שתף קטע נבחר

יפו מתרוממת: 800 דירות חדשות בפינוי בינוי ליפו ד'

עיריית תל אביב אישרה את הבנייה שתתבצע בבניינים עד 29 קומות, במקומן של 208 דירות ב-8 בנייני רכבת המיועדים להריסה. 50 דירות יוקצו להשכרה ארוכת טווח

פינוי בינוי ביפו: הוועדה המקומית לתכנון ובנייה תל אביב אישרה לאחרונה למתן תוקף תוכנית פינוי בינוי רחבת היקף שמקדמת חברת אלמוג לבניית 800 דירות ברחוב קהילת קנדה בשכונת יפו ד', במקומן של 208 דירות בשמונה בנייני רכבת המיועדים להריסה.

 

>> לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו 

 

מחיר למשתכן: רק 2% מהדירות המוזלות משווקות במגזר הערבי

חברים בקבוצת הרכישה יונייטד שרונה: המדינה העלימה עין מ"התרמית במכרז"

לחיות בתוך אתר בנייה: כך הפכו החיים ביפו לסיוט

 

הבנייה החדשה תתבצע בבניינים בני 9 עד 29 קומות. עוד ייבנו שטחי ציבור בהיקף של כ-1,000 מ"ר המיועדים לכיתות גני ילדים, כ-1,600 מ"ר שטחי מסחר על ציר שדרות ירושלים, ושטחי ציבור פתוחים בהיקף של 6.7 דונמים. היקף שטחו של הפרויקט עומד על 26.5 דונם.

אלמוג יפו ד' - קהילת קנדה 3. הדמיית הפרויקט. 1,000 מ
אלמוג יפו ד' - קהילת קנדה 3. הדמיית הפרויקט. 1,000 מ"ר יוקצו לגני ילדים(הדמיה: מקס לויט)
 

על פי ההסכם שנחתם בין החברה לבעלי הדירות במתחם, יקבל כל אחד מהם דירה חדשה ששטחה גדול בכ-40 מ"ר משטחה כיום וכן מרפסת וחניה תת קרקעית. עוד סוכם כי אלמוג תקים קרן הונית בהיקף של מאות אלפי שקלים אשר תסייע לדיירים במימון עלויות התחזוקה בעשר השנים הראשונות שלאחר האכלוס. בנוסף לכך מתוך 592 הדירות שיתווספו תקצה החברה 50 לטובת השכרה ארוכת טווח.

 

אמיר הלר, משנה למנכ"ל קבוצת אלמוג: "אישור התב"ע מגיע לאחר שמונה שנים של תכנון, וזהו פרויקט דגל של מאות יחידות דיור, שמהווה שדרוג משמעותי לאזור דרום העיר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיה: מקס לויט
אלמוג יפו ד' - קהילת קנדה 3
הדמיה: מקס לויט
מומלצים