שתף קטע נבחר

עופר שכטר ואורנה בנאי: תן לה גט

תחת הכותרת "אישה עגונה היא אישה כלואה" מעלים בימים האחרונים שלל ידוענים תמונות סלפי לרשתות החברתיות, כשעל כפות הידיים שלהם הכיתוב המתוייג: "תן לה גט". המטרה: הגברת המודעות לסבלן של מסורבות הגט - וגיוס תרומות למימון מאבקן

אורנה בנאי
אורנה בנאי

 

נותנים (כף) יד למסורבות הגט: שורה של סלבריטאים משתתפים בימים האחרונים בקמפיין רשת שמטרתו הגברת מודעות הציבור לסבלן של נשים שבעליהן מונעים מהן להתגרש - וגיוס תרומות למימון מאבקן המשפטי.

 

<< הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות >> 

 

תחת הכותרת "אישה עגונה היא אישה כלואה", העלו הידוענים תמונות סלפי לרשתות החברתיות, כשעל כפות הידיים שלהם הכיתוב "תן לה גט". בין המצטלמים: עופר שכטר, אורנה בנאי, רווית אסף, שי-לי שינדלר, מייקל לואיס, שלי גפני, אמירה בוזגלו, כרמל לוטן ומירב פלדמן.

 

עופר שכטר
עופר שכטר

 

שרון בן חיים וניצן פלד בקמפיין נגד סרבני גט

את הקמפיין יזמו ניצן פלד ושרון בן חיים, סטודנטיות לתקשורת מהמכללה למנהל, במסגרת פרויקט לימודי למען החברה. השתיים חברו לעמותת "יד לאישה" מבית אור תורה סטון, המייצגת מסורבות גט ועגונות בבתי משפט ובבתי דין רבניים, ולפלטפורמת Jgive למימון המונים, לשם גיוס התרומות (לחצו על הקישור).

 

רווית אסף
רווית אסף

 

פלד ובן חיים החליטו לפנות לציבור הרחב והן מבקשות ממנו לתרום לעמותה וגם להצטרף לקמפיין בצילום עצמי שלהם עם כף היד המסמלת "עצור" ופרסום התמונה תחת ההשטאג #תןלהגט, בצירוף קישור לעמוד הפרויקט.

 

"מדובר בנושא חשוב שממש נגע לליבנו ולצערי לא זוכה להתייחסות הראויה", הסבירה ניצן פלד. "כשהתבקשנו במסגרת התואר לחשוב על רעיון לקמפיין, לא היה לי ספק שזה מה שנעשה".

 

שי-לי שינדלר
שי-לי שינדלר

 

שרון בן חיים הוסיפה: "רצינו להעלות את הנושא הזה, כי בעינינו הוא לא נמצא מספיק בתודעה, ואנו מקוות שהפרויקט הזה יסייע להפסקת תופעת הסרבנות".

 

קראו עוד בערוץ היהדות :

 

שלי גפני
שלי גפני

מירב פלדמן
מירב פלדמן

מייקל לואיס
מייקל לואיס

אמירה בוזגלו
אמירה בוזגלו

כרמל לוטן
כרמל לוטן

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים