שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  האלמן של הנחקרת מפרשת היהלומים: "לחקור את זה כרצח"
  בעלה של מנהלת החשבונות שנחקרה במשטרה ונפלה אל מותה מבניין הבורסה ליהלומים, מסרב להאמין שהיא התאבדה. בראיון לאולפן ynet טען: "אני לא יודע מי יכול לרצוח אותה, אבל ברגע שאני יודע שהיא לא עשתה את זה, צריך להיות פה משהו אחר"

  גם חמישה ימים אחרי שמזל הדדי ז"ל, מנהלת חשבונות בחברת היהלומים של לב לבייב שנחקרה במשטרה, נפלה אל מותה ברמת גן, בעלה קובי מסרב להאמין שמדובר בהתאבדות. בראיון היום (א') לאולפן ynet הוא אמר: "זה נהיה יותר ויותר הזוי, משהו קורה פה. המשטרה צריכה לחקור את זה כתיק רצח". ערוץ 10 פרסם הערב תיעוד שבו נראתה מזל הולכת לתחנת סבידור מרכז של הרכבת באותו היום, ושבה כעבור 40 דקות לבניין שממנו לא שבה.

   

   

   
  מזל הדדי וקובי בעלה ()
  קובי הדדי ורעייתו ז"ל. "היה לה קשה בחקירה, אבל זה לא העניין. יש פה משהו מעבר"
  "אין פה בכלל ספק, המשטרה צריכה להתעורר ולקחת את זה כתיק רצח, לא כמשהו אחר", אמר קובי. "היא לא יכלה לעשות את זה לבד, אין סיכוי, זה לא הבן אדם. אין לה שום סיבה - יש לה עולם שלם בבית. היה לה קשה בחקירה, אבל זה לא העניין פה, יש פה משהו מעבר. אני לא יודע מי יכול לרצוח אותה, אני לא רוצה לומר סתם דברים על אנשים, אבל ברגע שאני יודע שהיא לא עשתה את זה, צריך להיות משהו אחר פה. אין תשובות".
   
  הדדי סיפר כי רעייתו לא הרגישה בנוח אחרי שהחלה החקירה בחברת היהלומים. "היא עובדת שם הרבה מאוד שנים והיה לה טוב מאוד. בשבועים האחרונים מאז החקירה כל המקום הזה נהיה לחוץ, הכל עצבים. זה נחקר, זה עצור. אבל היה לה טוב במקום הזה. אם לא היה טוב היא הייתה קמה ועוזבת. מצאנו בתיק שלה קורות חיים, היא חיפשה עבודה חדשה. היא אמרה לי שכבר לא טוב ושקשה לה בעבודה. אמרתי לה שתחכה ושתעשה את זה מסודר. מי חשב על דבר כזה?".
  הלוויה של מנהלת חשבונות בחברה של לב לבייב פרשת יהלומים (צילום: עמית הובר )
  ההלוויה של מזי הדדי ז"ל בשבוע שעבר(צילום: עמית הובר )

  קבר הלוויה מזל הדדי בית עלמין חולון לב לבייב פרשת יהלומים יהלום השחור ()
  "חיכיתי לה בכניסה של להב 433 והיא יצאה משם ואמרה לי 'קובי, מה עשו לי'. היא הייתה לבנה כולה. אני יודע שהיא קצת חלשה, זאת מזי. חיבקתי אותה ואמרתי לה שהכל בסדר. ואז החוקר אמר לה 'תקשיבי, את לא מדברת עם אף אחד על מה שהיה'. הוא אמר לה את הדברים בטון קשוח", תיאר הדדי.
   
  "יכול להיות שמה שהפעילו עליה זה סטנדרטי בשביל בן אדם אחר, אבל היא לא יודעת מה זה החיים האלה. היא לא יודעת מה זה משטרה בכלל. היא ביקשה מחברה להיכנס איתה, שתשב לידה כי קשה לה לבד. תבינו את הנאיביות".
   
  זמן קצר לפני מותה הייתה אמורה מזל להיפגש עם קובי, שחיכה לה בתחנת הרכבת. "ה-15:23 היא ירדה למטה. חבר שלי היה אצלה, היא העבירה לו מעטפה, הוא נתן לה מעטפה של העבודה שלי והיא יצאה לכיוון הרכבת. שאלתי אותו 'ראית משהו?', והוא אמר 'קובי, אין סיכוי בעולם'. אני יודע שברכבת היא דיברה עם מישהי והן צחקו והכל היה בסדר
   
  "עד שהיא קיבלה עוד טלפון, עוד וואטסאפ או לא יודע מה - משהו שהחזיר אותה לכיוון המשרד בזמן שאני מחכה לה בתחנת הרכבת בראשון לציון. אם היה משהו והיו מבקשים ממנה לחזור, היא הייתה מתקשרת ואומרת לי 'קובי אל תחכה לי, אני באה ברכבת הבאה'".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים