שתף קטע נבחר

צילום: רויטרס

ח״כ שמולי נחשף: "אני חלק מהקהילה הגאה"

הבוקר ב"ידיעות אחרונות": בעקבות פיגוע השנאה במצעד בירושלים, חבר הכנסת מהמחנה הציוני בטור אישי מיוחד. "אי אפשר לשתוק עוד כי כשהסכין מונפת על צווארה של קהילה להט"בית שלמה, הקהילה שלי"

הפיגוע נגד משתתפי מצעד הגאווה אתמול (יום ה') בירושלים הביא את חבר הכנסת איציק שמולי לזעוק זעקה נגד השנאה, ועמה להוציא לאור את השתייכותו לקהילה הגאה. "לא ניתן לשתוק עוד", הוא כותב בטור מיוחד שמתפרסם הבוקר ב"ידיעות אחרונות".

 

"אי אפשר לשתוק עוד כי כשהסכין מונפת על צווארה של קהילה להט"בית שלמה, הקהילה שלי, היא לא תיעצר שם. זוהי העת להילחם בחושך הגדול", כתב חבר הכנסת מהמחנה הציוני. "המעשה הנפשע והנורא שקרה שוב 'בעיר של אלוהים' תוקף את כולנו. הוא תוקף את הזכות של כולנו להיות שונים, לבחור את הבחירות שלנו, לקבל את השונה ולהכיל את האחר".

 

שמולי: "בשם איזה אלוהים הסתער הפושע המתועב על ההמון?" (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
שמולי: "בשם איזה אלוהים הסתער הפושע המתועב על ההמון?"(צילום: עידו ארז)
עוד כותב שמולי: "החברה הישראלית פצועה, דקרו אותה בבטן. היא מאבדת את החמלה לאנשים אחרים רק מפני שהם שונים. היא מאבדת את הקבלה של האחר. יש קשר ישיר בין אלו התולים רמקולים מול הוסטל של ילדים אוטיסטים כדי להרחיקם, לאלה שדוקרים אנשים שכל רצונם הוא לחיות לפי צו מצפונם ורצונם.

 

"בשם איזה אלוהים הסתער אמש הפושע המתועב על המון הצועדים? בשם איזו דת הוא שלף את הסכין והחל לדקור פעם אחת. ועוד פעם. ושוב פעם", הוא המשיך וכותב על מסע הדקירות במצעד בירושלים של ישי שליסל, אותו דוקר שדקר שלושה צועדים במצעד ב-2005.

 

"לא ניתן לשתוק עוד. אי אפשר לשתוק עוד כי כשהסכין מונפת על צווארה של קהילה להט"בית שלמה, הקהילה שלי", חושף שמולי, שנבחר לכנסת הקודמת לאחר שהתפרסם כאחד ממובילי המחאה החברתית ב-2011 בעת שכיהן כיו"ר התאחדות הסטודנטים.

 

הטור המלא של איציק שמולי - היום ב"ידיעות אחרונות"

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
ח"כ איציק שמולי
צילום: מוטי קמחי
מומלצים