שתף קטע נבחר

בגלל המסכים: חרדי עיכב בשעה את טיסת אל על מקייב

טיסת UP מקייב לישראל התעכבה ביותר משעה על הקרקע בגלל נוסע חרדי שסירב להתיישב במקומו - עד שיקפלו את מסכי הטלוויזיה שמעל למושבים. המטוס הוחזר לשרוול, אולם לאחר דקות ארוכות של שכנועים הסכים הנוסע להתיישב כשהוא ושמונת ילדיו הצטיידו בכיסויי עיניים - והטיסה יצאה לדרכה. אל על: "סירב להישמע להוראות הבטיחות"

שנה לאחר שנוסע חרדי התפרע בטיסת אל על מוורשה בגלל סרט "לא צנוע", שוב נוסע חרדי מעכב טיסה של החברה בגלל שסירב לטוס עם סרט ברקע. טיסת UP, מותג הלואו-קוסט של אל על, מספר LY2654 שהמריאה לפנות בוקר מקייב לישראל התעכבה ביותר משעה בגלל נוסע חרדי שסרב לאפשר את המראת המטוס עד שצוות המטוס יקפל את מסכי הטלוויזיה המוצבים מעל לראשי הנוסעים.

החרדי שהתפרע בטיסת אל על ()
החרדי שהתפרע בטיסת אל על

"ההמראה שלנו הלילה מקייב התאחרה בשעה כי חרדי אחד החליט לתפוס בעלות על הטיסה והודיע שעד שלא מקפלים את מסכי הטלוויזיה הוא לא יושב", סיפר שדר הספורט עמית הורסקי שהיה על המטוס. "כל ניסיונות השכנוע של הצוות ושל הנוסעים לא עזרו. המטוס, שכבר היה מוכן על מסלול ההמראה, חזר לשרוול, הדלת נפתחה, אחד מאנשי הביטחון של אל על עלה, ואחרי תחנונים רבים הסכים הצדיק לשבת".

 

הורסקי ציין כי "עשרות החרדים שהיו על הטיסה גערו בסורר, הסבירו לו שמה שהוא עושה זה חילול השם ולקיחת זמן יקר מ-200 אנשים שנאלצים להתעכב בגללו, והתפתח ביניהם דין ודברים שלעיתים עלה לווליום גבוה. העיקר שהצדיק השתטח באומן". לבסוף כיסה הנוסע החרדי את עינייו ועיני שמונת ילדיו בכיסוי עיניים והמטוס המריא בדרכו לישראל.

 

מאל על נמסר בתגובה: "לקראת המראת טיסת UP מקייב, LY2654, סירב הנוסע להישמע להוראות הבטיחות ונמנע מלשבת ולהיחגר. לאחר שיחה עם אנשי צוות המטוס ולאחר שהובהר לו כי לא יוכל להמריא אם לא יישמע להוראות, הנוסע התיישב במקומו והטיסה יצאה לדרכה. לבקשתו קיבלו הוא ובני משפחתו כיסויי עיניים".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים