שתף קטע נבחר

"להאיר להן את הדרך": ראיון עם מנכ"ל תע"א

הן מתעסקות במדעים ובטכנולוגיה מדי יום בבית הספר, אבל בפרויקט "מהנדסות העתיד" יש להן הזדמנות לחוות את העתיד כבר עכשיו, ולהבין כיצד מתנהלים פרויקטים פורצי דרך ולהיות חלק מהתהליך המרגש

בשיתוף התעשייה האווירית

 

הלימודים בבית הספר הם כחממה, בעיקר בעיני המבוגרים שנמצאים "שם", בעולם האמיתי. ההזדמנות לחוות את ההתנהלות היומיומית של המבוגרים עבור בני נוער יכולה להיות בעלת ערך שלא יסולא בפז. זו אחת המטרות של פרויקט "מהנדסות העתיד", המשותף ל-ynet, ידיעות אחרונות והתעשייה האווירית. 

 

 

"אנחנו רוצים להעצים את התלמידות, להעשיר את הידע ולקחת אותם למקום שמתממשק עם עולם הטכנולוגיות המתקדמות, ולתת להן לחוות תהליכים המתבצעים מדי יום בתעשייה האווירית בהקשר של פרויקטים חדשים", הסביר מנכ"ל תע"א, יוסי וייס. "אנחנו רוצים לאפשר להן לחוות כבר עכשיו את העתיד שלהן." צפו בראיון המלא. 

 

 

פרויקט "מהנדסות העתיד" נולד מתוך ההכרה המשותפת במחסור החמור הקיים כיום במהנדסים בכלל, ומהנדסות בפרט, והצורך לפעול בנושא על מנת לשמר את מעמדה הבינלאומי של ישראל כמעצמת הייטק וטכנולוגיה. זו ההזדמנות לגלות את דור העתיד של המהנדסות והמדעניות במדינת ישראל, שתפסו בעתיד תפקידים משמעותיים בתעשייה ובאקדמיה הישראלית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מנכ"ל תע"א, יוסי וייס
עם המנטוריות
ללמוד על העתיד
לעסוק היום בטכנולוגיה של מחר
מומלצים