שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  המכתב של חיים רמון לעמותת האוהדים
  יממה אחרי שקיבל החלטה לעזוב את הפועל ת"א, נחשף מכתב ששלח רמון ליו"ר עמותת האוהדים אלי פסטמן בו הוא מצהיר על נכונותו להעביר את זכויות הניהול. בארי בן זאב החל במגעים עם אנשי עסקים המעוניינים ברכישת המועדון

  יו"ר הפועל תל אביב, בארי בן זאב החליף, בימים האחרונים טיוטות ראשוניות במגעים עם שני אנשי עסקים שונים מארה"ב המעוניינים ברכישת המועדון. בשיחות סגורות עם אוהדים טען בן זאב כי הוא מנהל מגעים רציניים מאוד, וכי אם לא ימצא רוכש בתוך כחודש, הוא יתפטר מתפקידו.

   

   

  ההתפתחות הגיעה במקביל לחשיפת ynet ספורט, לפיה קיבל חיים רמון החלטה לעזוב את המועדון, יממה אחרי המהלך שלו שהוביל למעברו של גילי ורמוט למכבי תל אביב. רמון שלח מכתב רשמי ליו"ר עמותת האוהדים, אלי פסטמן שנחשף עתה לראשונה, בו הוא מעביר מבחינתו את הניהול לידיה.

   

  צפו במסיבת העיתונאים של הפועל ת"א לאחר מכירת ורמוט    (צילום: ליאור פז)

  צפו במסיבת העיתונאים של הפועל ת"א לאחר מכירת ורמוט    (צילום: ליאור פז)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  הסכים להעביר את הניהול לעמותה. חיים רמון (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
  הסכים להעביר את הניהול לעמותה. חיים רמון(צילום: עוז מועלם)

  במכתב רשם רמון: "לאלי שלום, קראתי בעיתון (שוב בעיתון) שהעמותה מבקשת שאני אעביר לה לאלתר את זכויות הניהול . להזכירך כי ביום 25.1.15 הצעתי לך כיו"ר העמותה שתיקח את האחריות הכוללת על המועדון, בראש ובראשונה הכספית. בתשובה הודעת לי שאתם כעת לא יכולים לקחת על עצמכם את האחריות הפיננסית . לאור ההודעה מאתמול אני מבין ששיניתם את עמדתכם, ואני שמח על כך. ברצוני לקבוע איתך פגישה בהקדם האפשרי על מנת לדון בהעברת זכויות הניהול הכוללות של המועדון, הן הפיננסיות הן הניהוליות והן המקצועיות. נמתין בציפייה לתשובה חיובית בהקדם, חיים רמון".

   

   

  המכתב ששלח רמון לאלי פסטמן ()
  המכתב ששלח רמון לאלי פסטמן

   

  מגמת העמותה כעת היא שרמון יעזוב את הקבוצה וימשיך לשמש כאחראי על הערבויות שעל שמו, המגיעות לסכום של כמיליון שקלים וחצי. מי שתנהל את המועדון עד למציאת רוכש תהיה עמותת האוהדים, דרך קבוצת ניהול שתקים, כשהגיבוי כולל את עמותת האוהדים וחלק מבעלי המניות הקיימים. בעמותה יקימו צוות מו"מ, כשהמטרה היא לקחת מרמון את הניהול ואת זכות מכירת המועדון.

   

  צפו באוהדי הפועל מפגינים ליד ביתו של רמון    (סטילס ו-וידאו: אורן אהרוני)

  צפו באוהדי הפועל מפגינים ליד ביתו של רמון    (סטילס ו-וידאו: אורן אהרוני)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  להפועל חובות בסך כ-17.5 מיליון שקל. 12 מיליון מתוכם הן הלוואות ארוכות טווח לבנקים השונים. 5.5 מיליון נוספים מורכבים מכספים שהעבירו בעלי מניות

  ונראה כי מרביתם יוותר על כך. היתר הם חובות שונים כמו לקייזרסלאוטרן.

   

  בן זאב הציב פורמט לפיו החובות לבנקים יוארכו ואת הריבית ישלם רמון. לגבי החוב הנוסף, שני מיליון שקל נוספים יגוייסו על ידי העמותה ואת השאר יסגור רמון. בעקבות ההתפתחויות התכנסה אמש ישיבה דחופה של הוועד המנהל של עמותת "האדומים".

   

  בן זאב רצה להתפטר אתמול בבוקר, מאחר שלא היה מעורב בקבלת ההחלטה בנוגע למעבר של ורמוט לקרית שלום. בסופו של דבר, הוא שוכנע להישאר בתפקידו. אתמול הוא כבר בדק אופציות עם אנשי עסקים שונים כיצד לקחת את הניהול באופן מיידי והוא אמור לשמש כיו"ר קבוצת הניהול העתידית.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים