שתף קטע נבחר

הקבלנים למדו ממחיר למשתכן: עוד דירות יוגרלו בהנחה

אחרי גינדי החזקות ושיכון ובינוי - גם חברת אאורה הודיעה שתגריל דירות בהנחה של 13% בפרויקט פינוי-בינוי ביהוד מונסון. זאת לאחר שכ-500 דירות נחטפו בהנחות לעמיתי "חבר" באור עקיבא ו-100 דירות הוגרלו באור יהודה

אחרי שלוש שנים של הגרלות במחיר למשתכן, גם הקבלנים יוצאים בהגרלות לקהלי היעד שלהם, כדי להציע דירות בהנחות גדולות של יותר מ-10%. לאחר שנחטפו קרוב ל-500 דירות בהנחות של 12% לעמיתי "חבר" בשכונת אור ים באור עקיבא של שיכון ובינוי, כפי שפורסם לראשונה ב-ynet, יוצא כעת יזם נוסף ומציע הנחות של 13% על דירות בפרויקט פינוי-בינוי ביהוד מונוסון.

 

"אמרו לי בפירוש: לא מוכרים דירה לערבים - כי כולם יהודים בפרויקט"

צנרת התכנון: בתי קולנוע באשדוד, מאות דירות בשדרות

במשרד המשפטים מתכננים: הסכמה של 66% מבעלי הדירות תספיק לפינוי-בינוי

 

חברת אאורה, היזמית, הודיעה שתגריל לתושבי העיר בלבד 49 דירות של שלושה חדרים בהנחה של 13% בפרויקט "הגנים התלויים" ביהוד מונוסון. המחירים יחלו ב-1.4 מיליון שקל לדירה.

 

>> לסיפורים הכי חמים במדור כלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

פרויקט הגנים התלויים. יהוד מונסון ()
פרויקט הגנים התלויים. יהוד מונסון

ההגרלה תתבצע במסגרת השלב האחרון בפרויקט, ותכלול כאמור 49 דירות הנמצאות ב-5 בניינים שונים בפרויקט ובקומות שונות, והזוכים יוכלו, על פי סדר זכייתם, לבחור דירה מתוך המלאי המוצע. ההגרלה מתבצעת בשיתוף עיריית יהוד מונוסון, והכל בכפוף לתקנון ההגרלה אשר תפוקח על ידי עו"ד ורו"ח חיצוניים.

 

הפרויקט המדובר הוא בין פרויקטי ההתחדשות העירונית הגדולים בארץ, והוא צפוי לכלול 15 מגדלי מגורים חדשים בלב העיר, בני 12-13 קומות. כיום כ-600 משפחות חדשות כבר עברו למגדלים שבנייתם הושלמה.

 

נזכיר שגם גינדי החזקות יצאה לאחרונה בהגרלה לכלל הציבור של 100 דירות בהנחה של כ-12% בפרויקט באור יהודה, זאת לאחר ביקורת שהוטחה בה כי היא מפלה בהנחות באותו פרויקט את חברי מועדון "חבר".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיה של פרויקט הגנים התלויים
מומלצים