שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חשד: נגר פיצל 7 דירות והעלים 2.5 מיליון ש'
  רשות המסים הודיעה כי עצרה נגר שכיר בן 62 מחולון בחשד שפיצל 7 דירות בבעלותו ל-18 יחידות דיור בחולון, בבת ים ובתל-אביב - ולא דיווח על כך לרשות מאז 2007. על פי החשד, הוא העלים כ-2.5 מיליון שקלים ב-7 שנים

  רשות המסים ממשיכה בחקירותיה אחר משכירי הדירות: כשבוע לאחר שעצרה עורך דין מרמת גן בחשד דומה, זימנה הרשות לחקירה נגר שכיר בן 62 מחולון, בחשד שהעלים הכנסות בסך של לא פחות מ-2.5 מיליון שקלים במשך 7 שנים, מהשכרת 7 דירות שבבעלותו אותן חילק ל-18 יחידות דיור בחולון, בת ים ותל-אביב.

   

  כתבות נוספות על רשות המסים בערוץ הנדל"ן :

   

  על פי החשד, מדובר בבעל דירות המשמש כנגר מאז שנת 2007, אשר משכיר יחידות דיור ללא כל דיווח לרשות. מממצאי החקירה עלה כי הוא מחזיק בבעלותו 7 נכסים אותם חילק ל-18 יחידות דיור אשר הושכרו ללא דיווח. מבדיקת חוזי השכירות עולה כי סכום התקבולים שקיבל החשוד בגין השכרת הדירות הגיע לכ-2.5 מיליון שקלים בין השנים 2014-2007.

   

  ראשית החקירה במידע שהגיע לפקיד שומה חקירות מרכז בנוגע לכך שהחשוד אינו מדווח על הכנסות מהשכרת נכסים. במקביל, נדרש החשוד להשיב לשאלון שנשלח אליו מרשות המסים בנוגע לפרטיו האישיים ומקורות הכנסתו - אך הוא התעלם מהפנייה.

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  בעקבות המידע שהתקבל, נפתחה חקירה גלויה אשר כללה חיפוש בביתו של החשוד ותפיסת מסמכים הקשורים לחשדות נגדו. בנוסף, נתפסו מסמכים רלוונטים נוספים אצל רואה החשבון של הנגר. מהרשות נמסר כי בית משפט השלום בתל-אביב הורה בשלב זה על שחרורו בערבות.

   

  נזכיר כי בשבוע שעבר עצרה הרשות עורך דין בחשד שהעלים הכנסות בגובה של כמיליון שקל - מהשכרת 25 דירות שפוצלו בניגוד לחוק ברמת גן. עורך הדין, תושב פתח תקווה בן 36, נעצר על ידי יחידת החקירות של מס הכנסה בתל-אביב ושוחרר בערבות בתנאים מגבילים.

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים