שתף קטע נבחר

פרטנר חידשה את מבצע נטפליקס חינם וביטלה את הטבת ערוצי הספורט

אחרי שביטלה במפתיע לפני כחצי שנה את מבצע נטפליקס חינם לחצי שנה, וייקרה את חבילות הבאנדל והטריפל שלה בעשרה שקלים, פרטנר TV מחדשת את המבצע, אך ללקוחות חדשים בלבד ורק ללקוחות באנדל וטריפל. בנוסף, ל-ynet נודע שהחברה ביטלה את הטבת ערוצי הספורט פרימיום חינם

הטבת ערוצי ספורט פרימיום חינם לשנה בוטלה - הטבת נטפליקס חינם HD לחצי שנה חוזרת לחיים: חברת פרטנר חידשה את מבצע נטפליקס חינם לחצי שנה, אותו ביטלה באוגוסט 2018, אך ההטבה המחודשת לא מיועדת לכל הלקוחות.

 

תקלה בפרטנר TV בחג: נמחקו תכנים מה-VOD

פרטנר: יציבות בהכנסות, נסיגה ברווח, 23 אלף מנויי טלוויזיה חדשים

 

פרטנר הודיעה היום כי "תוך פחות משנה וחצי מאז ההשקה, לפרטנר TV יותר מ-118 אלף משקי בית", כך שנראה כי המבצע המחודש עם נטפליקס אמור לתת דחיפה נוספת לקצב צירוף הלקוחות של החברה. נטפליקס חינם זו הטבה נחשקת, אך יש במבצע כמה אותיות קטנות מהבהבות.

פרטנר TV. הטבה אטרקטיבית, אך שימו לב לאותיות הקטנות ()
פרטנר TV. הטבה אטרקטיבית, אך שימו לב לאותיות הקטנות

רק ללקוחות באנדל וטריפל - חבילות יקרות יותר מחבילת טלוויזיה בלבד

פרטנר מחדשת את הטבת נטפליקס ללקוחות חדשים בלבד של פרטנר TV ורק לאלו מהם שיצטרפו לחבילות טריפל ובאנדל, כלומר לא ללקוחות טלוויזיה בלבד. 

 

החבילות האלה עולות החל מ-129 שקל בחודש (149 שקל אחרי שנה) על גבי תשתית הסיבים של פרטנר; או החל מ-139 שקל לחודש על גבי תשתית של HOT ובזק (159 שקל אחרי שנה).

 

חבילת הטריפל כוללת טלוויזיה + טלפון נייד עם 300 דקות שיחה + ספק ותשתית אינטרנט ביתי במהירות 40 מגה (הגדלת המהירות – מגדילה את המחיר). חבילת הבאנדל כוללת טלוויזיה + ספק ותשתית אינטרנט ביתי במהירות 40 מגה (הגדלת המהירות מגדילה את המחיר) או 100 מגה (בתשתית הסיבים).

 

מדובר בבשורה לחובבי נטפליקס, אך לקוחות פרטנר TV הקיימים עשויים להתאכזב מכך שההטבה לא מוצעת להם. בנוסף החברה מחייבת לקוחות להצטרף למסלולי הטריפל והדאבל שלה היקרים יותר ממסלול טלוויזיה בלבד אותו החברה מתמחרת בהחל מ-69 שקל לחודש.

 

במקביל, כך נודע ל-ynet, החברה מאכזבת את חובבי הספורט מבין לקוחותיה, שכן החל מהיום, לקוח פרטנר שרוצה לצפות בערוצי ספורט פרימיום (ארבעת ערוצי ערוץ הספורט 5 לייב, 5 גולד, 5 סטרז ו-5 4k), ישלם מעתה 29 שקל בחודש (חבילת הבסיס של פרטנר ניתנת ללא תוספת תשלום על ספורט וכוללת שני ערוצים של ספורט 5 ושני ערוצי ONE), במקום אפס שקלים. יחד עם זאת, החבילה שלה עדיין זולה יותר מחבילות ספורט פרימיום של מתחרותיה - שמתומחרות ביותר מ-50 שקל בחודש.

 

אין הטבות חינם

לא בכדי הקאמבק של מבצע נטפליקס בא בסמוך לביטול הטבת ספורט פרימיום חינם. האחד קשור בשני. באוגוסט 2018, פרטנר TV ביטלה במפתיע את הטבת נטפליקס חינם והעלתה אז את מחירי חבילות הטריפל והבאנדל שלה על גבי תשתית בזק (ADSL) ו-HOT (כבלים) להחל מ-139 שקל בחודש במקום החל מ-129 שקל בחודש, למשך שנה, התייקרות של כשמונה אחוזים.

 

היא עשתה זאת כדי להעביר לקוחות לחבילות באנדל וטריפל שלה על גבי תשתית הסיבים האופטיים שלה (שלא פרוסה בכל הארץ). ללקוחות האלה היא נותנת מחיר של החל מ-129 שקל לחודש לשנה. מחירי הטריפל והבאנדל זהים.

 

במקום הטבת נטפליקס, פרטנר הציעה אז את הטבת ערוצי ספורט חינם ללקוחות לשנה.

 

שימו לב לתשלומים נוספים

כמו לכל חברת תקשורת, גם אצל פרטנר TV יש אותית קטנות ותשלומים נוספים.

 

המחיר החודשי עולה: פרטנר מייקרת את חבילות באנדל וטריפל אחרי שנה ב-20 שקל.

 

הגדלת המהירות עולה כסף: מי שרוצה באנדל טלוויזיה + תשתית וספק אינטרנט במהירות של 100 מגה ישלם 149 שקל בחודש על גבי תשתית בזק ו-HOT משך שנה (169 שקל אחרי שנה) ו-139 שקל בתשתית סיבים של פרטנר (159 שקל אחרי שנה).

 

מי שרוצה טריפל תשתית וספק אינטרנט במהירות של 200 מגה ישלם 169 שקל בחודש למשך שנה בתשתית הוט (189 שקל אחרי שנה) ו-169 שקל בתשתית סיבים של פרטנר (199 שקל אחרי שנה)

 

שדרוג ל-3,000 דקות שיחה בטלפון הקווי עולה תוספת של 25 שקל בחודש. 

 

עלות ממיר נוסף והשכרת נתב: ההצטרפות לשירות כוללת התקנה על ידי טכנאי בבית הלקוח, חינם, כשגם הממיר ניתן בחינם, אך ממיר נוסף עולה 29 שקל בחודש והשכרת נתב עולה 21.9 שקל בחודש או עשרה שקלים בחודש, מחיר השכרה. בעבר הנתב עלה 19.90 שקל בחודש ל-36 חודשים, מחיר רכישה ולא היתה אופציה להשכרה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים