שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חצי מיליון פחות: נאמני הקואופ יקבלו שכר ביניים של 3 מיליון שקל
  הנאמנים שהביאו למכירת הרשת למחסני השוק תמורת 148 מיליון שקל ביקשו שכר ביניים בסך 3.5 מיליון שקל - אבל צפויים לקבל פחות

  נאמני הקואופ, שהביאו למכירת הרשת למחסני השוק תמורת 148 מיליון שקל, צפויים לקבל שכר ביניים של שלושה מיליון שקל ולא כפי שביקשו, 3.5 מיליון שקל. כך נודע ל"ממון".

   

  >> לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

   

  קו הסיום בסאגת קואופ: רמי לוי ויתר, מחסני השוק תרכוש את הרשת

  נאמני קואופ נותנים אור ירוק לרשת מחסני השוק

  ועד עובדי קואופ מזהיר: יש לרכוש את החברה יחד עם ההסכם הקיבוצי

   

  ביום חמישי הגיש נציג הכנ"ר, עו"ד אילון בריל, את תגובת כונס הנכסים הרשמי ובה צוין כי התקיימה הידברות בין הנאמנים לכנ"ר והוסכם כי סכום מקדמת השכר לשני הנאמנים ומשרדיהם יופחת ויועמד על שלושה מיליון שקל.

  ידיעות ()
   

  הכנ"ר מציין כי אין לו התנגדות לאישור התשלום, וכי הנאמנים הדגישו בפניו, כי המקדמה המבוקשת באה לפצות על העבודה הרבה שהושקעה עד כה על ידם ועל פעילותם בתקופה הקרובה.

   

  בשלב זה עוסקים הנאמנים במכירת נכסי נדל"ן ובנסיבות שהובילו לכניסת הרשת להקפאת הליכים. עוד עולה מתגובת הכנ"ר, כי החל ממועד הגשת בקשת הנאמנים לשכר ביניים באפריל האחרון, "נוספו לקופה עשרות מיליוני שקלים באופן המגדיל את הזכאות לשכר מימוש באופן משמעותי".

   

  מדובר בבקשת שכר ביניים ראשונית, מקדמה על חשבון שכר טרחה סופי. באפריל הגישו שני הנאמנים בקשה לפסיקת שכר ביניים של 3.5 מיליון שקל. השניים,
  ד"ר שלמה נס ורו"ח חן ברדיצ'ב, ביקשו לפסוק תשלום מקדמה על חשבון שכר טרחתם לשני המשרדים יחדיו באמצעות עו"ד שי גליקמן. הם טענו כי "בשלב זה, לאחר כחמישה חודשי עבודה מאומצים ביותר שבהם עבדו הנאמנים וצוותיהם על מנת למקסם את המקורות אשר ישמשו לפירעון החובות לנושי הקואופ, ובלי ששולם להם עד כה שכר טרחה כולשהו בעבור עבודתם, מבקשים הנאמנים לאשר את מקדמת שכר הטרחה המבוקשת". כאמור, בעקבות ההידברות בין הנאמנים לכנ"ר הופחת הסכום.

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים