שתף קטע נבחר

שלי נרקיס: "כועס כשכותבים 'העבריין'"

"מלך השוק האפור" שלי נרקיס, שדיבר בראיון לערוץ 20, הגיב להסכם שקבע כי הוא יקבל את דירת המריבה במגדל מציצים: "זו לא עסקה שרציתי. אני משלם פה הרבה כסף - כל אחד יכול לקבל את הפרס הזה"

"זו לא עסקה שרציתי אותה. נכנסתי אליה בגלל הסיטואציה. אני משלם פה הרבה כסף. זה לא שזכיתי. כאילו איזה פרס קיבלתי. כל אחד יכול לקבל את הפרס הזה". כך הגיב היום (ג') שלי נרקיס, המכונה "מלך השוק האפור", לעסקה שאושרה בבית המשפט, לפיה הוא יקבל את "דירת המריבה" במגדל מציצים שהוקם בידי ענבל אור. נרקיס אמר את הדברים בראיון לתוכנית "כלכלי בלילה" עם שרון גל שישודר הערב בערוץ 20.

 

כתבות נוספות בערוץ הנדל"ן

 

נרקיס הוסיף: "אני יותר כועס עליכם. שאתם כותבים העבריין. מה הקשר לכתוב עבריין בסיטואציות כאלה. אני רואה בעיתון כותבים העבריין שלי נרקיס. מה זה? גועל נפש".

 

האזינו לקטע מהראיון עם שלי נרקיס: 

 

בית המשפט המחוזי בתל אביב קבע היום כי הוא מקבל את הסדר הפשרה שהושג בין שלי נרקיס לעופר לוזון והרוכשים הנוספים בפרויקט מציצים בנוגע ל"דירת המריבה". זאת על אף התנגדותה של ענבל אור, עליה נכתב בהחלטה כי היא מי ש"פוסל במומו פוסל". בסך הכל תעלה דירת הפנטהאוז לנרקיס סכום של 18 מיליון שקל.

 

הפרויקט ברחוב הושע בתל אביב היה בבעלות קבוצת אור סיטי נדל"ן של ענבל אור עד לכניסתה להליכי פירוק. לאחר מכן התברר כי אור הבטיחה את הדירה פעמיים - תחילה למי שכונה "מלך השוק האפור", שלי נרקיס, שקיבל כבטוחה את הדירה בתמורה להלוואה שהעמיד לבעלת השליטה.

 

זמן קצר לאחר מכן, הדירה נמכרה פעם נוספת לידיו של עופר לוזון, ששילם כ-3 מיליון שקל עם החתימה על ההסכם, אך כשביקש לרשום הערת אזהרה גילה כי ישנה הערה של עו"ד מימון אביטן - הנאמן מטעם נרקיס.

שלי נרקיס וענבל אור (צילום: יריב כץ וצביקה טישלר) (צילום: יריב כץ וצביקה טישלר)
שלי נרקיס וענבל אור(צילום: יריב כץ וצביקה טישלר)
 

בין לבין, יתר הרוכשים בפרויקט טענו באמצעות עו"ד עופר שפירא, כי יש לפתור את המחלוקת, שכן עיכובים נוספים עלולים לגרום להקפאתו של הפרויקט ואף לקריסתו.

 

בשבוע שעבר, לאחר הליך גישור קצר בפני השופטת בדימוס ורדה אלשיך, הוגשה לבית המשפט הצעה להסדר פשרה בין הצדדים, לפיו לוזון יקבל מנרקיס 2.25 מיליון שקל ובהתאם לכך יוותר על כל טענה באשר לזכויותיו בנכס.

 

עוד אומר ההסכם כי הסכם המכר של נרקיס על הדירה יעמוד בתוקף ואף יפדה את יתרת המשכנתא שרובצת על הנכס בסכום של כ-2.5 מיליון שקל. בנוסף, נרקיס ידאג למימון כל העלויות שחלות על בניית הנכס, וייכנס במקום אור לקבוצת הרכישה אך מבלי שיצורף כחבר לוועד המפקח ומבלי שיהיה בעל זכות הצבעה. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים