שתף קטע נבחר

פרויקט חדש ברחובות: בניין עם 30 דירות ליד הקניון

חברת ברדוגו גרופ רכשה מגרש בשטח של 1.7 דונם מבעלי קרקעות פרטיים בעסקת מזומן תמורת כ-20 מיליון שקל. בסך הכול תשקיע החברה בהקמת הפרויקט כ-50 מיליון שקל. כמה תעלה שם דירה?

חברת ברדוגו גרופ רכשה מגרש בן 1.7 דונם במרכז רחובות, במטרה להקים עליו בניין בן תשע קומות עם 30 יחידות דיור. בחברה צופים כי היתר הבנייה יתקבל בקרוב וכי יחלו בעבודות הביצוע בתוך כארבעה חודשים.

 

מחיר למשתכן: כשליש מהזוכים רכשו דירה ליד הבית

בעקבות התנגדויות: התוכנית לצפון קריית אתא תצטמצם ל-12,400 דירות

רוצים דירת 5 חדרים במחיר דירת 4 חדרים? כדאי שתבדקו ביישוב הסמוך

 

מדובר בפרויקט בשם "RE NE" המתוכנן ברחוב טלר 10, בצמוד לקניון רחובות, על מגרש שקיים עליו צמוד קרקע ישן. החברה רכשה את הקרקע מבעלים פרטיים בעסקת מזומן, תמורת כ-20 מיליון שקל. סך ההשקעה בפרויקט צפויה להסתכם בכ-50 מיליון שקל.

הדמייה של פרוייקט ברדוגו גרופ מבפנים  (הדמיה: פיבוט סטודיו)
הדמייה של פרויקט ברדוגו גרופ מבפנים (הדמיה: פיבוט סטודיו)

הפרויקט עתיד לכלול דירות רחבות ידיים של שלושה עד חמישה חדרים וכן דירות מיוחדות. בין השאר יכלול הפרויקט דירות שלושה חדרים בשטח של 75 מ״ר ובהן גם מרפסת בשטח 15 מ"ר, במחיר שיתחיל ב-1.64 מיליון שקלים, וכן דירות גן עם בריכת שחייה בשטח של 240 מ״ר בנוי, כאשר הגינה תבנה בשטח 95 מ"ר, במחיר של החל מ-4.2 מיליון שקלים.

 

קיים ביקוש למגורים באזור זה

בנוסף, יכלול הפרויקט ארבעה דופלקסים עם בריכה, כאשר הקומה העליונה תכלול יחידת אירוח עם סלון, מטבח ומרפסת עם בריכה, וקומה תחתונה שתכלול בין ארבעה ל-שמונה חדרים, מקלחות וחדרי שירותים. שטחם ינוע בין 157 ל-221 מ"ר בנוי ועוד 75 מ"ר מרפסות, ומחירם יתחיל ב-3.4 מיליון שקל. התכנון בוצע על ידי משרד אדריכלים בהר מוסקוביץ'.

 

 

בחברה מסרו, כי לרוכשים בפרויקט יינתן ליווי בנקאי מלא בכל שלביו, כולל ערבות בנקאית לפי חוק מכר דירות. עוד ציינו, כי לאורך השנים היו לא מעט ניסיונות להביא להשבחת הקרקע ובניית פרויקט מגורים במקום, עד שהצליחו להגיע לאחרונה להסדר עם היורשים במסגרת הליך פרוק - שיתוף והתכנון יצא לדרך.

 

 

לדברי בעל החברה, היזם ליאור ברדוגו, "תוך כדי הליך התכנון והרכישה, למדנו כי קיים ביקוש למגורים במרכז העיר הן מצד קהל צעיר ומשפחות והן מצד קהל בוגר יותר המחפש סביבת מגורים נוחה ומעוניין להתגורר בבניין חדיש ועכשווי. בסביבת הפרויקט מגוון שירותים קהילתיים נגישים, החל מחנויות ובתי עסק, דרך מרפאות, מרכזי חינוך וכדומה". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיה: פיבוט סטודיו
פרויקט ברדוגו גרופ
הדמיה: פיבוט סטודיו
מומלצים