שתף קטע נבחר

פרויקט חדש בת"א: דופלקס ב-7.3 מיליון שקל

אם השיווקים ממשיכים, כנראה שיש מי שישלם על זה: חברת גינדי החזקות תקים פרויקט בוטיק בשכונת ל' החדשה בצפון ת"א, שיכלול 36 דירות בנות 4-5 חדרים, פנטהאוזים ודופלקסים. דירת 4 חדרים תעלה בשלב ההשקה החל מ-2.85 מיליון - מחיר שלדברי החברה נחשב נמוך ביחס לשכונות הסמוכות

הממשלה החדשה תצטרך לבחון שוב כיצד להתמודד עם מצוקת הדיור, אך בינתיים שוק הנדל"ן ממשיך בשלו. חברת גינדי החזקות הודיעה היום (ד') כי תקים פרויקט בוטיק בשכונת ל' החדשה בצפון תל-אביב, בהשקעה של 122 מיליון שקל. הפרויקט, שייקרא "GL", יכלול 36 דירות שמחירן ההתחלתי יעמוד על מעט פחות מ-3 מיליון שקל.

 

כתבות נוספות על גינדי החזקות בערוץ הנדל"ן :

 

האחים ליטל, אבי, גיא, רועי ומנחם גינדי זכו במכרז להקמת הפרויקט בחודש אוקטובר האחרון, ובכוונתם לבנות שני בנייני מגורים בגובה 7 קומות עם דירות 4-5 חדרים, דירות פנטהאוז ודופלקסים בשטחים שינועו בין 110-275 מ"ר ברוטו (כלומר כולל מרפסות). הבנייה תושלם בעוד כ-30 חודשים, כאשר דירת 4 חדרים עם חניה אחת בפרויקט תעלה החל מ-2.85 מיליון שקלים. דירת 4 חדרים בפרויקט עם שתי חניות תעלה החל מ-2.9 מיליון שקלים.

 

בחברה טוענים כי מחירי ההשקה ב-3 השבועות הקרובים נמוכים יחסית מהממוצע באזור - עלות ממוצעת של 26-28 אלף שקל למ"ר עבור הדירות הרגילות; ו-31-33 אלף שקל למ"ר עבור הדירות המיוחדות. "זאת בהשוואה לשכונות מקבילות, דוגמת כוכב הצפון, בה המחירים עומדים על 38 אלף שקל למ"ר; רמת אביב החדשה, שם עומדים המחירים על 30,800 שקלים למ"ר; ואזורי חן, שם עומדים המחירים על 32,300 שקל למ"ר", לשון ההודעה.

 

הדמיית הפרויקט החדש. יכלול 36 דירות (הדמיה: א.א סטודיו) (הדמיה: א.א סטודיו)
הדמיית הפרויקט החדש. יכלול 36 דירות(הדמיה: א.א סטודיו)

על פי המחירון של החברה, דירת 4 חדרים עולה 2.85 מיליון שקלים, אולם לאחר סיום שלב ההשקה יטפס המחיר ל-3.025 מיליון שקלים. דירת 5 חדרים עולה החל מ-3.350 מיליון שקלים, ואחרי שלב ההשקה תטפס ל-3.525 מיליון שקלים. דירת מיני-פנטהאוז עם 4 חדרים עולה כעת 3.150 מיליון שקלים, ולאחר ההשקה תעלה 3.325 מיליון שקלים. דירה דומה עם 5 חדרים עולה 3.650 מיליון שקלים, ואחרי שלב ההשקה תטפס ל-3.825 מיליון שקלים.

 

ומה לגבי דירות הפנטהאוז והדופלקסים? פנטהאוז רגיל הכולל 5 חדרים מוצע במחיר השקה של החל מ-5.9 מיליון שקלים, אולם בפועל מחיר המחירון שלו עומד על 6.075 מיליון שקלים. פנטהאוז גדול יותר כבר עולה 6.750 מיליון שקלים, ומחיר המחירון שלו קרוב ל-7 מיליון. ואילו דופלקס עם 6 חדרים עולה 7.350 מיליון שקלים כעת במקום 7.525 מיליון שקלים במחיר מחירון.

 

הצצה לפנטהאוז לדוגמא. יש מי שישלם?

 (הדמיה: א.א סטודיו) (הדמיה: א.א סטודיו)
(הדמיה: א.א סטודיו)

 (הדמיה: א.א סטודיו) (הדמיה: א.א סטודיו)
(הדמיה: א.א סטודיו)

תמהיל הרוכשים הצפוי - משפרי דיור

בשכונת ל' החדשה נותרו היתרי בנייה ל-198 יחידות דיור, הכוללים 5 מגרשים בלבד בהם יוקמו 10 בניינים בסך הכל. השכונה היא חלק מאזור הגוש הגדול בצפון תל-אביב, שנמצא בשנים האחרונות בתנופת פיתוח, כשפינוי שדה דב הסמוך אמור לאפשר הקמה של 16 אלף דירות נוספות.

 

לדברי שלומי אברהם, מנהל העסקים הראשי בגינדי החזקות, "מרבית היזמים בשכונה בשלב זה הם חלק מקבוצות רכישה, וזו הפעם הראשונה שחברה יזמית בסדר גודל כמו שלנו נכנסת לאזור שמגלם בתוכו הזדמנות נדל"נית משמעותית בקרקע מבוקשת. שכונת ל' החדשה נמצאת בשלבי פיתוח כשבעתיד הלא רחוק תהיה חלק טבעי מקו החוף של תל אביב ומיקומו של הפרויקט הקרוב מאוד לקו החוף מהווה הזדמנות גדולה".

 

צחי לוי, סמנכ"ל השיווק בחברה, הוסיף כי "אנו צופים כי קהל הרוכשים יגיע מאזור תל-אביב והסביבה לאור המיקום המבוקש בקרבת פארק הירקון, חוף הים ודרכי הגישה למרכז העיר. תמהיל האוכלוסייה באזור כולל משפחות ומשפרי דיור מהשכונות הצפוניות של תל-אביב ואנו מעריכים כי מידת ההתעניינות בקרב קהל זה תהיה הגבוהה ביותר".

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיה: א.א סטודיו
הדמיית פרויקט GL בשכונת ל' החדשה בצפון ת"א
הדמיה: א.א סטודיו
מומלצים