שתף קטע נבחר

מוצרי הניקוי שיעזרו לכם להכין את הבית לפסח

רגע לפני חג האביב הכירו את מוצרי הניקיון המוצעים לניקוי ומירוק הבית, במגוון רחב של מחירים, וגם כמה טיפים שיקלו עליכם את העבודה

פסח הוא גם חג הניקיון: לא מעט אנשים מנצלים את חג האביב לרענון הבית. בשוק מוצעים שלל מוצרים שאמורים לסייע לעבודות אלה - ובלבד אם מקפידים על כללי בטיחות בשיוש בחומרי הניקוי. ברוב המקרים מדובר בחומרים המשמשים לניקוי וחיטוי משטחים - והם אכן עושים את עבודתם נאמנה. עם זאת, תרכובות הכימיקלים שבהם עלולות לפגוע בבריאותם של המנקים וגם באיכות הסביבה. כדי להימנע מכל אלה ריכזנו כמה טיפים ושלל מוצרי ניקוי חדשים שיקלו על עבודת הניקיון.

 

כתבות נוספות בנושא בערוץ הכלכלה :

 

"השנה, כמדי שנה לקראת חג הפסח, הוגברו פעולות האכיפה אחר חומרי ניקוי ביתיים, אך עדיין יכולים לחדור לשוק מוצרים שאינם עומדים בדרישות התקנים", כך אומר איגור דוסקלוביץ, הממונה על התקינה במשרד הכלכלה.

 

"לנוכח סכנת הפגיעה בבריאות ובאיכות הסביבה, רוב חומרי הניקוי, הנמכרים בשוק הישראלי, גם המיוצרים בארץ וגם המיובאים, חייבים להתאים לדרישות התקנים הישראליים הרשמיים, אשר מגבילים את ריכוז התרכיבים המסוכנים בהם ואף אוסרים שימוש בחומרים מסוכנים מסוימים או מגבילים כמות החומר באריזה צרכנית. למשל, לפי דרישת התקן ולמען בטיחותו של הצרכן, מוגבל המשקל של חומר מוצק לפתיחת סתימות עד ל-250 גרם החומר באריזה צרכנית בודדת".

 

 איך ניתן להימנע מקניית המוצרים שאינם תיקנים?

לדברי דוסקלוביץ על הצרכן לבדוק את האריזה של המוצר:

האריזה צריכה להיות אטומה וחזקה, ובמקרים מיוחדים, כאשר מדובר בחומרים מסוכנים, חייבת להיות קשת-פתיחה לילדים. יש לוודא על קיום סימון כנדרש מעל האריזה של חומרי הניקוי. הסימון יכלול את הפרטים האלה: שם היצרן, מספר הטלפון שלו וכתובתו המלאה, או לחלופין שם היבואן, מספר הטלפון שלו וכתובתו.

כמות החומר ביחידות מסה למוצקים או ביחידות נפח לנוזלים ולגזים: תאריך הייצור ו/או תאריך אחרון לשימוש (במקרים רלוונטיים)

הוראות השימוש והוראות האחסון. הוראות בטיחות והוראות עזרה ראשונה.

כל הסימונים הנ"ל על גבי האריזה חייבים להיות בשפה העברית, ברורים לקריאה ועמידים לשפשוף ולמחיקה.

יש לוודא שעל האריזה של המוצר מופיע אחד או יותר מהסמלים של קבוצת הסיכון:

 (צילום: משרד הכלכלה ) (צילום: משרד הכלכלה )
(צילום: משרד הכלכלה )

 

סקירת מוצרי ניקיון

 

חברת HG – Home Guard: החברה ההולנדית לניקיון וטיפוח הבית מציעה מגוון מוצרי ניקיון ייעודיים.

מנטרל ריחות: מוצר חדש המנטרל ריחות לא נעימים, אינו מפריש ריח, ואינו מסווה את מקור הריח הרע. מתאים במיוחד למיגור ריחות חריפים כמו שתן בעלי חיים, ריח עשן סיגריות, בישולים או כל ריח מטריד אחר.

מחיר ממוצע: 55 שקל.  

 

פותח סתימות אנזימטי לצנרת המטבח: מוצר ירוק וידידותי לסביבה שפותח סתימות בכיור ללא מאמץ: שופכים לכיור את החומר למשך הלילה.

מחיר ממוצע: 36.90-39.90 שקל. 

 

מסיר כתמים נקודתי מריצוף: תכשיר מרוכז לשימוש יומיומי, בעל ניחוח מרענן לניקוי קבוע של רצפות אבן טבעית. מתאים לרצפות שיש, טרוורטין, גרניט ושאר סוגי אבן טבעית עם או בלי פוליש.

מחיר ממוצע: 49.90 שקל.  

 

מנקה תנורי מיקרוגל מתז: תכשיר לניקוי מהיר ויסודי של תנורי בישול, כיריים, משטחי בישול, אריחים מוכתמים וכל מתקן ביתי אחר המוכתם בשומן או לכלוך קשה אחר.

מחיר ממוצע: 39.90 שקל.  

 

מנקה ומבריק פרקט מצופה: חומר ניקוי לשימוש יומיומי שמנקה את הפרקט ומשאיר שכבת הגנה לשמירה על הברק.

מחיר ממוצע: 49.90 שקל. 

 

קצף מסיר אבנית: קצף מסיר אבנית מסייע להעלים את הכתמים ומשקעי האבנית במהירות וביסודיות.

מחיר ממוצע: 34.90 שקל.

 

 (צילום: דן לב) (צילום: דן לב)
(צילום: דן לב)

 

מוצרים של חברת סנו

מוצרים לשטיפת כלים וטבליות למדיח בנוסחה מחוזקת למקסימום ניקיון וברק. נוזל כלים מסיר שומנים, יוצר קצף עשיר ומותיר את הכלים נקיים ומבריקים. בסדרה מגוון ניחוחות וכן נוזל כלים היפו אלרגני לבעלי עור רגיש.

מחיר: 9.90 שקל ל-700 מ"ל.

 

טבליות למדיח all in 1 מיועדים לניקוי עוצמתי ולהברקה.

מחיר: אריזה של 30 טבליות - 24.80 שקל, באריזה חסכונית של 70 טבליות - 44.80 שקל. 

 

 (צילום: מוטי פישביין) (צילום: מוטי פישביין)
(צילום: מוטי פישביין)

 

חברת קלין מציעה לפסח מוצרים רב תכליתיים, מוצרי ניקיון בשילוב קונספט ג'ל לניקוי יעיל ואפקטיבי עם 4 פעולות במוצר אחד ומוצרים.

ניקיון כללי: "קלין מנקה הכל" מוצר ניקוי המיועד ל-50 שימושים במוצר אחד: מטבח, שירותים, חדר רחצה, סלון ובגינה. המוצר מקציף, מסיר שומנים, מתאים לניקוי כל סוגי המשטחים בבית ובחוץ. הוא סמיך במיוחד ומוצע בניחוח לימון רענן.

מחיר: 10.90 שקל ל-750 מ"ל, 18 שקל ל-2 ליטר.

 

מטליות לחות: מוצר המיועד לניקוי ולחיטוי קל ונוח בבית ובמטבח.

מחיר: 20 שקל למארז של 3 חבילות (בכל חבילה 50 מטליות).


 

ניקוי רצפות: סדרה בבישום מוגבר המתאימה לניקוי כל סוגי הרצפות ומעניקה ברק. המוצרים מכילים חומרים ייחודיים למניעת החלקה ומוצעים בניחוחות נעימים שנשארים לאורך זמן.

מחיר: 12.90 שקל לאריזת 2 ליטר.

 

תרסיס מסיר שומנים קשים: מוצר המנקה באופן יסודי תנורים, תבניות וסירים ללא צורך בחימום. 

מחיר: 12.90 שקל ל-750 מ"ל.

 

מסיר אבנית: תרסיס מנקה ומבריק ללא צורך בחימום קומקומים ומיחמים, מדיחי כלים, מכונות כביסה, ראשי מקלחות וברזים.

מחיר: 12.90 שקל ל-750 מ"ל.

 

מסיר אבנית לחדרי רחצה: מוצר מנקה ומשמיד חיידקים מיועד להסרת אבנית וחלודה מברזים ומקלחונים. מחיר: 12.90 שקל ל-750 מ"ל.

 

ניקוי חלונות: במארז של צמד בקבוקים באריזה של 750 מ"ל כל אחד, המיועדת לניקוי והברקה של חלונות, מראות, משטחים, פורמייקה, דוחה כתמי אבק ומים.

מחיר: 12.90 שקל.

 

לובן קלין ג'ל אקונומיקה: מחטא, מנקה, מלבין וממיס שומנים. המוצר מוצע בשלושה ניחוחות:  לימון, הדרים ולבנדר. לובן קלין ג'ל משמש לניקוי כללי ולהלבנת אסלות, כיורים ואמבטיות, יעיל בניקיון משטחים אנכיים ובהשמדת לכלוך אורגני, חיידקים, וירוסים, פטריות ועובש.

מחיר ממוצע: 14.90 שקל ל-4 ליטר.

 

לובן קלין ג'ל לאסלות: ג'ל המבצע 4 פעולות של חיטוי, ניקיון, רענון והברקה, הכולל פתח מיוחד לשימוש יעיל ואפקטיבי בג'ל. המוצר מסיר אבנית וחלודה, משמיד חיידקים, מבשם לאורך זמן, מחטא ומנקה.

