שתף קטע נבחר

נחתם: פוקס רוכשת 50% מרשת מוצרי התינוקות שילב תמורת 37.5 מיליון ש'

חברת האופנה של הראל ויזל תרכוש מחצית מהרשת מידי הבעלים הטרי רונן אלעד - שרכש אותה לפני ארבעה חודשים בלבד

שבוע בלבד לאחר שדיווחה על מו"מ מתקדם לרכישת 50% מרשת מוצרי התינוקות שילב תמורת 37.5 מיליון שקל, פוקס מדווחת היום (ד') למשקיעיה כי העסקה נחתמה.

 

פוקס מנהלת מו"מ לרכישת 50% מרשת מוצרי התינוקות שילב

היזם רונן אלעד רכש את שילב ב-100 מיליון שקל

שילב מוכרת כיסא אוכל לתינוקות בלי המגש ולא הורידה את המחיר

 

חברת האופנה של הראל ויזל תרכוש מחצית ממניות שילב מידי הבעלים הטרי רונן אלעד - שרכש את הרשת תמורת 75 מיליון שקל לפני ארבעה חודשים בלבד ממייסדי הרשת, בני הזוג שושי ואיציק אורן.

  

עוד עולה מהדיווח של פוקס כי בין הצדדים סוכם מנגנון המאפשר לכל צד (בכפוף לתנאים מסוימים) לכפות על משנהו להצטרף למכירת מלוא הבעלות ברשת לצד ג' בלתי קשור (בכפוף לזכות סירוב) - וזאת בתמורה מינימלית כפי שסוכם בין הצדדים.

 

רשת שילב מפעילה רשת קמעונאית למוצרי תינוקות וילדים המונה כ-74 סניפים בפריסה ארצית (מתוכם חמישה סניפים באמצעות זכיינים). בשנת 2013 לערך הושק אתר הסחר המקוון של רשת שילב. כמו כן רשת מחזיקה במועדון לקוחות. מוצרי הקבוצה כוללים מוצרי תינוקות המהווים את עיקר מכירות הרשת. ברשת שילב מועסקים כ-600 עובדים.

 

 

מהדוחות הכספיים של שילב, שפורסמו בדיווח של פוקס לבורסה, עולה כי הכנסותיה של הרשת הסתכמו בכ-259 מיליון שקל בשנת 2017 - ללא שינוי מהותי לעומת שנת 2016.

  

הרווח הגולמי של שילב הסתכם ב-144 מיליון שקל והרווח הנקי הסתכם ב-8.8 מיליון שקל. נוסף על כך, סך הנכסים של הרשת עומדים נכון לסוף השנה הקודמת על 120 מיליון שקל והתחייבות עומדות על כ-32 מיליון שקל.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים