שתף קטע נבחר

אני פורים: כיכר הבימה לבשה אימוג'י

החיוכים המוכרים לכולנו מסמלי ה"אימוג'י" בוואסטאפ השתלטו על פסל "התרוממות" של קדישמן בכיכר התרבות (כיכר הבימה) בתל אביב לרגל חג הפורים. באוקטובר האחרון הולבש הפסל בחזיית ענק לציון חודש המודעות לסרטן השד. ומה דעתכם?

כיכר התרבות, הבוקר (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
כיכר התרבות, הבוקר(צילום: מוטי קמחי)

הפסל "התרוממות" של האמן מנשה קדישמן בכיכר התרבות (כיכר הבימה) שוב לובש חג. אחרי שהולבש באוקטובר האחרון בחזיית ענק לציון חודש המודעות לסרטן השד, הבוקר (ו') הפך פסל עיגולי הברזל האיקוני בכיכר הבימה לשלישיית פרצופי "אימוג'י", המוכרים לנו מההודעות באפליקציית המסרים הפופולרית וואטסאפ.

תליית הסמיילים על הפסל "התרוממות" (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
תליית הסמיילים על הפסל "התרוממות"(צילום: מוטי קמחי)

שלישיית הפרצופים שנבחרה היתה - בעיגול התחתון סמיילי "רגיל", במרכזי כזה עם משקפיים ובעיגול העליון, המתנשא לגובה 15 מטרים - הסמיילי האהוב או המאוהב, עם הלבבות בעיניים.

הכיכר והעוברים והשבים מחייכים (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
הכיכר והעוברים והשבים מחייכים(צילום: מוטי קמחי)

הכיסויים החדשים על הפסלים מסמלים באופן לא מפתיע את חג הפורים. על פי המכירות בחנויות הבוקר בתל אביב, אפשר היה לומר שהחג כבר הגיע העירה, כאשר תורים ארוכים השתרכו מחוץ לחנויות התחפושות ברחבי תל אביב ובעיקר באזור הרחובות קינג ג'ורג', אלנבי ,דיזנגוף וכמובן גם בחנויות שבתוך דיזנגוף סנטר.

התיאטרון הלאומי על רקע הפסל המחייך (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
התיאטרון הלאומי על רקע הפסל המחייך(צילום: מוטי קמחי)

היום האביבי שהיה הוציא מהבית המונים לקניות מאומצות לקראת חג הפורים,

החל מפאות ואיפור ב-10 שקלים ועד לתחפושות מפוארות במאות שקלים שהמשקיעים רכשו או שכרו במחסני התחפושות ברחבי הארץ. עם זאת, מחר (שבת) צפוי לשוב הגשם לפרק זמן קצר שאולי גם ימשיך אל תחילת השבוע הבא. אבל החדשות המשמחות הן שכרגע בפורים, קצה טווח התחזית (רביעי-שישי בשבוע הבא שהם גם ימי החופש של הילדים מבתי הספר והגנים), נכון לעכשיו לא צפוי גשם.

הפסל באוקטובר האחרון, לרגל חודש המודעות לסרטן השד (צילום: עמית קוטלר) (צילום: עמית קוטלר)
הפסל באוקטובר האחרון, לרגל חודש המודעות לסרטן השד(צילום: עמית קוטלר)

כאמור, אין זו הפעם הראשונה שהפסל "התרוממות" בכיכר התרבות עוטה תלבושת מיוחדת. בחודש אוקטובר האחרון לבש הפסל חזיית ענק מיוחדת, לציון חודש המודעות לסרטן השד.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
הפסל הלבוש בכיכר התרבות
צילום: מוטי קמחי
מומלצים