מחיר: 17 שקל ל-750 מ"ל.

 

לובן קלין קרם: קרם לניקוי כללי המסייע להסרת לכלוך, כתמים, שומנים ועובש. התכשיר בעל מרקם עדין שמעניק ניקיון יסודי ללא שריטות. מתאים לניקוי חדרי רחצה, סירים ותבניות נירוסטה, כיורים, אמבטיות ומשטחי עבודה.

מחיר: 7.90 שקל 750 מ"ל.

 

לובן קלין אבקה: אבקת ניקוי והברקה שמקורה במוצר ותיק שהתחדש לאחרונה בנוסחה ייחודית בתוספת אקונומיקה להלבנה מושלמת ומסייעת בחיטוי והשמדת חיידקים, מתאימה להסרת שומנים ועובש ומעולה לניקוי והברקת חדרי רחצה, כיורים ואמבטיות, סירי נירוסטה ומשטחי עבודה.

מחיר: 6.90 שקל ל-500 מ"ל. 

 

קלין מסיר כל כתם: ג'ל המכיל חמצן פעיל המפרק את הכתמים ללא פגיעה בבד או בצבע. מסיר כל כתם ומצטיין בהסרת כתמים עקשניים במיוחד, כגון: כתמי פירות, שומן, משקאות, רטבים, שוקולד, עשב, בוץ, דם, זיעה, איפור ועוד. בנוסף, הוא מסיר סוגים שונים של דיו ואידיאלי לטיפול מקדים באזורים מלוכלכים, כגון: צווארונים, חפתים, מרפקים וכו'. מתאים כתוסף לאבקת הכביסה לבנה וצבעונית ולטיפול נקודתי בכתמים. מחיר: 19.90 שקל ל-2.5 ליטר, מחיר תרסיס: 13.90 שקל .

 

 

פרסיל: החברה מציגה קפסולה עם הפעולה כפולה: מסיר כתמים אקטיבי וניקיון בוהק. הקפסולה כוללת 2 תאים של ג'ל כביסה מרוכז הפועל במגע ישיר עם הכביסה המלוכלכת. הג'ל הירוק מבטיח את ניקיון הבגדים.

מחיר מומלץ: 24.90 שקל. מחיר השקה: 19.90 שקל.

 (צילום: אפרת אשל) (צילום: אפרת אשל)
(צילום: אפרת אשל)

 

כדוריות ניקוי לשירותים: הנקל סוד משיקה ניחוח חדש למוצר לניקוי שירותים, וכן ספריי קצף לניקוי שירותים ואמבט וכל סוגי המשטחים בניחוח לימון מרענן.

מחיר מומלץ לכדוריות: 7.90 שקל. מחיר מומלץ לספרי: 14.90 שקל.

 (צילום: אפרת אשל) (צילום: אפרת אשל)
(צילום: אפרת אשל)


חברת סאנדיי מבית סופר פארם. 

ספריי לניקוי חלונות: נוזל לניקוי כללי והברקה של משטחי זכוכית, מראות, שיש פורמייקה ופלסטיק.

מחיר: 9.90 שקל ל-750 מ"ל.

נוזל רצפות בתוספת ווקס: המתאים לכל סוגי הרצפות בניחוחות שונים.

מחיר: 16.90 שקל ל-2 ליטר.

ספריי OXY מסיר כתמים: תכשיר להסרת כתמים מבגדים לבנים וצבעוניים לפני הכביסה במכונה או ביד, ללא אקונומיקה.

מחיר: 18.90 שקל ל-750 מ"ל

ניקוי כלים: מארז שישיית כריות יפניות לניקוי כלים וסירים, שאינן משאירות שריטות, לקרצוף ללא שריטות, עשוי אריג צפוף במיוחד.

מחיר: 9.90 שקל.

 (צילום: רוני ינקוביץ) (צילום: רוני ינקוביץ)
(צילום: רוני ינקוביץ)

 

אבקת כביסה אריאל: משיקה קפסולה חדשה הכוללת 3 תאים בקפסולה אחת שמעניקה ברק השומר על הלובן והצחות של הבגדים.

מחיר ממוצע: 26.90-35 שקל.

 

 

המותג ניקול מציע פתרונות חכמים שיעזרו לעבור את ניקיונות הפסח. בין המוצרים: משולשי קרצוף דו צדדיים לניקוי כלים ומשטחים. מטליות לחות חד פעמיות לחדרי אמבטיה ושירותים. מטליות להסרת לכלוך וחיטוי ולהשמדה של 99.9% מהחיידקים. ידידותיים לעור הגוף והידיים. מטליות לחות חד פעמיות לניקוי כללי בריח לימון הנשלפות אחת אחת ואיסוף לכלך. מכיל אלוורה וללא אלכוהול. כמו כן, תציע החברה מארזי זוגות ושלישיות של מטליות לחות לניקוי כללי, ריצפה ואמבטיה ושירותים במחיר מבצע ואריזות עם 20% תוספת חינם.

 

 

 

Dizolve (דיזולב) מציע מגוון מוצרי ניקיון אקולוגיים

סטריפים - פסים דקים - לניקוי כביסה: מדובר במוצר ניקוי ידידותית לסביבה המורכב מנוסחה מרוכזת במיוחד ומגיעה כרצועה קטנטנה ומדודה של סבון כביסה שאותה מכניסים למכונת הכביסה.

מחיר: 39.90 שקל לחבילה של 32 סטריפים. ניתן להשיג באתר dizolve.co.il וברשתות וחנויות הטבע המובילות.

 

דאק לניקוי אסלות: החברה מציעה את המוצר דאק דיסק ג'ל, אריזה חדשנית המכילה ג'ל פעיל לניקוי וחיטוי אסלות ללא מגע יד וללא מתלה פלסטיק ומתכלה מעצמו.

מחיר ממוצע: 10-15 שקל לאריזה המכילה 6 דיסקיות ג'ל.

 

Mr Muscle, המותג של מוצרי הניקיון משיק מוצר חדש, Mr Muscle, המיועד למטבח בניחוח הדרים, המנקה, מחטא ומבריק את כל המשטחים במטבח.

מחיר ממוצע: 10-16 שקל ל-500 מ"ל.

 (צילום: מזי עפרוני) (צילום: מזי עפרוני)
(צילום: מזי עפרוני)

 

מטליות לניקוי נירסטה מבית BRASS: החברה מציעה סט מטליות למירוק כלי נירוסטה ללא חומרי ניקוי. הסט כולל זוג מטליות: מטלית אפורה לניקוי רטוב ללא צורך בסבון, כימיקלים וכדומה; ומטלית צהובה להברקה יבשה.

מחיר: 79.90 שקל. www.brassbrands.co.il

 

מירוק נעלים מבית חברת אינטרסן: החברה משיקה סדרת מוצרים לצחצוח והברקת נעליים של המותג הבינלאומי silver. המדובר במשחה להברקת נעליים עם ספוג וידית סילבר בצבעים חום ושחור, ונוזל להברקת נעליים בבקבוק לחיץ וספוג להברקת נעליים המכיל תערובת של שעווה עשירה על בסיס מים, שמתייבשת ומעניקה ברק לכל סוגי העור.

מחיר: 4.90-10.90 שקל.

 

 (צילום: אפרת אשל) (צילום: אפרת אשל)
(צילום: אפרת אשל)

  

ג'ל כביסה מבית קולון 101: החברה מציעה ג'ל כביסה בניחוחות חדשים: לבנדר ומאסק, המתמוסס בקלות במכונת הכביסה ואינו משאיר שאריות על הבגד.

מחיר: 30 שקל ל-3 ליטר.

 

טבליות פיניש: החברה מרחיבה את קו מוצריה ומשיקה את פיניש קוואנטום - טבלייה המכילה חומר פעיל בריכוז גבוהה, עם נוסחה חדשה להגנה על כלי הזכוכית, בניחוח קלאסי או לימון.

מחיר: אריזת של 20 טבליות תימכר במבצע לחג ב-20-30 שקל. אריזה של 40 טבליות: 40-50 שקל.

 

מטליות ניקוי מבית חברת DPL הישראלית: יצרנית ומשווקת מוצרי היגיינה, ניקיון וחיתולים, יוצאת במבצע ניקיון לפסח ומשיקה מארז חסכוני הכולל שלוש חבילות של מותג הניקיון החדש "קלינקל". המארז מכיל 150 מטליות לחות וחזקות, בניחוח לימון לשימוש רב פעמי על כל סוגי המשטחים.

מחיר: 11-15 שקל.

 (צילום: מירב כץ) (צילום: מירב כץ)
(צילום: מירב כץ)

 

מחזיק לנייר מגבת מבית SOHO: החברה מציעה Rollo – רולר מחזיק לנייר מגבת המעוצב בהשראת מברשת צבעים.

מחיר: 49.90 שקל

 

מגב לכיור: מגב קטן בעיצוב זנב לוויתן המתאים לשימוש סביב כיורים או חלונות.

מחיר: 48 שקל. להשיג ברשת סוהו ובאתר.

 

 


פורסם לראשונה 07/03/2015 15:49

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילום: מוטי פישביין
מוצרי ניקוי של סנו
צילום: מוטי פישביין
מומלצים