שתף קטע נבחר

כאן לא משחקים ילדים: המגרש העצוב של ג'סי כהן

תושבי שכונת ג'סי כהן זוכרים עוד מילדותם את מגרש הכדורגל בו שיחקו, אבל מאז המגרש התיישן, העשבים מציצים מתוך החריצים שהולכים ומתרחבים, הרשתות נעלמו וכך גם הילדים המשחקים - יוני גרבלי, שנולד וגדל בשכונה, החליט שהגיע הזמן למהפך במגרש והזמין את הצוות לשיפוץ - כל תושבי השכונה נרתמו לעזרה והתוצאה לפניכם

בחסות הטוטו

 

יוני גרבלי (40) נולד וגדל בשכנות ג'סי כהן בחולון וראה איך המגרש השכונתי הולך ומאבד מקסמו - החריצים ברצפת המגרש הלכו והתרחבו, הרשתות נקרעו, הצבעים דהו והילדים נעלמו מהמגרש. כאבא ל-3, הוא מבין את חשיבות הספורט והמשחקים בחיי הילדים ולכן ביקש מצוות "מהפך במגרש" להגיע למקום ולעזור בשיפוץ. אחד האתגרים שעמדו בפני ענת הראל, הצוות ויוני, היה לאסוף את אנשי השכונה על מנת שיעזרו בשיפוץ , אבל אז התברר שכולם מייחלים לשינוי ומאוד רוצים לעזור. כך התאספה לה חבורה גדולה של מבוגרים, צעירים וילדים שיחד הפכו את המגרש השכונתי למקום עבור הקהילה. היה מקסים.

 

 

אין משחקים במגרש הזה
אין משחקים במגרש הזה

חבר'ה אתם באים לעזור?
חבר'ה אתם באים לעזור?

עובדים יחד בשביל הקהילה
עובדים יחד בשביל הקהילה
 

עושים מהפך במגרש

לכל אחד ואחת מאיתנו יש את המגרש הביתי שלו/שלה. אנחנו מגיעים לשם כדי לשחק עם החברים, לעשות קצת ספורט ולשמור על הקשר, אבל בעיקר לשמור על החברות ועל הקהילה. גם הילדים שלנו משחקים שם אחר-הצהריים, ממציאים משחקים חדשים, מגלים עולמות ומפתחים את הביטחון העצמי שלהם. אבל לפעמים המגרש, למרות ואולי בגלל כל האהבה והמשחקים היומיומיים, מאבד מהזוהר שלו, הרשתות נקרעות, השערים מקבלים כתמי חלודה, הדשא הולך ונעלם והסימונים כבר לא נראים, אולי בעיקר משום שגם התאורה לא כל-כך עובדת.

רגע הגילוי
רגע הגילוי

וזה מה שהם ראו - מגרש חדש לשכונת ג'סי כהן
וזה מה שהם ראו - מגרש חדש לשכונת ג'סי כהן
 

במסגרת פרויקט מיוחד של ynet בשיתוף הטוטו שופצו מתקני ספורט קהילתיים ברחבי הארץ כשתהליך השיפוץ לווה ותועד כאן ב-ynet. צפו בפרקים הקודמים: 

 

בחסות הטוטו

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תושבי ג'סי כהן מגלים את המהפך שנעשה במגרש שלהם
מומלצים