שתף קטע נבחר

ארומה ישראל ייקרה סלטים, מאפים ודיל קפה ומאפה

מדובר בהתייקרות של 7-2 שקלים ברוב הסלטים, בין היתר סלט טונה, עוף וחלומי, שהתייקרו בשיעור של עד 16.6%. מחירי כמה מהמאפים עלו בעד 11% ומחיר דיל קפה ומאפה נותר כשהיה, אך כעת יש להוסיף 2 שקלים לקפה גדול

ברשת ארומה ישראל השיקו תפריט חדש ויקר יותר. שנתיים אחרי מהפיכת הקפה של קופיקס, בעקבותיה רשתות רבות וביניהן ארומה ישראל, הורידו את מחירי הקפה לקחת, הרשת לא נוגעת במחיר הקפה (למעט ייקור דיל קפה ומאפה), אך מייקרת סלטים ומאפים.

 

שמתם לב להתייקרות ברשתות? כיתבו לנו >>

 

המחירים שהיו ואינם עוד (צילום מסך מתוך האתר 10bis) (צילום מסך מתוך האתר 10bis)
המחירים שהיו ואינם עוד(צילום מסך מתוך האתר 10bis)

 

יוסי שם לב שהסלטים התייקרו

יוסי, לקוח קבוע של סניף בן גוריון, חיפה של ארומה ישראל סיפר ל-ynet שבש

בוע שעבר, יצא תפריט חדש לרשת והמחירים: גבוהים בהחלק מהפרטים.

 

"למשל, סלט עוף שעלה 42 שקל, מנה גדולה בישיבה, עולה כיום 49 שקל עליית מחיר של כ-16.6%", אמר. "סלט טונה שעלה עד כה 39 שקל, למנה גדולה בישיבה, עולה כיום 44 שקל התייקרות של כ-13%. מה ההצדקה והסיבה להעלאת המחירים חוץ מהרצון להרוויח עוד"?

 

בדקנו את טענתו של יוסי בכמה סניפים, בין היתר בסניף שפיים ובסניף רחובות ואכן, אישרו לנו בסניפים, הרשת העלתה מחירים.

 

רוב הסלטים בתפריט התייקרו, בין היתר מחירו של סלט עוף בגודל רגיל עלה מ-39 שקל ל-44 שקל. בין היתר, סלטי ארומה, שוק, פסטה וחלומי התייקרו מ-35 ל-39 שקל - עליות מחר של כ-11.5%. גם סלט קינואה וסלט קיסר התייקרו: מ-39 שקל ל-42 שקל. הסלטים התייקרו גם בישיבה וגם בטייק אוויי, בגובה ממוצע של 7-5 שקלים.


המחירים החדשים של סלטי ארומה (צילום מסך מתוך האתר 10bis) (צילום מסך מתוך האתר 10bis)
המחירים החדשים של סלטי ארומה(צילום מסך מתוך האתר 10bis)

 

 

כמה מאפים התייקרו וקפה ומאפה מעתה לא כולל קפה גדול

בנוסף, דיל קפה ומאפה התייקר בעקיפין. אמנם מחירו לא השתנה אבל כעת הוא כולל רק קפה קטן. עד כה הדיל כלל קפה גדול (או קטן) ב-18 ו-19 שקל (לקחת, לשבת). כיום יש לשלם תוספת של 2 שקלים לקפה גדול במסגרת הדיל, התייקרות של כ-11%.

 

גם כמה מהמאפים התייקרו. מחירי קרואסון חמאה ושוקולד עלו ב-9% - התייקרות של שקל מ-11 שקל ל-12 שקל. עוד התייקרו בשקל: דניש ומאפה פילו ותמרים. סך הכל מדובר בתייקרויות במאפים של 8.4%-11%.

 

מאפים בארומה ישראל: לפני ההתייקרות (צילום מסך מאתר 10bis) (צילום מסך מאתר 10bis)
מאפים בארומה ישראל: לפני ההתייקרות(צילום מסך מאתר 10bis)

 

 

המחירים בארומה עדיין נמוכים יחסית למתחרות

מה לא התייקר? מחירי הקפה, המשקאות הקרים, הכריכים, ארוחות הבוקר, חלק מהמאפים והפסטה בקטנה לא עלו. בינתיים. כמו כן נוסף כריך חדש לתפריט: כריך גבינת חמד.

 

בנוסף, המחירים בארומה עדיין נמוכים יחסית למתחרים. סלט טונה עולה בקפה קפה 56 שקל ובגרג: 49 שקל. סלט קיסר שעולה 42 שקל בארומה, מתומחר בקפה קפהב-59 שקל. סלט חלומי עולה בארומה 39 שקל בגרג 63 שקל. בקפה גרג, סלט עוף עולה 52 שקל. כמו כן ניתן לקבל בארומה הנחה של 10% באמצעות כרטיס נטען.

 

מארומה ישראל נמסר בתגובה: לראשונה מזה שנתיים ולאור עליית מחירי התשומות אישרנו העלאה במחירון המקסימום של הסלטים וחלק מהמאפים, עלייה שמשקפת העלאה של כ-2% ממחירון המקסימום של כלל התפריט".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים