שתף קטע נבחר
.
ערוץ 20

חבר מועצה נורבגי: לבטל את הקשרים עם שכם

בעיר סטאוונגר שבנורבגיה לא מרוצים מהתנהלות העיר התאומה הפלסטיני בעקבות תמיכתה בטרור הפלסטיני. באחרונה, קראו בעיר כיכר על שם מחבל

בעקבות חשיפה של ארגון "מבט לתקשורת הפלסטינית", קרא חבר מועצת העיר סטאבנגר שבנורבגיה לעירייה לבטל את הסדר הערים התאומות עם שכם, לאחר שזו פעלה על מנת לשבח את הטרור.

 

באחרונה, חשף הארגון כי עיריית שכם קראה לכיכר על שם נאיף אבו שארקה, שהיה מעורב במספר פיגועים כשהזכור בהם הוא פיגוע ההתאבדות הכפול בתל אביב ב-5 בינואר בשנת 2003, בו נהרגו 23 בני אדם ועשרות נפצעו. אבו שארקה היה מפקד הזרועה הצבאית של הפתח בעיר, גדודי אל-אקצה וחוסל על ידי צה"ל בשנת 2004.

 

 

הנצחת טרור בשכם

הנצחת טרור בשכם

סגורסגור

שליחה לחבר

 הקלידו את הקוד המוצג
תמונה חדשה

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

>>עוד באתר ערוץ 20>>

 

חבר המועצה, מאטס דנילנסן אמר לעיתון Rogalands Avis כי "החברות בין הערים יכולה לשתף את הערכים, הנורמות והמנהגים שלנו. זוהי הוכחה להיפך הגמור מכך. העיר התאומה האחות שלנו, שכם, מהדרת טרוריסטים".

 

דניסלסן הוסיף כי המונומנט לזכרו הוא "סימן מובהק שהמחבל פעל למען השמדת ישראל על מנת ליצור מדינה פלסטינית. פירוש הדבר שהעיר התאומה השנייה שלנו, נתניה, היא מטרה לגיטימית עבור מחבלים שרוצים להרוג יהודים".

 

בארגון "מבט לתקשורת הפלסטינית" מציינים כי זו לא הפעם הראשונה שעיריית שכם מסתבכת בשל פעילותיה להנצחת הטרור. בעיריית בולדר במדינת קולוראדו שבארה"ב דחו את בקשתה של שכם להיות עיר תאומה ביוני 2013 מסיבה זו.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד