שתף קטע נבחר

מיכל נגרין והמנכ"ל לשעבר ראש בראש על רכישת הרשת

בעלי השליטה מיכל ומאיר נגרין התנגדו לבקשת נאמני רשת התכשיטים מביהמ"ש לאשר את מכירת המותג, המכונות ופעילות החברה לריימונד ולבר, המנכ"ל לשעבר של הרשת ב-2.2 מיליון שקל והגישו הצעה מתחרה בסכום של 1.8 מיליון שקל, ללא מכונות ומלאי ולהסדר נושים

דרמה ברשת התכשיטים מיכל נגרין שנסגרה בספטמבר : שתי הצעות מתחרות הוגשו לנאמני הרשת לרכישת הפעילות, האחת על ידי בעלי השליטה, מיכל ומאיר נגרין, והשנייה על ידי מנכ"ל הרשת לשעבר ריימונד ולבר המיוצג על ידי עו"ד עמית לדרמן. 

 

>> לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

 

ביהמ"ש אישר: המפעל של מיכל נגרין בבת ים יימכר בכ-13 מיליון שקל

רשת מיכל נגרין נסגרת אחרי 30 שנות פעילות

הצרות של מיכל נגרין: היקף החובות של הרשת - 10 מיליון שקל

סגירת מיכל נגרין: הפורמט המשפחתי לא השכיל להתעדכן בזמן

 

נאמני רשת מיכל נגרין, עוה"ד חנית נוב ושאול קוטלר ביקשו אתמול (א') מבית המשפט לאשר את מכירת המותג, המכונות ופעילות החברות לריימונד ולבר, המנכ"ל לשעבר של הרשת תמורת 2.2 מיליון שקל. 

   (צילום: יריב כץ)
מיכל נגרין(צילום: יריב כץ)

מיכל נגרין התנגדה למכירה והנאמנים הגישו היום (ב') דיווח נוסף לבית משפט המחוזי בתל אביב, ממנו עולה כי מיכל נגרין ובעלה מאיר נגרין, בעלי השליטה ברשת הגישו לנאמנים היום הצעה לרכישה בסכום של 1.8 מיליון שקל (ללא מכונות ומלאי) ולהסדר נושים.

 

השופט איתן אורנשטיין ביקש את תגובת הממונה על הליכי חדלות פירעון. הנאמנים ציינו בפני בית משפט כי מיכל נגרין ובעלה טענו כי הפעילות המהירה והמוצלחת של הנאמנים הזמניים הביאה לכך כי ניתן יהיה לשלם את כלל חובות הנושים ולפיכך דין המותג והחברות לחזור לידיהם.

 

נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט איתן אורנשטיין אישר לאחרונה לנאמני רשת מיכל נגרין למכור את מפעל הרשת הממוקם בבת ים בכ-13 מיליון שקל.

 

הנכס בבת ים נרכש על ידי חברת מיכל נגרין עיצובים לפני כ- 4 שנים במחיר של כ-6 מיליון שקל וכעת צפוי להימכר בסכום יותר מכפול.

 

עוד אישר בית המשפט לנאמנים להמשיך ולהפעיל את הרשת למשך תקופה של 3 חודשים נוספים, אשר במסגרתה ימשיכו לנהל מו"מ עם מתעניינים לרכישת פעילות הרשת או נכסיה.

 

מההחלטה עולה כי הרשת מתנהלת תחת פיקוחם של הנאמנים, עוה"ד שאול קוטלר וחנית נוב באופן רווחי. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים