שתף קטע נבחר

הבן בכה: "העובדת השנייה שהתעללה באמי"

בנה של הקשישה, שגילה כי המטפלת מתעללת בה, סיפר כי גם המטפלת הראשונה ששכרו נאסרה בעקבות התנהגות אלימה. "דווקא אימא, שחינכה אותנו לא לנקוט אלימות, היא זו שנפלה קורבן", אמר בראיון לאולפן ynet

המטפלת שתועדה מתעללת בקשישה היא העובדת הסיעודית השנייה שהתעללה בה. כך סיפר הבוקר (יום ד') בנה של הקשישה בת ה-80 בעקבות צילומי ההתעללות שנחשפו ב-ynet.  

  

המטפלת, עובדת זרה מסרי לנקה בת 52, נעצרה אחרי שבני משפחת הקשישה צפו בתיעוד שבו נצפתה גוררת אותה על הרצפה, מכה אותה ומטיחה את ראשה במזרן. בעקבות אחד המקרים אושפזה הקשישה בבית חולים. עד כה לא התקבלה תגובת סנגורה של המטפלת.

 

בנה סיפר באולפן ynet כי הוא ובני המשפחה הזדעזעו לגלות אילו אמצעים נקטה המטפלת: "טלטול, גרירה על הרצפה, התעללות. להשאיר אותה על הרצפה ללא חמצן, ללא שמיכה בימים קרים כאלה - זה הביא לדלקת ריאות. אחרי שהיא אושפזה לשבוע בבית חולים, היא שוחררה הביתה".

 

עוד בחדשות:

מיהן האלמנות השחורות המאיימות על רוסיה?

איך קפצה עלות המטרונית? היום דו"ח המבקר  

 

תיעוד המצלמה הנסתרת בבית הקשישה:  

על הדרך שבה גילו כי המטפלת מתעללת באמם, סיפר הבן: "המטפלת התקשרה ואמרה שאימא נפלה. בעקבות זאת

הגעתי לביתה, אחרי שיחה קצרה הבנתי שקרה משהו. אחרי שיצאתי מהבית נכנסתי דרך האייפון למצלמות, שִחזרתי את השעה שבה נדלק האור בסלון וראיתי את הסרטון".

 

הוא הביע "זעזוע קשה. דווקא אימא, שחינכה אותנו לא לנקוט אלימות, היא זו שנפלה קורבן לאלימות". הבן סיפר כי המטפלת הראשונה ששכרו כדי לסעוד את אמם התעללה בה בשנת 2012, ובעקבות כך נעצרה ונאסרה. אחרי תשעה חודשים גורשה מהארץ. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים