שתף קטע נבחר

חודשיים אחרי ההשקה: ארומה ת"א מצטרפת לכשרות רבני צהר

סניף מנחם בגין בת"א, המגיש בשר וחלב ופעל עד היום ללא השגחה, הצטרף ל"צהר פיקוח מזון". מנהלו הוא גם מנהל ברשת ומתקיימים מגעים לצירוף סניפים נוספים. "צהר": "המטרה אינה להחליף את הרבנות אלא להרבות שמירת כשרות בישראל"

מערך הכשרות של ארגון רבני צהר ממשיך לגייס לקוחות: חודשיים בלבד לאחר ההשקה, הוענקה בצהריים (יום ד') תעודת השגחה לקפה ארומה ברחוב מנחם בגין בתל אביב. מדובר בהישג משמעותי ל"צהר פיקוח מזון", המצרף אליו סניף מרכזי של רשת גדולה. זאת ועוד: את בית הקפה מנהל אחד המנהלים ברשת "ארומה" ת"א, וכעת מתקיימים מגעים להצטרפותם של סניפים נוספים.

 

<< הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו >>

 

"ארומה" מנחם בגין מגיש מנות חלביות לצד בשריות ופעל עד היום ללא השגחת כשרות. ההתקשרות עם "צהר", הנתפס כמתחרה בממסד הדתי, משרתת את ארגון הרבנים גם מבחינה הסברתית, שכן אנשיו מצהירים כל העת שמטרתם אינה להילחם ברבנות הממלכתית אלא להרבות עסקים שומרי כשרות בישראל.

 

קראו עוד בערוץ היהדות :

 

בשבועיים האחרונים פעלו מפקחי ומשגיחי "צהר" להכשיר את המטבחים בבית הקפה, והיום, כאמור, ניתנה התעודה והוא החל לפעול ככשר. בארגון אומרים כי "ארומה" מנחם בגין מצטרף ליותר מ-50 בתי עסק, מפעלי מזון ומוסדות שונים שכבר פועלים תחת השגחתם ולעוד קרוב ל-100 הנמצאים בשלבים שונים של ההתקשרות איתם – חלקם רשתות גדולות ומוכרות.

 

 (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
(צילום: ירון ברנר)

 

"מהפכת הכשרות שלנו ממשיכה", מסרו מ"צהר". "אנו מאוד שמחים שאחד מבתי הקפה הגדולים בישראל, שהיה פתוח בשבתות ובחגים, יפוקח עכשיו על ידי צהר פיקוח מזון. זו בשורה גדולה ליהדות ובשורה גדולה לציבור הרחב. המטרה שלנו היא להגדיל את ציבור אוכלי הכשרות בישראל, ועד עתה אנחנו עומדים במשימה זו בכבוד".

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים