שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אחרי תנובה: ויסוצקי מייקרת תה ב-10% ואת מוצרי "מלח הארץ" ב-7%

  החברה הודיעה לקמעונאים שתעלה עכשיו את מחירי שתי סדרות תה ותייקר את מוצרי מלח הארץ - אחרי החגים. ויסוצקי מסרה בתגובה: "החברה לא העלתה מחירים מ-2011 ולא תעלה מחירים ברוב סדרות התה"

  ויסוצקי הולכת בעקבות תנובה והחליטה לייקר את החליטות שלה: אחרי הודעת חברת המזון הגדולה בישראל כי תייקר מוצרי חלב שמחירם אינו בפיקוח בעד 3.4%, ויסוצקי הודיעה לקמעונאים שתייקר החודש את סדרת התה "הגן הקסום" ואת "צ'אי מסאלה" ב-10%. במקביל הודיעה שתייקר אחרי החגים (באוקטובר) את רוב מוצרי מלח הארץ (אותם היא מפיצה) ב-7%, למעט מלח 1 ק"ג בשקית שמחירו מפוקח על-ידי המדינה. ויסוצקי היא שליטת תחום התה ומלח הארץ היא מונופול בתחום המלח.

   

  גל התייקרויות בפתח: מחירי האורז יעלו בעד 30%

  גל התייקרויות גם בבשר: "המחירים יעלו בצורה קיצונית בחגים"

  מלח באריזת פלסטיק: יקר במאות אחוזים

   

  הגן הקסום ויסוצקי אניה בוקשטיין (צילום: אייל נבו)
  ויסוצקי החליטה: לייקר את החליטה. פרסומת לסדרת "הגן הקסום"(צילום: אייל נבו)

  מלח הארץ אילת (צילום: מירב קריסטל)
  מונופול מלח על המדף. מלח הארץ(צילום: מירב קריסטל)
   

   

  סדרת התה הגן הקסום 25 שקיקים, שכוללת 23 מוצרים, התייקרה מ-12.71 שקל לאריזה ל-13.98 שקל לאריזה, מחיר קמעונאי.

   

  סדרת התה הגן הקסום 50 שקיקים, שכוללת 3 מוצרים, התייקרה מ-22.86 שקל לאריזה ל-25.15 שקל לאריזה.

   

  סדרת תה פירות 25 שקיקים, שכוללת 3 מוצרים, התייקרה מ-11.76 שקל לאריזה ל-12.94 שקל לאריזה ותה פירות נענע 50 שקיקים התייקר מ-21.17 שקל לאריזה ל-23.29 שקל לאריזה.

   

  צ'אי מסאלה 25 שקיקים, התייקר מ-12.51 שקל לאריזה ל-13.76 שקל לאריזה.

   

  בשוק ידעו לומר שההודעה של תנובה אתמול על העלאת מחירי מוצרי החלב לקמעונאים, תפתח את הסכר לעליות מחירים נוספות. תנובה החליטה להעלות מחירים בעקבות התייקרות החלב הגולמי ואחרי שוועדת הפיקוח על המחירים המליצה להעלות את מחירי מוצרי החלב שבפיקוח ב-3.4%, אך שר האוצר משה כחלון מסרב כבר קרוב לחצי שנה לאמץ את ההמלצה. זו העלאת המחירים הראשונה של תנובה מאז מחאת הקוטג' ויוקר המחיה ב-2011.

   

  עוד קודם לכן החל גל של התייקרויות בשוק מוצרי הצריכה. קימברלי קלארק העלתה את מחירי מוצריה, בין היתר נייר טואלט, יבואני הבקר הקפוא העלו מחירים ומחירי הטונה והסיגריות נמצאים בעלייה מתמשכת.

   

  מויסוצקי נמסר בתגובה: "על אף כל עליות המחירים בתשומת הייצור, הייבוא וחומרי הגלם (בעיקר בקטגוריית הצמחים), ויסוצקי לא העלתה מחירים מ-2011 ולא תעלה מחירים ברוב סדרות התה למעט סדרת הגן הקסום, וצ'אי מאסלה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים