שתף קטע נבחר

ראול סרוגו מונה לנשיא התאחדות בוני הארץ

סרוגו מחליף את רוני בריק ששימש נשיא ההתאחדות בשלוש השנים האחרונות. סרוגו ציין כי אחת המטרות שלו היא לטפל בחוק מכר דירות: "החוק גורם לפגיעה קשה ומיותרת בקבלנים ומכאן - לפגיעה ברוכשים"

הקבלן והיזם ראול סרוגו מונה הבוקר (ד') באופן רשמי לתפקיד נשיא התאחדות בוני הארץ והחליף את נשיא ההתאחדות בשלוש השנים האחרונות, רוני בריק. סרוגו (56), קבלן ותיק, עומד בראש חברת הבנייה שהקים אביו, ראובן, ושנקראת על שם האב. סרוגו פעיל בהתאחדות מזה 27 שנים וכמו קודמיו בתפקיד, הוא משמש נשיא התאחדות בהתנדבות.

  

במשרד המשפטים מתכננים: הסכמה של 66% מבעלי הדירות תספיק לפינוי-בינוי

כשליש מתאונות העבודה - אצל קבלנים לא רשומים

הקבלנים למדו ממחיר למשתכן: עוד דירות יוגרלו בהנחה

 

>> לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

 

ראול סרוגו (צילום: יח
ראול סרוגו(צילום: יח"צ)

בנאומו באסיפה הכללית שערכה ההתאחדות אמר סרוגו, כי "יש כאן כדור בטון אימתני שמתגלגל על אזרחי ישראל ונדרשים כלים כבדים על מנת לפורר אותו. כלים כבדים כדוגמת תוכנית ממשלתית רחבה שתתואם ותיושם יחד עם התאחדות בוני הארץ שבסיסה הגדלת היקפי הבנייה על ידי מתן תמריצים ליזמים ולקבלנים, הסרת חסמים לשם קידום התחדשות עירונית במרכזי הערים, דאגה לגיוס קבוע ויציב של כח אדם, משאבים פיזיים כדוגמת מלט, ברזל, מחצבים ואשראי וטיפול עומק בכשלים של תחום התשתיות ובניה החוזית".

 

סרוגו גם סימן בנאומו מטרות ראשונות לכהונתו, בהן רפורמה בחוק מכר דירות. "חוק המכר גורם כיום לפגיעה קשה ומיותרת בקבלני ישראל ומכאן - לפגיעה ברוכשים עצמם", אמר. בהתייחסו לתאונות העבודה בענף אמר כי "כדי למנוע תאונות, משרד העבודה חייב לטפל בשיפור הבטיחות עצמה, בחינוך ובהכשרה של העובדים".

  

התאחדות בוני הארץ, לשעבר התאחדות הקבלנים, היא הגוף היציג של העוסקים בבנייה ותשתיות בישראל. במקביל, בבחירות שנערכו אתמול בהתאחדות נבחרו סגן נשיא ויו"ר אגף יזמות ובנייה חיים פייגלין, סגן נשיא ויו"ר אגף בנייה חוזית ניר ינושבסקי, סגן נשיא ויו"ר אגף תשתיות צביקה דוד, ויו"ר ועדת ביקורת מתי מגן. בנוסף, בבחירות נבחרו גם חברי הנהלות האגפים וחברי ועדת ביקורת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים