שתף קטע נבחר

בין המועמדות להנחות את האירוויזיון: בר רפאלי וגאולה אבן

רשימה של מועמדים אפשריים להנחיית האירוויזיון נידונה בישיבה של הפקת התחרות. בין היתר עלו שמותיהם של בר רפאלי, גאולה אבן, ארז טל וגם השחקנית האמריקנית נטלי פורטמן

דוגמנית או מגישת חדשות? בישיבה של צוות הפקת האירוויזיון עלתה רשימת השמות הראשונית של מנחים ומנחות שיכולים להנחות את התחרות - לדעתם של מנהלי תאגיד השידור כאן.

 

כפי שנחשף ב-ynet, ההפקה פנתה קודם לכן לגל גדות בהצעה להנחות את האירווזיון, אך השחקנית סירבה בגלל "לוחות זמנים". כעת עלו השמות הבאים: הדוגמנית בר רפאלי, מגישת החדשות גאולה אבן סער, השחקנית איילת זורר, השחקנית והמפיקה נועה תשבי, הדוגמנית והמנחה גלית גוטמן, השחקן והמנחה גיא זוארץ, אומן החושים ליאור סושרד, איש הטלוויזיה ארז טל, מנחה תוכנית הבידור גיא פינס, הזמרת אסתר ראדה, המגישה לוסי איוב, השחקנית מירב פלדמן, מגישת החדשות רומי נוימרק והקומיקאי דודו ארז.

 

בר רפאלי וגאולה אבן (צילום: getty images יח
בר רפאלי וגאולה אבן. מועמדות(צילום: getty images יח"צ)
 

לאף אחד מהאנשים ברשימה הזו לא פנו עדיין באופן רשמי, ועל פי גורמים בתאגיד, "לא מדובר ברשימה סופית וייתכנו אופציות נוספות שיעלו".

 

שם נוסף שעלה בישיבה הוא נטלי פורטמן - השחקנית הישראלית-אמריקנית שסירבה להגיע לישראל לקבל את פרס בראשית כדי "לא להביע תמיכה בנתניהו", אך הסיכוי שיפנו אליה בהצעה רשמית הוא נמוך מאוד.

 

 

הפקת האירוויזיון בישראל החלה בצעדים ראשונים לאחרונה, והערים המועמדות לאירוח בשלב זה הן תל אביב, ירושלים, חיפה ואילת. גם המועצה האזורית תמר הגישה בקשה לארח את התחרות - במצדה. אתמול נעשה צעד נוסף שיסייע לקיום האירוע בישראל בשנה הבאה - ראש הממשלה בנימין נתניהו נסוג מהדרישה לפצל את תאגיד השידור מחטיבת החדשות שלו, כדי שלא לפגוע בתנאים הנדרשים לאירוח התחרות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: getty images יח"צ
בר רפאלי וגאולה אבן
צילום: getty images יח"צ
לאתר ההטבות
מומלצים