שתף קטע נבחר

האם ענבל אור 'פלשה' לדירה של אור סיטי?

לטענת נציגי המפרק, בדירה משועבדת של הקבוצה בגבעתיים נמצאו עשרות ארגזים וכן רכוש של אור ומשפחתה. "למדנו כי החייבת מנסה לפלוש לדירת החברה ולעשות בה כבשלה. לפיכך מוגשת בקשה זו לסילוק ידה מהדירה של החברה שבפירוק", נכתב בפניית המפרק לביהמ"ש המחוזי בת"א

האם ענבל אור 'פלשה' לדירה של קבוצת אור סיטי בגבעתיים? המפרק הזמני של חברות הנדל"ן פנה אמש (ה') לבית המשפט המחוזי בתל אביב בדרישה לאסור עליה מלעשות שימוש בדירה, אליה העבירה בימים האחרונים את רכושה.

 

כותרות אחרונות על ענבל אור בערוץ הנדל"ן :

ענבל אור לבית המשפט: "אני אם חד הורית"

"להגביל את דמי הרצינות בקבוצות רכישה"

שלב המרצ'נדייז: הציוד של אור סיטי יימכר לציבור

 

הדירה נמצאת בבעלות חברת אליענה אור, מקבוצת אור, בת 5 חדרים ברחוב הל"ה בגבעתיים ועליה משכנתא בסכום של כ-1.5 מיליון שקל לבנק מזרחי טפחות. הדירה כולה משועבדת ללא הגבלת סכום לכיסוי חובות קבוצת החברות לבנק.

 

לפי המפרק הזמני של קבוצת אור, לאחר רישום המשכנתא לטובת הבנק, נרשמה בתחילת חודש מרס הערת אזהרה לטובת שלי נרקיס בשל הלוואה בסכום של 1.5 מיליון שקלים שנטלה ממנו אור.

 

הדירה הייתה מושכרת והתפנתה בתחילת החודש כשבין המפרק למי ששימש בא כוחה של אור, עו"ד ראובן בילט, נקבע כי הדירה תישאר פנויה. אולם, אתמול בשעות אחר הצהריים הגיעו נציגי המפרק הזמני לדירה כדי לתפוס את הנכס ולהחליף את המנעול בדירה לאחר עזיבת השוכרים.

 

 

לטענת נציגי המפרק, כשהגיעו לדירה פתחה את הדלת עובדת זרה שטענה כי הינה עובדת עבור אור והיא נמצאת לבדה בבית. עוד ציינה העובדת כי היא עובדת עם הבייביסיטר של אור ונקראה לעבודה בשעות הצהריים המאוחרות על מנת לפרוק ארגזים בדירה. "כאשר נשאלה העובדת 'מי משלם את שכרך?' השיבה כי איננה יודעת", כך כתבו נציגי המפרק לבית המשפט.

 

בא כוחו של המפרק הזמני, עו"ד יואב בן פורת, מצא בדירה עשרות ארגזים, רכוש של אור ומשפחתה, שהועבר לדירת החברה. "בחנו את הדירה עמוסת הארגזים שטרם נפרקו", כתב עו"ד בן פורת, "ולמדנו כי החייבת מנסה לפלוש לדירת החברה ולעשות בה כבשלה. ולפיכך מוגשת בקשה זו לסילוק ידה של החייבת מן הדירה של החברה שבפירוק".

 

בא כוחו של המפרק הזמני מציין עוד, כי עד כה התגוררה אור בשכירות בבית בצפון תל אביב כשדמי השכירות שלו שולמו עד לחודש יוני. "מסיבה שאינה ברורה עזבה אור את הנכס וככל הנראה היא מנסה בשעות האחרונות לפלוש לדירת החברה בגבעתיים".

 

עוד מצוין כי שוויה של הדירה בגבעתיים מוערך במעל 4 מיליון שקלים ולאחר שתימכר באישור בית המשפט התמורה תועבר לנושים המובטחים, כלומר הבנק. "בנסיבות העניין", כותב עו"ד בן פורת, "מתבקש בית המשפט הנכבד לאסור על כניסתה של אור או מי מטעמה לדירת החברה ולהסמיך את המפרק הזמני ונציגיו לפנות הדירה מכל אדם וחפץ".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים