שתף קטע נבחר

8 נוסעים שיכורים הורדו מטיסה בנתב"ג

החלה "הילולת אומן": שמונה נוסעים שהיו בדרכם לאומן, גרמו אתמול לעיכוב של יותר משלוש שעות בטיסה שתוכננה לצאת מתל אביב לאוקראינה בצהריים. הנוסעים הורדו ממנה לאחר שהתעמתו עם אנשי הצוות והשוטרים שהגיעו למטוס

"בכל שנה שמתחילה הנהירה לאומן יש לא מעט נוסעים שמגיעים לטיסות שיכורים", אומר אחד מסוכני הנסיעות. כ-30 אלף מאמינים ייצאו בשבוע הקרוב להילולה על קברו של הרבי נחמן מברסלב באומן שבאוקראינה.

מטוס החברה יוקריין איירליינס (צילום: דני שדה)
מטוס החברה יוקריין איירליינס(צילום: דני שדה)
שמונה נוסעים שהיו בדרכם לאומן, הורדו אתמול (ג') ממטוס בנתב"ג לאחר שהתפרעו, פגעו באנשי הצוות וגם התעמתו עם שוטרים. בשל האירוע התעכבה הטיסה ביותר משלוש שעות.

 

אתמול בשעה 15:00 אמורה היתה לצאת לקייב טיסה 780 של חברת יוקריין אינטרנשיונל איירליינס (Ukraine International Airlines). על הטיסה היו לא מעט חסידים שהיו בדרכם לאומן, לקראת ההילולה שמתקיימת בתקופת ראש השנה.

"בכל שנה הרבה אירועים עם הנוסעים לאומן" ()
"בכל שנה הרבה אירועים עם הנוסעים לאומן"
   

קבוצה של שמונה נוסעים, הגיעה לפתח המטוס ושניים מהם היו, ככל הנראה, בגילופין. על פי מה שנודע, אחד מהם חש ברע וחברו החל לקלל ולהתעמת עם צוות המטוס.

 

מנהל השירות הזעיק מיד את המשטרה וגם איתם התעמת אותו נוסע. אנשי צוות המטוס ביקשו מהמשטרה להוריד את הנוסע ואת חבריו מהמטוס, וכך היה. אבל כאן לא מסתיים האירוע.

 

בשל העובדה שאותם נוסעים הורדו מהמטוס, על פי הנחיות הביטחון יש להוריד גם את המזוודות שלהן, והליך פריקת המזוודות נמשך זמן רב. בשל כך הטיסה המריאה באיחור של מעל שלוש שעות.

 

טסים לאומן? רוחניות לא קונים בדיוטי פרי 

תיעוד מאומן: ילדים מעשנים ומטרידים נהגים

רבי נחמן באומן - וגם המאמינים שם

"אל תסעו לאומן. רבי נחמן לא שם"

 

"בכל שנה יש הרבה אירועים עם נוסעים שיוצאים לאומן. יש נוסעים שמגיעים שיכורים ואפילו מסוממים למטוס, יש כאלה שמגיעים עם שקיות ניילון במקום מזוודות, יש נוסעים שמגיעים לטיסה בלי כרטיסים ומבקשים 'נדבות' מנוסעים אחרים ולא מעט מהם מגיעים לטיסה ממש ברגע האחרון כאילו שמדובר באוטובוס", אומר גורם בכיר בנתב"ג.

אומן, אוקראינה (צילום: אמיר בוגן) (צילום: אמיר בוגן)
אומן, אוקראינה(צילום: אמיר בוגן)

 (צילום: אמיר בוגן) (צילום: אמיר בוגן)
(צילום: אמיר בוגן)

יצויין כי בימים אלה מתחילה היציאה של אלפי חסידי ברסלב להילולה שמתקיימת בראש השנה. על פי נתונים של סוכני הנסיעות כ-30 אלף מאמינים ייצאו ברכבת אווירית לקייב. זאת כאשר השיא של היציאות יהיה ביום חמישי הבא 6.9.18 וכן במוצאי שבת 8.9.18.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים