שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  דאצ'יה חושפת – לוגאן MCV סטפווי

  דאצ'יה חושפת את הלוגאן MCV סטפווי גרסת פנאי שטח לסטיישן הקומפקטית. עם מעט איפור קרבי ו-5 ס"מ תוספת למרווח הגחון, אבל רק עם הנעה קדמית היא תציע בעיקר יתרון במראה החיצוני

  דאצ'יה חושפת את הלוגאן MCV סטפווי, גרסת פנאי מוגבהת לסטיישן הקומפקטית. לדברי קרסו היבואנית, עוד לא ידוע מתי יגיע הדגם לישראל.

   

  בדומה לגרסת סטפווי לסדנרו, גם הלוגאן מקבלת איפור קרבי בדמות פסי גגון מסיביים, פגושים אגרסיביים, מגני סף מפלטיק שחור וחישוקי "16 קלים בעיצוב ייחודי. תא הנוסעים הוא זה שלאחר מתיחת הפנים שעברה הלוגאן הרגילה הכולל מעבר של מתג הצופר מידית האיתות להגה בעיצוב 4 צלעות חדש ומתגי החלונות הקדמיים שעברו מהקונסולה המרכזית לדלת הנהג. בנוסף המושבים הקדמיים בריפוד דו גווני עם ריקמה של שם הדגם במסעד.


   

  מהבחינה המכאנית הלוגאן סטפווי יוצע עם אותן יחידות הנעה כמו הגרסה הרגילה כלומר מנוע TCe טורבו בנזין 3 צילינדרים בנפח 0.9 ליטר המפיק 90 כ"ס ו-14.3 קג"מ ו-dCi טורבו דיזל בנפח 1.5 ליטר עם הספק זהה אך מומנט גבוה יותר של 22.4 קג"מ. שני המנועים יוצעו עם תיבות ידניות עם 5 יחסים או רובוטיות עם 5 יחסים בבנזין ו-6 בדיזל. למרות מיתלים שונים המגדילים את מרווח הגחון ב-5 ס"מ יכולת השטח תוגבל לשבילים כבושים בשל הנעה לגלגלים הקדמיים בלבד.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים