שתף קטע נבחר

ברצלונה בזול: "ולינג" מוסיפה טיסות לישראל

החל מיולי: חברת הלואו קוסט הקטלונית-ספרדית "ולינג" מגדילה את פעילותה ואת כמות הטיסות לברצלונה לטיסה יומית

עוד במסגרת מדיניות "שמיים פתוחים": חברת התעופה הספרדית "ולינג" (Vueling) מכפילה את היקף הטיסות בקו ברצלונה-תל אביב - מ-3 טיסות שבועיות לטיסה יומית. מחיר הכרטיס: החל מ-119 אירו לכיוון, כשבמהלך השנה המחירים צפויים לרדת עד ל-50-60 אירו לכיוון.

 

עוד טיולים בערוץ התיירות:

גיבורי העל של בריכות החורף

לא כל כך נעים לראות פארק סגור

הבריחה הגדולה: משאירים את ניו יורק מאחור


 (צילום: יואב גלזנר)
(צילום: יואב גלזנר)

 

"ולינג רואה פוטנציאל רב בשוק הישראלי ויחד עם משרד התיירות הקטלני החלטנו להגדיל את פעילותנו בארץ. החברה רשמה גידול של 35% במספר הנוסעים הישראלים ב-2013 בהשוואה לתקופה המקבילה ואנו בטוחים שהמספר אף יגדל משמעותית", אמר חסוס בלאנקו, מנהל המכירות הבינלאומי של ולינג במסגרת יריד תיירות שערכה לשכת התיירות של קטלוניה וספרד בישראל.

 

למפגש שנערך בישראל הגיעו 24 מנהלים בכירים ממשרד התיירות הספרדי ביניהם מנהלי לשכות התיירות של ברצלונה, קוסטה ברווה, גירונה ועוד.

 

וולינג היא חברת לואו קוסט שחברה בקבוצת IAG, שכוללת את חברות התעופה בריטיש איירווייס, איבריה ועוד, שמאפשר לקיים טיסות משותפות (קוד שר) עם החברות. צי המטוסים מונה כיום כ-91 מטוסים. החברה משווקת את כרטיסי הטיסה ישירות באינטרנט אך גם באמצעות סוכני הנסיעות. כדי לסבר את האוזן, מחירי כרטיסי הטיסה לברצלונה במהלך הקיץ של חברות תעופה ישראליות כישראייר ואלעל מתומחרים בכ-500-600 דולר.

 

"התייר הישראלי הוא אחד התיירים הטובים מעולם מבחינה מספרית ביחס לכמות האוכלוסייה להוצאות במהלך הביקור, כמות ביקורים חוזרים, אורך הביקור וכן ההתעניינות והרצון להיחשף למקומות חדשים ומעניינים", אמר פטריק טורנט, מנהל משרד התיירות של קטלוניה

 

בקטלוניה מבקרים מדי שנה כ-15.5 מיליון תיירים כשמתוכם כ-300 אלף ישראלים. הגידול השנתי הממוצע בכמות התיירים לחבל הוא של כ-25% כשהציפייה היא שהשנה יבקרו 350,000 ישראלים בחבל. בעקבות כך הקים משרד התיירות לפני כשנה מחלקה המטפלת בישראל והחליט לפעול ואף לעודד באופן פעיל ביקור ישראלים בחל וליזום שיתוף פעולה הדוק ומשמועתי עם סיטונאי התיירות וחברות התעופה.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים