שתף קטע נבחר

הורים ל-12 בנים מצפים לילד 13. הפעם בת?

בני זוג ממישיגן, מאמינים קתולים אדוקים שלא מאמינים באמצעי מניעה, אמרו כי יופתעו מאוד אם תיוולד להם בת אחרי 12 בנים. הלידה צפויה ב-9 במאי

חושבים שעם שלושה ילדים קשה להסתדר? אז מה תגידו על 12 בנים במשפחה אחת: לבני זוג ממדינת מישיגן בארצות הברית יש 12 בנים והם מצפים לילד ה-13. לשניים יש מסורת של אי ידיעת מין התינוק לפני הלידה, והם אמרו שיופתעו מאוד אם הרצף שלהם יישבר ותיוולד להם בת.

 

עוד חדשות בעולם :

לראשונה מאז 1994: נשיא לבן באפריקה

צ' קוריאה: קונים סלולרי במקום טבעת אירוסין

אסון בגבעות התה: 250 נעדרים במפולת

שידור חי עד שתירדמו: נורבגיה מחכה למפולת

 

העיתון The Grand Rapids Press ממישיגן דיווח כי ילדם הבא של ג'יי וקייטרי שוואנדט אמור להיוולד ב-9 במאי. הם אמרו שהם צופים כי גם הפעם ייוולד להם בן, אולם הוסיפו כי יקבלו בברכה בן או בת. "אם תיוולד לנו בת, אני חושבת שזה ידהים אותנו", אמרה קייטרי. "לא חושבת שנאמין לזה".  

 

"אם תהיה בת אז הכול ישתנה". בני משפחת שוואנדט (צילום: AP) (צילום: AP)
"אם תהיה בת אז הכול ישתנה". בני משפחת שוואנדט(צילום: AP)

 

"מקווים לתינוק בריא"

אם הבחירה הייתה בידו, ג'יי שוואנדט אמר שהוא מאוד היה רוצה שתיוולד לו בת, אבל לדבריו הם בעיקר "מקווים לתינוק בריא". ובכל זאת, הוא היה רוצה לראות את ההשפעה כניסת ילדה לתוך משפחה שבה 12 בנים. "חוויתי את כל הדברים של בנים", הוא אמר. "יהיה 'מגניב' לחוות את הצד השני".  


"חצי מהחיים שלי הייתי בהריון". משפחת שוואנדט ממישיגן ()
"חצי מהחיים שלי הייתי בהריון". משפחת שוואנדט ממישיגן
 

בנם ה-12 של ג'יי וקייטרי, טאקר, בא לעולם ב-4 באוגוסט 2013. בנם הבכור טיילר הוא בן 22. "כל הדברים שקורים בבית הזה הם של בנים - התכתשויות והיאבקות", אמר ג'יי שוואנדט. "אני מניח שדברים ישתנו אם תהיה כאן ילדה קטנה".

 

אחרי שהייתה הבת היחידה במשפחתה במשך יותר משני עשורים, קייטרי שוואנדט אמרה שהיא דווקא נוטה לכיוון בן נוסף. "יהיה 'מגניב' שתהיה בבית בת קטנה, אבל בן קטן ישחרר לחץ", היא אמרה. "אנחנו יודעים מה אנחנו עושים. למה לשנות את הדברים?".

 

בני הזוג שוואנדט מתגוררים בעיר רוקפורד, צפונית לעיר הגדולה גרנד רפידס, והם מחשיבים עצמם מאמינים קתולים אדוקים ולא מאמינים באמצעי מניעה. קייטרי עצמה באה ממשפחה של 14 ילדים, ולדבריה היא מרגישה טוב. "אני אוהבת להיות בהריון", היא אמרה. "הייתי בהריון חצי מהחיים שלי. זה מאוד 'מגניב' ומאוד מיוחד".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AP
הילד הצעיר בן פחות משנה והבכור בן 22. בני משפחת שוואנדט
צילום: AP
מומלצים