שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  "עכשיו אני מסוגל לעשות כל מה שלא הצלחתי קודם"

  עיוורים, חרשים, נפגעי תאונות דרכים ופגועי נפש, כולם מגיעים למועדון הקרוספיט בנמל תל אביב, כדי להתאמן. "בזכות האימונים אני מרגיש שאני מסוגל לעשות הרבה דברים שלא יכולתי לעשות קודם", אומר אחד המתאמנים

  לגלות שגם אתה מסוגל: אנשים בעלי צרכים מיוחדים מתאמנים במועדון הקרוספיט בנמל תל אביב בעזרתם של מתנדבים, ומרגישים מצוין.

   

  "מטרת הפרויקט היא הנגשת ספורט הקרוספיט לאנשים בעלי צרכים מיוחדים", מסביר דורון פרילוק, מאמן ראשי קרוספיט reebok בנמל תל אביב. "במקום מתאמנים עיוורים, חרשים, פגועי נפש, נוער בסיכון, אוכלוסיות שבדרך כלל לא רואים במועדוני קרוספיט בישראל ובעולם".

    

   

  רוב המתאמנים צריכים ליווי צמוד יותר ממתאמנים שאינם בעלי צרכים מיוחדים. מתנדבים שמלווים אותם במהלך האימון עוזרים להם בכל מה שצריך.

   

  "עשרים שנה לא הזזתי את הגוף שלי", אומר אריה קורדוף, שנפגע בתאונת דרכים. "אבל עכשיו אני רואה שאפשר. הצוות פה נהדר. למרות שיש לנו כאבים אנחנו מתפקדים ועושים דברים, ומרגישים אחר כך טוב, למרות כל הקשיים".

   

  "בנוסף לכושר הגופני, גם היכולת והמסוגלות האישית של המתאמנים עולות בעזרת האימונים", אומרת נאוה שוורץ, מנהלת סניף "מיינד אנד פיטנס", עמותת אנוש.


  "אני מרגיש שיפור במצב שלי", אומר דוד קמפלר, שמתאמן במסגרת הפרויקט. מאז שהתחלתי להתאמן אני יותר רגוע והכושר הגופני שלי עלה. יש הרבה יותר דברים שאני מסוגל לעשות".
   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  קרוספיט לבעלי צרכים מיוחדים
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים