שתף קטע נבחר
.
ערוץ 20

שרה רוזנפלד: "אם היה עונש מוות, האיש הספציפי הזה לא היה יכול להרוג את הבן שלי"

שלושה שבועות אחרי הפיגוע הרצחני ליד שילה הגיעה אמו של מלאכי רוזנפלד לאולפן ערוץ 20 ודיברה על השכול הכפול שחוותה, על דעתה על עסקת שליט ועל ההתמודדות של המשפחה: "אם לא היו לי עוד ילדים היה לי קשה לקום בבוקר"

 

 

שרה רוזנפלד, אמו של מלאכי הי"ד שנרצח לפני כשלושה שבועות בפיגוע בצומת שבות רחל, הגיעה אמש (ב') לאולפן "בשבע" ושוחחה עם אברי גלעד על האובדן, על עסקאות מחבלים עתידיות, ועל ההתמודדות עם העובדה ששכלה שני בנים ב-12 השנים האחרונות.

 

 

 

על פי השב"כ, אחד מחברי החוליה הוא אחמד נג'אר, פעיל חמאס שריצה מאסר בכלא הישראלי בגין מעורבותו בפיגועי ירי בהם נרצחו שישה ישראלים ושוחרר בעסקת שליט. נג'אר הכווין את החוליה מירדן והעביר לה מימון דרך אחיו בעוד הוא שוהה בירדן. רוזנפלד סיפרה כי היא ובעלה, אליעזר, תמכו בעסקת שליט, והסבירה כי הבינה את מאבקם של משפחת שליט בתור הורה. "מלאכי דיבר על זה ואמר 'אם יצחקי היה יכול לחזור'".

 

את יצחקי איבדה משפחת רוזנפלד לפני שתיים עשרה שנה בתאונה בנחל צאלים.

 

רוזנפלד סיפרה כי בעבר הניחה שמחבלים הם צעירים שאינם מודעים להשלכות מעשיהם והופתעה לגלות כי המחבלים שהרכיבו את החולייה שרצחו את בנה הם בעלי משפחה וילדים. "חשבתי שיעסקו בדברים אחרים. הטלטלה שהם היו בכלא ושוחררו. היום זה הילד שלי ועוד כמה זמן הם יכולים להרוג עוד מישהו. יש בזה תסכול גדול וטלטלה גדולה".

 

<<עוד באתר ערוץ 20>>

דאעש רודף את חמאס בעזה

עסקת הדמים: עלויות עסקת שליט

ברשות לועגים למחבלים מתאבדים

 

האם השכולה התייחסה גם אל הצעת החוק להחיל עונש מוות על מחבלים ואמרה שקשה לה לתמוך בהצעת החוק, אך הודתה כי חלפה בראשה המחשבה "שאם היה עונש מוות, האיש הספציפי הזה (אחמד נאג'ר – מערכת) לא היה יכול להרוג את הבן שלי, כי הוא לא היה כאן - כי הדם היה על ידיו כבר קודם".

 

רוזנפלד, שאיבדה את בנה יצחק לפני שתיים עשרה שנים, הודתה כי ההתמודדות קשה. "אני עוד לא יודעת לענות איך מתמודדים. אני עוד בשלבי הלידה של ההתמודדות הזו. אנחנו חיים למען הילדים שלנו. אם לא היו לי עוד ילדים היה לי קשה לקום בבוקר. אני מחויבת לילדים שלי. ילדים זכאים לחיות בבית עם אמונה ושמחה".

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד