שתף קטע נבחר

לכו בעקבות הלב: הורוסקופ חודש אפריל

איזה מהמזלות מנסה לשמור על המצב החברתי הקיים, למי כדאי להתחיל לדבר על דברים במקום לשמור בבטן ולמי כדאי לעסוק בספורט כדי לשחרר את הלחץ? קראו את ההורוסקופ האישי שלכם לחודש אפריל

אסטרולוגיה אילוסטרציה (צילום: Shutterstock)
(צילום: Shutterstock)
 

 

מה מספר ההורוסקופ השבועי שלכם? היכנסו וגלו

 

מזל טלה

צפוי חודש מורכב ביותר בו אתם נמצאים בעומס בלתי רגיל בעבודה ובחיים האישיים, וכתוצאה מכך גם מפלס החרדה עולה. במהלך החודש הקרוב כוכב נוגה סופג אנרגיות מגזרת רקיע שאפתנית ונחרצת: אל תרגישו שמשהו לא בסדר איתכם כאשר תסכימו להצעות שבעבר נרתעתם מהן: אם תצליחו להתעלם ממה חושבים האחרים, תוכלו להזניק לשמיים את חייכם הרומנטיים.

 

כוכב חמה מעודד אתכם להיצמד לעקרונותיכם, גם אם מישהו עלול להסיק מכך מסקנות מרחיקות לכת. מצד שני, נראה כי כוכב מאדים מזמין מצבים לפיהם אתם מנסים לאחוז במקל משני קצותיו: השתדלו שלא למתוח את החבל. יש אנשים שלא יאהבו את סגנונכם.

 

טיפ החודש: התייעצו עם איש מקצוע או עם מדריך רוחני שיוכל לעזור לכם התמודד עם מתח במתחיל לצוץ מעל לפני השטח, וירגיע אתכם.

 

עוד כתבות בערוץ האסטרולוגיה :

 

 

מזל שור

שעות הפנאי מאפשרות לכם להתמקד ברעיון שעשוי להפוך אתכם ליחידה כלכלית עצמאית: בעצם, זהו לב העניין. רבים מכם ימצאו את עצמם במצב המזמין תמיכה נפשית באחרים: אם הגעתם למסקנה שיש לכם את זה, כדאי שתעניקו לדברים מעטה מקצועי.

 

רוח גבית נושבת במפרשי ספינת האהבה שלכם: אל תחששו ללכת עם נתיב הלב ולא עם נתיב הראש. הירח מעודד התנסויות שלא מהעולם הזה.

 

שימו לב: המתח מול הפרטנרים שלכם עולה ולכן מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע או עם מדריך רוחני שיוכל לעזור לכם התמודד עם

המתחים העצומים, הלחצים הכבדים וירגיע אתכם.

 

מזל תאומים

בעבודה אתם נמצאים בלחץ. צפוי מקרה בו תאלצו להתלבט בין המסגרת בה אתם מתפקדים, לבין הצעה מושכת המגיעה מכיוון לא צפוי – מומלץ לכם לשוחח על כך בגלוי ולא לשמור דברים בבטן. קחו מילה טובה מאנשים שכבר היו בסרט הזה.

 

התחום הכספי לא נותן לכם מנוח מכיוון שנראה שאתם עומדים בפני סערה. נסו לראות כיצד אתם מפחיתים את הסיכונים, וגם את מפלס החרדה.

 

בתחום החברתי אתם מנסים לשמור על מה שקיים, אבל משום מה אתם עלולים למצוא את עצמיכם "מטפסים על הקירות" משעמום. זה הזמן להוציא את הכשרון היצירתי שלכם לעולם, יכול להיות שזה יהפוך להיות מקור הכנסה בעתיד.

 

מזל סרטן

צפוי חודש חומרי וגשמי אשר לפיו יסוד האדמה מזרים אנרגיות אל גזרת מזלכם: למרות שאתם לא נמצאים בעבודה, מתחילים להסתובב דיבורים בנוגע להחלפת מישהו שקשה מאוד להיכנס לנעליו: אם מדובר בהחלפתו, אל תהססו לנצל קשרים אישיים.

 

אדם מנוסה רומז לכם על דבר מה שעשוי לפתור עבורכם בעיה אישית: במקביל, נראה שתצטרכו לאזור אומץ כדי לעלות על הגל הנכון.

 

תחום רוחני כלשהו עוזר לכם להתחבר עם האני הפנימי שלכם ולהתגבר על מצבי הרוח המתחלפים: ייתכן שתצטרכו להשקיע כסף כדי לקנות את הידע הזה.

 

בחודש הקרוב הפחד מפיטורין עולה מעל לפני השטח. כרגע המצב בהקפאה אולם החשש שלכם עלול להתרחש ועליכם להערך לכך. אתם יכולים להתייעץ עם מדריכים רוחניים או מאמנים אישיים כדי לראות כיצד ניתן לעבוד את התקופה הקרובה.

 

מזל אריה

אתם לא רגילים להיות במצב שבו אתם לא בשליטה, אבל זה מה שמלווה אתכם במהלך החודש הקרוב, נסו להתייעץ עם איש/ אשת מקצוע שתוכל לתת לכם חיזוק חיובי לעתיד.

 

צפוי חודש רב תהפוכות שבו מזלכם סופג אנרגיות עקיפות מכוכב שבתאי: יש לכם רגשות מעורבים כלפי אדם שקצת מעצבן אתכם במישור הקריירה, אך משהו אומר לכם שהייתם מסתדרים איתו בכל מישור אחר.

 

תחרות כלשהי מאלצת אתכם לדרוך על יבלותיו של אדם שאתם מחבבים: אם הוא קרוץ מן החומר הנכון, יש סיכוי שהוא יבין את מניעיכם. אז נכון שתצטרכו לנהוג בקשיחות, אבל גם זה הוא חלק מן החיים.

 

בהשפעתו של כוכב פלוטו, אתם עלולים לגלות גישה כפייתית כלפי הסובבים אתכם. מיקום השמש ברקיע מבשרת על אנרגיות של קידום והצלחה במישור הקריירה, אך זה לא יקרה בעתיד הקרוב אלא בעוד מספר חודשים.

 

מזל בתולה

בכל הנוגע לקידום או להטבת תנאי העבודה הרי שאין מקום לשיחות שכנוע, וזאת כל עוד הצד השני יודע שאין לכם אלטרנטיבה. כדאי שתתחילו להקים לעצכם מסלול חדש מן הצד. עבודות מזדמנות עשויות להפוך לדבר האמיתי.

 

מערך הכוכבים מדרבן אתכם לגלות פתיחות למצבים חריגים ויוצאי דופן הקשורים לבני המשפחה הקרובים. כמו כן נפתחות אפשרויות מרנינות בפני אלה מכם שעבודתם עוסקת בייעוץ ובסיוע לזולת.

 

טיפ החודש: הפחיתו את הביקורתיות שלכם כלפי בני המשפחה. זה לא הזמן. אם אתם צריכים כלים כיצד לעשות את זה, מומלץ להעזר ביועצים רוחניים (אפילו בשיחה מרחוק) כדי לדעת איך לעשות זאת נכון.

 

מזל מאזניים

בתחילת החודש אתם מרגישים שהאיזון שאתם כל כך אוהבים כבר אינו נמצא, והחשש מפני העתיד הולך וגובר.

 

אנשים שלא הייתם מתנגדים לחברתם (גם מרחוק), ממשיכים להתחבא מאחורי חומות של שתיקה. אם אינכם מתכוונים להיות היוזמים, כדאי שתרדו מהסיפור הזה.

 

גרמיי השמיים מובילים אל אפיקים אשר לפיהם חוויה אינטימית מעוררת בכם זיכרונות רדומים: אין בזה שום רע כל עוד אתם משאירים את הדברים בגדר של מחשבות והרהורים.

 

טיפ החודש: נסו למצוא מאמן אישי או מטפל אנרגטי שיעזור לכם להיפטר מלחץ נפשי. זו תקופה בה אתם זקוקים לאוזן קשבת שתאפשר לכם לפרוק מן הלב.

  

מזל עקרב

כוכב פלוטו מוביל אתכם אל אפיקים אשר לפיהם כדאי שתתפסו מרחק מטיפוסים המסתייעים בכם כדי לעורר את קינאתם של אחרים: בתחילה זה עשוי להיראות נחמד, אך עלול להפוך למטרד בהמשך. זו תקופה טובה להפוך תחביב ישן, למשהו יותר רציני.

 

נראה שיש לכם חשבון מתמשך עם טיפוס מעט כפייתי. במקום להתעסק עם תירוצים וסיבות למה אתם לא מצליחים - כדאי שפשוט תגשימו את מטרותיכם.

 

שימו לב: התחום הכלכלי מתחיל להעיק. חוסר הוודאות שאתם, והסביבה הקרובה אליכם מרגישים עלולה לגרום למריבות וחיכוכים רבים. נסו למצוא מאמן אישי או מטפל אנרגטי שיתן לכם כלים כיצד להתמודד עם הבעיות. זו בהחלט תקופה בה אתם זקוקים לאוזן קשבת שתאפשר לכם לפרוק מן הלב.

 

מזל קשת

בחודש הקרוב מאדים ונוגה מובילים אתכם למצבים בהם מערבולת רגשית מזמינה אליכם יועצים רבים מדי: אז נכון שהם רוצים בטובתכם, אבל כל אחד מהם מושך בכיוון אחר. כדאי שתשאלו את עצמכם אם אינכם לחוצים יתר על המידה.

 

סביבכם המצב נראה לא טוב, אבל אהבת הזולת שלכם גוברת ואתם מסייעים לידיד לעבור משבר בתחום האישי, אבל מהר מאוד מתברר שאתם לא ממש אובייקטיבים בסיפור הזה

 

מזל גדי

כוכב צדק מוביל אל אפיקים אשר לפיהם זה הזמן למשוררים שביניכם ולחוטאים בכתיבה יוצרת: אל תהססו לשלוף מן המגירה את יצירותיכם.

 

בתחום החברתי: אתם עלולים להיפגע מטיפוס שכלל לא ראוי לחברתכם. בעניין זה כדאי לכם לחלוב מידע מאנשים המכירים אותו. אל תופתעו אם תגענה אליכם גרסאות שונות מאנשים שונים.

 

בחודש הקרוב צפויה מעין תחושה של שליחות לפעילויות בעלות אופי של סיוע לזולת. נראה שאתם נהנים ומתמלאים בסיפוק מן העיסוק החדש.

 

מזל דלי

אתם משתדלים להשקיע ככל שניתן בעבודה, אבל אתם חייבים ללמוד כיצד לחלק את הזמן שלכם ולתת לכל הגורמים מענה בזמן הנכון. הערכה רבה צפויה לכם מצד אנשים אשר יש לכם עימם קשרי עבודה. יחד עם זה, נראה שפה ושם הדברים גולשים לפסים אישיים, והמתח עלול לגרום לחיכוכים שבזמנים רגילים לא היו קורים.

 

בחודש הקרוב פעילות התנדבותית עושה לכם טוב על הלב ובעקיפין, אפילו מסלקת חרדות. אתם יוצאים נשכרים מתרומותיכם לאחרים.

 

שימו לב: בחודש הקרוב משקעים מעבר עלולים לצוף ולהעצים את הקשיים שאתם חווים. עליכם למצוא את הכוחות הפנימיים להתמודדות. אם זה קשה, נסו להתייעץ עם מאמן אישי או כל גורם אחר שיוכל לעזור לכם להכנס לפרופורציות.

 

מזל דגים

הסובבים אתכם משתעממים ומחפשים תעסוקה ולכן אתם צפויים למצב שבו מישהו מנסה להרגיע את מצפונו בעזרת סיפורים המכילים חצאי אמיתות. כדי לקבל את התמונה האמיתית, תצטרכו להפעיל את האינטואיציה שלכם.

 

מישהו ייתן לכם יד חופשית בפרויקט הקשור בקריירה שלכם. קחו בחשבון שגם הוא יצטרך לתת הסברים לממונים עליו, וזה אומר שלא כדאי לכם להתפרע. צפויות התלבטויות הקשורות לארועים משפחתיים. ייתכן שתצטרכו לפנות לעזרת אחרים כדי למצוא פתרון הולם.

 

זה הזמן לפשפש בהצעות עסקיות שהקפאתם בכספת. עשו משהו עם כישורי הכתיבה שניחנתם בהם.

 

בחודש הקרוב הלחץ שלכם עלול להתחיל לגבות מחירים (קשיי שינה, חוסר ריכוז בעבודה ועוד) מה לעשות? היום אתם יכולים לקבל כלים מרחוק כיצד להתמודד עם נושאים אלה.

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים