שתף קטע נבחר

סיוע מיוחד: יהדות התפוצות בעד קובי מרימי

"הצביעו לישראל": עשרות-אלפי יהודים ממדינות שונות באירופה משתתפי ובוגרי תוכניות "מסע", התגייסו בסדרת סרטונים ברשת החברתית במטרה להביא להעלאת מספר ההצבעות לשיר הישראלי, בגמר האירוויזיון שייערך במוצ"ש. קובי מרימי: "זו עדות לכוח שיש לנו לעשות יחד דברים גדולים"

 

הנציג הישראלי לאירווזיון מקבל סיוע לא צפוי: קמפיין ברשתות החברתיות בקריאה ליהודי אירופה להצביע עבורו בתחרות. את הקמפיין הבינלאומי מוביל ארגון מסע, המנסה לרתום את הקהילות היהודיות באירופה להצביע עבור השיר הישראלי לאירוויזיון.

 

<< כל מה שמעניין בעולם היהודי - בפייסבוק שלנו. היכנסו >> 

 

במסגרת הקמפיין מקודם סרטון בשפות שונות, המשותף למשתתפי "מסע" ולקובי מרימי, הנציג הישראלי לאירוויזיון, ובו קריאה להצביע בתחרות הגמר שתתקיים במוצ"ש, לשיר הישראלי - מספר 14. כ-150 אלף משתתפי ובוגרי תוכניות מסע, הנמצאים בישראל ובעשרות מדינות ברחבי העולם, לוקחים חלק בקמפיין באמצעות הרשתות החברתיות.

 

קראו עוד בערוץ היהדות :

 

הסרטון מופיע תחת הסלוגן CHOOSE YOUR STORY- CHOOSE ISRAEL - ובו משתתפי מסע מוצגים באמצעות הסיפור שלהם - ההשתתפות בתוכניות בישראל. "היוזמה לקידום ההצבעה ברחבי העולם לשיר שאבצע באירוויזיון מרגשת אותי", אמר מרימי.

 

קובי מרימי עם משתתפי מסע (צילום: Joseph)
קובי מרימי עם נציגי רוסיה, צרפת, ספרד ואוסטרליה בתפוצות(צילום: Joseph)

 

עוד הוסיף, כי "בוגרי מסע פועלים כשגרירים של ישראל בעשרות מדינות, וההצלחה של ישראל חשובה להם. גם אני שגריר של המדינה בימים אלה, לפני ובעת תחרות האירוויזיון. החיבור העוצמתי של עשרות-אלפי צעירים יהודים ברחבי העולם למען ישראל, היא עדות לכוח שיש לנו לעשות יחד דברים גדולים".

 

"עוצמת הקשר בין יהדות התפוצות לישראל"

לדברי לירן אבישר בן חורין, מנכ"לית מסע, "היוזמה לעידוד ההצבעה לשיר הישראלי שייצג את ישראל באירוויזיון, היא הזדמנות טובה לחוות את עוצמת הקשר בין ישראל לתפוצות ואת ההבנה שהיהודים בכל העולם רואים במדינת ישראל בית".  

 

 

לדבריה, "הארגון עומד בחזית הפעילות של מדינת לישראל לשימור הקשר הבל יינתק בין ישראל ליהדות התפוצות. מדי שנה מגיעים לישראל כ-12 אלף צעירים יהודים מעשרות מדינות ברחבי העולם, עם לב פתוח להכיר את ישראל ולהעניק מעצמם למעננו".

 

במסגרת פעילות מסע, מיסודן של הסוכנות היהודית וממשלת ישראל, מגיעים לישראל מדי שנה צעירים יהודים מכ-60 מדינות ברחבי העולם לתקופה של 4-10 חודשים בישראל, ובמסגרתה הם לוקחים חלק בתוכניות של התנדבות, התמחות ולימודים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: Joseph
מרימי עם תומכים יהודים מהעולם
צילום: Joseph
מומלצים