שתף קטע נבחר

"הישראלים חצופים וגנבים, ישנים פה כי אף מלון אחר לא מקבל אותם"

אורחי המלון "Pambos Napa Rocks" בו אירעה התקרית האלימה בין ההנהלה לצעירים הישראלים, מספרים באתר הביקורות "TripAdvisor" את סיפורם של השכנים מארץ הקודש. התמונה המתקבלת עגומה למדי: "חברה שלי התעוררה בבוקר כשישראלי פרץ לה לחדר והסתכל עליה"

מלון "Pambos Napa Rocks" בו אירעה התקרית האלימה בין העובדים לבין הצעירים הישראלים, ניתן לנחש, אינו המלון האהוב ביותר על המבקרים באיה נאפה. בית המלון שגובה כ-300 שקלים ללילה באמצע השבוע, זוכה לביקורות קשות באתר דירוג בתי המלון "TripAdvisor".

המלון באיה נאפה. "מסיבות בריכה לישראלים בלבד" (צילום: Pambos Napa Rocks) (צילום: Pambos Napa Rocks)
המלון באיה נאפה. "מסיבות בריכה לישראלים בלבד"(צילום: Pambos Napa Rocks)

מבין כ-400 ביקורות שנכתבו על המלון עד עתה, כמחצית מהן שליליות (יותר מ-200), 45 מבקרים כתבו שהמלון "ממוצע", 59 העניקו לו את הציון "טוב מאוד" ו-76 את הציון "מצוין". אחת הסיבות שמציינים המבקרים היא - במילה אחת - "הישראלים".

 

בהעמקה אל תוך הביקורות המפורטות באתר, עולה התמונה הנוראית של התייר הישראלי באי המסיבות. "הישראלים במלון לנו בו כנראה כי אף אחד אחר לא הסכים לקבל אותם. הם היו או חצופים, או סוטי מין או שניסו לגנוב דברים מחדרים של אחרים", כתבה אחת האורחות במלון כבר לפני שנתיים. "כשהתלוננו אמרו לנו שמצלמות האבטחה לא עובדות", סיפרה וסיכמה: "אני לא ממליצה ללון במלון הזה, אם אתם לא רוצים להתערבב עם הישראלים".

החדרים המטונפים ()
החדרים המטונפים

התקרית האלימה בבית המלון ()
התקרית האלימה בבית המלון

"מלא ישראלים מפחידים"

"המלון הזה הוא בדיחה", כתב אורח אחר. "ישנו שם שבוע ולעולם לא נחזור. המלון היה מלא בישראלים מפחידים. באחד הלילות חברה שלי התעוררה בבוקר כשישראלי פרץ לחדר והסתכל עליה. היא היתה מבוהלת מאוד. בלילה אחר ישראלי גנב לי את התיק. איה נאפה נהדרת אבל המלון הזה יהרוס לכם את החופשה".

כך נראו החדרים במלון ()
כך נראו החדרים במלון

בביקורת נוספת שפורסמה ב"TripAdvisor" נכתבו טענות קשות כלפי הנהלת המלון, המזכירות את אלה של הצעירים הישראלים שהסתבכו בקטטה. שימו לב לסיפור הזה, מחודש מרץ שעבר. "המלון היה מגעיל ולא עזר לנו שניסינו לדבר עם אנשי הצוות, הם היו אגרסיביים מאוד. אבל ה'היילייט' של השבוע היה כאשר סטודנטים ישראלים הרעישו ולא נשמעו לקולות ההנהלה. המשטרה הגיעה והיכתה אותם עם מקלות, היה דם בכל מקום ועל הכסאות, אנשים נזרקו לבריכה".

 

ביקורת נוספת שמזכירה את הישראלים במלון מספרת על מסיבות הבריכה הסגורות לישראלים ולסקנדינבים. "המלון מומלץ אבל מסיבות הבריכה בשבת ובראשון מעצבנות את כל שאר האורחים במלון. יש בריכה נוספת אבל היא מלוכלכת ולזו של הישראלים והסקנדינבים אי אפשר להיכנס בסוף השבוע".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים