שתף קטע נבחר

התסכול החרדי: "בתו של הרב עובדיה - רפורמית, רשעה ארורה"

באירוע שלאחר הבחירות בבית שמש, תקף בחריפות רב קהילה בעיר המזוהה עם ש"ס, את עדינה בר שלום, בתו של מנהיגה המנוח של התנועה, הרב עובדיה יוסף, שפעלה למען בלוך: "אוי לה מיום הדין, אוי לה מיום התוכחה". הרבנית בר שלום בתגובה: "בכוונתי להגיש נגדו תביעת דיבה"

 

אחרי התבוסה בבית שמש, תומכיו של ראש העיר היוצא משה אבוטבול פורקים את תסכולם על החרדים שתמכו במנצחת, עליזה בלוך : הרב דוד בניזרי, רב קהילה בעיר המזוהה עם ש"ס, תוקף בחריפות את עדינה בר שלום, בתו של מנהיגה המנוח של התנועה, הרב עובדיה יוסף, שפעלה למען בלוך, ומכנה אותה "רפורמית" ו"רשעה ארורה". בר שלום מסרה ל-ynet כי תגיש נגדו תביעת דיבה: "איני רפורמית וכוונתו הייתה לפגוע בשמי ובשם משפחתי".

 

<< הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו >>

 

באירוע שנערך בימים האחרונים, לאחר היוודע תוצאות הבחירות, ושתיעוד ממנו נחשף כעת, נראה בניזרי משתלח בחרדים שתמכו בראש העיר הנבחרת - כשלצדו אבוטבול המפסיד וח"כ מנחם מוזס (יהדות התורה). "כל בית שמש צמודה לדעת תורה, אבל בצדדים יש את האפסים", אמר על אלה שלא נשמעו לקריאת רבני ש"ס להצביע עבור ראש העיר היוצא, והוסיף: "אני מרחם על המסכנים האלה".

 

קראו עוד בערוץ היהדות :

מסע לעמוקה: מה לחילוני בקברי צדיקים

 

הדובר, אחיו של בכיר התנועה לשעבר, שלמה בניזרי, ייחס לרבנים שתמכו בבלוך אינטרסים אישיים ושיקולים זרים אחרים: "יש את אלה שרוצים להיות רבני העיר, יש את אלה עם הנגיעות, ששבועיים לפני הבחירות מוציאים פסק ומסבירים לתלמידים שלהם שמותר לבחור באישה".

 

הרב דוד בניזרי ()
הרב דוד בניזרי

 

"הנץ הטמא הזה"

הוא תקף גם את מפלגת "נץ" המזוהה עם אלי ישי ועם הרב עובדיה יוסף, הנכד של מנהיג ש"ס המנוח, שגם נושא את שמו. "אני מרחם על אלה שבשביל איזה אישור בנייה לקחו 1,400 יהודים תמימים על נץ הטמא הזה, בגלל שזה נכדו של מרן", אמר, "אני מרחם עליך, אוי לך כמה בוכה עליך מרן על מה שעשית".

 

על עדינה בר-שלום אמר: "אני מרחם על הבת הרפורמית שלו, הרשעה הארורה הזו, שבאה לפה ודיברה בשם הרבנות ובשם 'מועצת הנשים של בית שמש'. אוי לה מיום הדין, אוי לה מיום התוכחה".

 

הרבנית עדינה בר שלום אמרה בתגובה: "על שנאה כזאת חרבה ירושלים, ואין לי ספק שגם יום הכיפורים אינו מכפר. בכוונתי להגיש תביעת דיבה כנגדו. איני רפורמית וכוונתו הייתה לפגוע בשמי ובשם משפחתי. לא אעבור על כך לסדר היום. אנשים כדמותו פוגעים אנושות בציבור החרדי ומן הראוי שילמד שיש מחיר לחרצובות לשונו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלכס קולומויסקי
הרב דוד בניזרי, הרבנית עדינה בר שלום
צילום: אלכס קולומויסקי
מומלצים