שתף קטע נבחר

דרך צלחה: כסף אמיתי הוסתר במונופול

לרגל יום השנה ה-80 להולדת משחק הלוח, החליטו היצרנים לחגוג את המאורע והכניסו ל-80 ערכות חדשות כסף אמיתי בשווי עשרות אלפי אירו

אין כנראה חובב מונופול אחד בעולם שלא חלם לשחק יום אחד במשחק הלוח עם כסף אמיתי: לרגל יום השנה ה-80 להולדת המשחק, חלום זה עומד להתגשם לכ-80 רוכשי מונופול ברי מזל.

 

עוד חדשות בעולם :

ביי ביי "יוניון ג'ק": פיג'י תשנה את דגלה

קורא חדשות, עושה ספורט. קסטרו חי וקיים

הרג 90 ביום אחד: זה הצלף הקטלני בעולם

המרמיטה הכריזה: עוד 6 שבועות של חורף

 

בערכה אחת הוטמן "הפרס הגדול" - כל שטרות המשחק הוחלפו בשטרות אמיתיים בסך של 20,580 אירו (30,050 דולר). בנוסף, עשר ערכות משחק יכילו חמישה שטרות אמיתיים של 20 אירו, שני שטרות של 50 אירו ושטר אחד של 100 אירו. ב-69 ערכות משחק נוספות יהיה הפרס נמוך יותר - כל ערכה תכלול בתוכה בין שטרות המשחק המוכרים חמישה שטרות של 10 אירו וחמישה של 20 אירו.

 

החלפת שטרות המשחק בכסף אמיתי בוצעה במבצע חשאי (צילום: AFP) (צילום: AFP)
החלפת שטרות המשחק בכסף אמיתי בוצעה במבצע חשאי(צילום: AFP)

 (צילום: AFP) (צילום: AFP)
(צילום: AFP)

 (צילום: AFP) (צילום: AFP)
(צילום: AFP)

"רצינו לעשות משהו ייחודי", אמרה פלורס גאייר, מנהלת מיתוג בחברת "האסברו צרפת", יצרנית צעצועים ומשחקים, שחשפה לראשונה את ערכות המשחק ובתוכן שטרות הכסף האמיתיים. "כששאלנו את הלקוחות הצרפתיים שלנו, הם אמרו לנו שהם רוצים למצוא כסף אמיתי בקופסאות המונופול שלהם", היא אמרה.

 

המבצע להחלפת שטרות המשחק בשטרות כסף אמיתיים בוצע בחשאי בעיר הקטנה במזרח צרפת קרוטזוולד, שם נארזו ערכות המשחק בטרם נשלחו למקומות שונים ברחבי צרפת. "ראשית, לא היה קל להשיג את השטרות. היינו צריכים ללוות אותם באופן דיסקרטי", אמר גאייר.

 

משחק המונופול נוצר לאחר השפל הכלכלי הגדול בארצות הברית, בשנת 1935, ומאז הוא הגיע לבתיהן של מיליוני משפחות ברחבי העולם, וכל משתתף מנסה "לרושש" את יריביו מנכסיהם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AFP
השטרות על הלוח אמיתיים. מונופול
צילום: AFP
מומלצים