שתף קטע נבחר

70 עובדי חברת הרדור הגישו בקשה למינוי מפרק זמני

עובדי יצרנית דלתות ההזזה טוענים: הרדור חייבת לנו מיליון שקל. בית המשפט הוציא צו האוסר על ביצוע פעולות בנכסי החברה

70 מתוך 100 עובדי חברת הרדור הגישו אתמול לבית המשפט המחוזי מרכז בקשה למנות מפרק זמני לחברה. זאת בטענה כי לחברה חוב שעומד על כמיליון שקל. השופטת עירית וינברג נוטוביץ הוציאה אתמול צו איסור ביצוע פעולות בנכסי החברה עד החלטה אחרת, והורתה לנציגי הכנ"ר להשיב עד היום בצהרים.

 

סניפי רשת הארונות הרדור נסגרו במפתיע

שתי חברות רהיטים נסגרו בשבוע אחד: צרכנים שקנו בשתיהן איבדו עשרות אלפי שקלים

קריסות חנויות הרהיטים: כך תצמצמו את הסיכון שכספכם ירד לטמיון

 

חברת הרדור היא חברה לייצור והרכבה של דלתות הזזה בין המובילות בתחומה בארץ. מבקשת הפירוק עולה כי לחברה 8 סניפים ברחבי הארץ. לפי טענת העובדים שהגישו את הבקשה, החברה "חייבת לעובדים כבר עתה מחצית משכר העבודה האחרון והפרשות לפנסיה שלא הופרשו מעל לחמישה חודשים. חוב החברה למבקשים עומד על כמיליון שקל ללא פיצוי פיטורים, דמי הבראה ועוד".

  (צילום: דנה ויצמן)
הרדור חייבת לעובדים כבר עתה מחצית משכר העבודה האחרון (צילום: דנה ויצמן)
 

עוד נטען במסגרת הבקשה כי ביום חמישי שעבר כינסו הבעלים של החברה את העובדים והודיע להם כי החברה הגיעה לחדלות פירעון ואין מי שישלם את יתרת חוב השכר לעובדים לאחר שמשקיע שניהל איתם מו"מ עד לאחרונה חזר בו מהצעתו. מכתבי פיטורים לעובדים חולקו ב-14 בינואר".

 

 

עוד טוענים העובדים כי "אין ולא יכולה להיות מחלוקת כי פניה של החברה לפירוק וכי יש למנות לה מפרק זמני. באם לא ייעתר בית משפט לבקשת פירוק זמני זו, עשויים נכסיה של החברה להתכלות או נושים עלולים לבזוז את המלאי והסחורה בחנויות ובמפעל. וזאת לאור כעסם הרב של הלקוחות אשר שילמו במיטב כספם בגין מוצרי החברה.

 

העובדים מספרים כי לקוח וספק של החברה הגיעו למפעל החברה וניסו להוציא סחורה, עד כי הוזמנה ניידת למקום שלאחריה הציבה החברה חברת אבטחה". את החברת הרדור מייצג עו"ד איציק רייס.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דנה ויצמן
בקשה למינוי מפרק זמני של חברת הרדור הוגשה לבית המשפט
צילום: דנה ויצמן
מומלצים