שתף קטע נבחר

כתב אישום בכפוף לשימוע נגד יו"ר קק"ל בגין עבירות בנייה

על פי כתב החשדות, דני עטר, אשתו ובנו ביצעו עבודות שיפוץ נרחבות בביתם ביישוב גן נר ללא היתר כדין. בין השאר בנו בריכת שחייה שחלק ממנה הוקם על שטח שייעודו ציבורי, בניגוד לחוק

פרקליטות המדינה הודיעה ליו"ר קק"ל דני עטר, לבת זוגו ולבנו כי לאחר בחינת חומר הראיות בעניינם נמצא כי יש מקום להעמדתם לדין בגין עבירות בנייה, בכפוף לשימוע. כך הודיע היום (ד') משרד המשפטים. ההאשמות כלפי בני המשפחה כוללות בנייה ללא היתר ושימוש ללא היתר.

 

>> לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

 

יו"ר קק"ל: "המחלוקות הפכו לשנאה אישית שאנו פוגשים בכל מקום - גם במוסדות השלטון"

יו"ר קק"ל: המדינה הפסידה מיליארדים בגלל משחקי אגו

ח"כ דני עטר נבחר לראשות קק"ל

 

ממשרד המשפטים נמסר כי "על פי כתב החשדות, ביצעו בני הזוג עטר ובנם, ללא היתר כדין, עבודות שיפוץ נרחבות בביתם ביישוב גן נר במועצה האזורית גלבוע, בנו בריכת שחייה, כאשר חלקה במקרקעין שייעודו שטח ציבורי וכן פרצו דרך ליד בריכת השחייה, על פי החשד בניגוד לחוק.

יו"ר קק"ל, דני עטר ()
יו"ר קק"ל, דני עטר
 

"בין היתר, פירקו החשודים על פי החשד, ללא היתר, את הגג של בית המגורים וחלק מהקירות, הקימו כאמור בריכת שחייה בסטייה מההיתר, יצקו בטון על הדרך שפרצו סמוך לבריכת השחייה שיעודו שטח ציבורי ובנו מסלעות חדשות. לאחר סיום העבודות, עשו החשודים שימוש במקרקעין, ובכלל זה בבריכת השחייה ובדרך שנפרצה, וזאת ללא היתר כדין".

 

בנוסף, כך על פי כתב החשדות, הגיש המהנדס פורסאן מסאד שתפקידו היה לפקח על עבודות הבניה בבית, בקשה להיתר בנייה לוועדה המקומית, אליה צירף תוכנית אשר לא אושרה על ידי הוועדה ואשר לא נכנסה לתוקף, וזאת במטרה להשיג היתר בנעיה.

 

ממשרד המשפטים נמסר כי "לחשודים ניתנה אפשרות, לפנים משורת הדין, לקיים הליך שימוע בפני מנהלת המחלקה להנחיית התובעים, טרם תתקבל החלטה סופית אם להגיש כתב אישום נגדם".

 

תגובתה של משפחת עטר טרם התקבלה. 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
יו"ר קק"ל, דני עטר
צילום: מוטי קמחי
מומלצים