שתף קטע נבחר

רוצים דירה ב-1.5 מיליון בת"א? ותרו על חניה

פרויקט "ICON TLV" שייבנה ליד כיכר רבין מציע דירות 2 חדרים החל מ-1.6 מיליון שקל. לטענת היזמים, מדובר במחיר סביר ביחס לסביבה. אבל - אם תוותרו על מקום החניה בחניון של הפרויקט, תוכלו לשלם "רק" 1.485 מיליון. שאר הדירות עוברות את רף ה-2 מיליון שקל והפנטהאוזים עולים כ-13 מיליון

עוד פרויקט מגורים מתוכנן ברחוב אבן גבירול בתל-אביב , והפעם עם "טוויסט". חברת העיר החדשה של היזמים דרור הלוי ורביב צולר הודיעה הבוקר (ד') כי החלה לשווק פרויקט מגורים חדש בלב הצפון הישן של תל-אביב. הפרויקט, שייקרא "ICON TLV" ייבנה במקום "בית תהל" בפינת הרחובות אבן גבירול ומאנה, בסמוך לכיכר רבין, ויכלול 100 דירות ב-4 בניינים בגובה 7 קומות כל אחד.

 

עוד על בנייה בת"א בערוץ הנדל"ן :

 

לדברי היזמים, מחירי הדירות בפרויקט, שיבוצע במסגרת תמ"א 38, נחשבים "סבירים" ביחס להיצע בסביבה: החל מ-1.6-1.7 מיליון שקל לדירה. עם זאת, מחירים אלה תקפים לדירות שני חדרים בלבד - רק 15 בכל הפרויקט. מרבית הדירות, שיכללו 3-4 חדרים (ובהן דירות גן ודירות יוקרה), כבר יעברו את רף 2 מיליון השקלים. דירות הפנטהאוז יטפסו לכ-13 מיליון שקל (עבור שטח של 275 מ"ר), המשקפות מחיר של 50-58 אלף שקל למ"ר. לטענת היזמים מדובר גם כאן במחיר סביר ביחס לסביבה.

 

אבל "הטוויסט" שמציעה החברה יכול להוזיל את הדירות בצורה משמעותית. לדברי היזמים, מי שמוכן לקנות דירה בלי חניה - יכול להוריד את המחיר לפחות מ-1.5 מיליון שקל. כך למשל, דירת שני חדרים בשטח של 52 מ"ר בלי חניה תעלה 1.485 מיליון שקל. עם חניה תת-קרקעית היא תעלה 1.735 מיליון שקל. דירת 3 חדרים בשטח של 61 מ"ר תעלה 1.838 מיליון שקל ללא חניה, ועם חניה תת-קרקעית תטפס ל-2.088 מיליון שקל.

 

נשאלת רק השאלה האם בעיר ללא הפסקה, שידועה במצוקת החניה שלה, יוותרו אלה שיכולים להרשות לעצמם לרכוש דירת בוטיק על חניה - מצרך נדיר בהחלט.

 

הדמיית הפרויקט ליד כיכר רבין. תסתדרו בלי חניה? (הדמיה: ויו פוינט) (הדמיה: ויו פוינט)
הדמיית הפרויקט ליד כיכר רבין. תסתדרו בלי חניה?(הדמיה: ויו פוינט)

מבט ממעוף הציפור על הפרויקט. בלב ת"א (הדמיה: ויו פוינט) (הדמיה: ויו פוינט)
מבט ממעוף הציפור על הפרויקט. בלב ת"א(הדמיה: ויו פוינט)

 

140 מקומות חניה בחניון - מי לא ייקח?

קומפלקס המגורים, שמכונה פרויקט "בוטיק", ייבנה על שטח של למעלה מ-3 דונם בשטח של כ-10,000 מ"ר, ויכלול כאמור חניון תת-קרקעי עם 140 מקומות חניה ב-3 מפלסים. בנוסף, ייהנו הדיירים שיוכלו להרשות לעצמם לגור בו מגינה פנימית פרטית. הפרויקט צפוי להתאכלס תוך כ-3 שנים.

 

לדברי דרור הלוי, בעל השליטה בחברה, "ICON TLV הוא נדבך נוסף באסטרטגיה של החברה להקים פרויקטים גדולים במיקומים מרכזיים בתל-אביב". לדבריו, "כוח הקניה של הקבוצה ואיכות האוכלוסייה מאפשרים לחברה לבחור מתחמים יחודיים, לחסוך בעלויות ולהשביח את הנכסים - כך שהרוכשים ייהנו מעליית ערך".

 

בין השאר, החברה יזמה את מגדלי ההיי-טק בשכונת ביצרון בתל-אביב, הכוללים 330 יחידות דיור ו-4 גני ילדים על שטח של כ-10 דונם; את פרויקט אסותא שמוקם על השטח של בית החולים הישן ברחוב ז'בוטינסקי בעיר, שיכלול 158 דירות בשני מגדלים, וכן שני מבנים לשימור על שטח של 8.5 דונם; ולאחרונה רכשה עם חברת ספציו את מתחם "בית הסופר" ברחוב קפלן בעיר.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיה: ויו פוינט
הדמיית פרויקט ICON TLV בת"א
הדמיה: ויו פוינט
מומלצים