שתף קטע נבחר

שוב הסתננות: פלסטיני לא-חמוש נתפס סמוך לגדר בצפון הרצועה

נמשך רצף האירועים בגבול רצועת עזה. אחר הצהריים נתפס פלסטיני לא חמוש סמוך לצפון הרצועה לאחר שהסתנן

 

 

 

פלסטיני לא חמוש שהסתנן מרצועת עזה נתפס אחר הצהריים (יום ד') סמוך לגדר בצפון הרצועה. נסיבות כניסתו ייחקרו. בימים האחרונים נכנסו פלסטינים בכמה אירועים - החמור שבהם היה אתמול, אז נתפסו שלושה מחבלים חמושים ברימונים ובסכינים ליד בסיס צאלים. הם צעדו לאורך כ-20 קילומטרים.

 

מדובר צה"ל נמסר כי "כוח צה"ל עצר חשוד שחצה את גדר המערכת מצפון רצועת עזה לשטח ישראל. החשוד נעצר סמוך לנקודת החצייה והועבר לתחקור כוחות הביטחון. על החשוד לא נתפס נשק".

 

כניסת נערים מעזה לגבולות ישראל ושריפת מחפר ()
פלסטינים חוצים את הגדר בגבול עזה בשבת

הנזק שנגרם לכלי ההנדסה שהוצת על ידי הפלסטינים ()
הנזק שנגרם לכלי ההנדסה שהוצת

 

 

לאחרונה חל ריבוי בכמות התקריות שבהן חדרו פלסטינים באין מפריע לישראל דרך גדר המערכת בעזה. הבולטות שבהן היו תקרית דגל מטען החבלה שפצע קשה ארבעה לוחמים, הצתת הכלי ההנדסי של צה"ל לאחר החדירה המתועדת של ארבעת הפלסטינים ביום שבת, ועד למחדל החדירה אתמול עד לקיבוץ צאלים.

 

בתוך כך, המשטרה סיכלה הסתננות של שוהים בלתי חוקיים מהשומרון. מהמשטרה נמסר כי "בעקבות התראה על חדירה מהגדר הביטחונית באזור הגלבוע הוזנקו כוחות משטרה, לוחמי משמר הגבול וחיילי צה"ל לאזור. לאחר סריקות רגליות, סריקות באמצעות ניידות משטרה וסריקות מהאויר באמצעות מסוק משטרתי אותרו 34 שוהים בלתי חוקיים תושבי יהודה ושמרון שחצו את הגדר וחדרו לשטח ישראל. כל הגברים שחדרו לישראל דרך הגדר נעצרו והם בדרכם לחקירה בתחנת משטרת עפולה".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים