שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  חדש: מערכת אימון ייעודית לגיל השלישי

  12 מכשירי כושר שונים אשר מותאמים אישית למתעמלים מבוגרים לאימון כולל בחצי שעה. "המערכת החדשה מבטיחה אימון קצר ויעיל שמגן מפני פציעות במיוחד עבור בני הגיל השלישי", אומר מאמן כושר

  המדור בשיתוף "מגדלי הים התיכון"


  חדש בישראל: מערכת אימון BOOTCAMP ייעודית לגיל השלישי. הגעתם לגיל שמושגים כמו bootcamp, power pump, אימוני HIIT ואימונים אישיים כבר לא רלוונטים לכם אבל אתם בכל זאת מעוניינים לחוות אותם ולו רק בשל העובדה שהם מעניקים לכם הרגשה טובה, שעשיתם את המקסימום, שאתם עדיין בשיאכם, בדיוק בשביל זה פותחה מערכת אימון חדשה בשם BIO CIRCUIT.

   

  "המערכת מבית טכנוג'ים, היא למעשה אימון מחזורי הכולל 12 תחנות אירובי וכח בתפירה אישית, שמאפשר לכל אחד ואחת להשיג את מטרות הכושר שלו בזמן קצר של 30 דקות בלבד פעמיים בשבוע". מסביר את החידוש אמיר אלבז, מאמן כושר ומנהל מקצועי של רשת הולמס פלייס.

   

  עוד במדור 60 פלוס: 

  עלייה בפרידות בגיל השלישי. מה תעשו כדי שלכם זה לא יקרה

  סב ל-10: 30 מירוצים בפחות מ-3 שנים

  מחקר: התכונות המשותפות של בני ה-100

   

  אימון (צילום: אגנטק)
  12 תחנות לאימון משולב במכון הכושר(צילום: אגנטק)
   

  בשביל למנוע פציעות - אימון מדויק 

  "הביו סירקיט אופטימלי למתאמנים מבוגרים כי ידוע שככל שמתבגרים חשוב יותר לשמר את מסת השריר והמערכת מאפשרת אימון יעיל, קצר, מפוקח ומבוקר שלא דורש כל התערבות מצד המתאמן וללא צורך להסתובב עם תוכנית אימון ולאתר את המכשיר הייעודי", הוא מוסיף.

   

  "המנוע הייחודי שהותקן במכשירי האירובי יודע למדוד את התנועה הטבעית של המתאמן ובהתאם להפחית את העומס ולמנוע פציעות שכיחות כאשר המתאמן מבצע תנועות לא טבעיות או כשיש יותר מדי עומס על המפרקים או הגב התחתון, מה שהופך את האימון לאידיאלי ובטוח למתאמנים בני הגיל השלישי".

   

  איך עובד האימון וכמה קלוריות שורפים

  "במסגרת האימון עוברים כאמור במשך כחצי שעה שתי חזרות של כל 12 התחנות, כ- 45 שניות בכל תחנת כח וכ- 3 דקות על מכשירי האירובי כאשר התוצאות נשמרות אוטומטית בענן ומאפשרים גישה למתאמנים בכל עת".

   

  "סך הקלרויות שמאבדים במהלך חצי שעה של אימון יכול להגיע ל- 600 קלוריות ולכך יש להוסיף את עניין האינטרוולים שמאפשר להמשיך ולשרוף קלוריות עד 48 שעות לאחר האימון".

   

  תוכניות אימון משתנות ומותאמות

  למערכת החדשה שלוש תוכניות אימון, אחת ייעודית למבוגרים אבל לא רק "למערכת יש מספר תוכניות" אומר אלבז, "START MOVING- אימון למתחילים, אימון STAY YOUNG שהוא אימון ייעודי וייחודי ךבני הגיל השלישי ו- BOOST PERFORMANCE שהינו אימון ייעודי לאתלטים".

   

  "בכל תוכנית ולפני תחילת כל אימון תפגשו עם מאמן מוסמך בחדר הכושר, אשר יגדיר ביחד אתכם את מטרות האימון שלכם ויזין למערכת את פרופיל האימון שלכם על מנת שהמערכת תדע להתאים את עצמה למתאמן באופן אוטומטי מבחינת התרגילים, עומס האימונים, משקל היעד, בהפרש של גרמים ולא 2.5 ק"ג כפי שקיים במתקני הכח הסטנדרטיים, ויחס מאמץ ומנוחה". הוא מוסיף.

   

  "לאחר מכן המאמן יעבור עם המתאמן בין תרייסר המכשירים ויתאים עבורו את המנח האופטימלי של המושב בהתאם למידותיו".

   

  "לאחר ההתאמה הראשונית כל המכשירים, מערכת ממונעת ממוחשבת תתאים באופן אוטומטי את מנח הכסא למתאמן בזמן קצר ביותר לרבות העומס הנדרש במכשיר, קצב החזרות, מספר החזרות וטווח החזרות".

   

  "בתום שלב התאמת הנתונים האישיים לתוך המערכת המתאמן מקבל מהמדריך צ'יפ, צמיד, שם משתמש או QR CODE ומאותו הרגע בכל פעם שהוא יזדהה כל המכשירים יתכווננו באופן אוטמטי לכל הממדים שהזין".

   

  צפו בדגשים לאימון על המערכת החדשה

   

  שינוי אוטומטי של עומס והתנגדות

  פציעות מהוות מכשול שעומד בפני מבוגרים רבים המבקשים להתאמן, אלבז מסביר שגם לגורם הזה יש התייחסות, "במידה והמתאמן יעבוד בצורה לא נכונה מבחינת מהירות העבודה או מרווח התנועה המכשיר יתקן אותו באופן אוטומטי ע"י שינוי העומס או ההתנגדות".

   

  "כמו כן, בתום כל תרגיל יתקבל על צג המכשיר פלט סיכום שימחיש למתאמן באחוזים עד כמה הוא עמד בקריטריונים שהוצבו בפניו".

   

  מערכת הביו סירקיט הוצבה בימים אלה במועדון הולמס פלייס פרימיום ברעננה ובהמשך תוצב במועדוני הרשת ברחובות, בגרנד קניון בחיפה ובהרצליה פיתוח. 

   

   

  בשיתוף "מגדלי הים התיכון" 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מגדלי הים התיכון
  צילום: צליל ספרמן
  אימון כולל ובטוח ב-30 דקות
  צילום: צליל ספרמן
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים