שתף קטע נבחר

צילום: AFP, MCT

סימנים לסוף הסגר בבני ברק: הוסרו המחסומים בכניסות לעיר | תיעוד

המשטרה מחכה לעדכון רשמי מהדיון שמתנהל הערב, אך המחסומים בכניסות לעיר - שהוצבו לפני כשבועיים - כבר הוסרו והוכנו להעמדה על משאיות. צפו בתיעוד מהסרת המחסומים. גורם משטרתי ל-ynet: "עדיין מסיירים ברחובות ואוכפים את ההנחיות"

לקראת סוף הסגר בבני ברק: המשטרה קיפלה הערב (יום ד') את רוב המחסומים שהציבה בשבועיים האחרונים ברחבי בני ברק לאחר הכרזתה כ"אזור מוגבל" בגלל מספר החולים בקורונה. במשטרה עדיין ממתינים לעדכון רשמי מהדיון שמתנהל הערב בין שרי הממשלה בנושא, אך רוב המחסומים בכניסות לעיר כבר הוסרו והוכנו להעמסה על משאיות.

 

 

עם זאת, גורם משטרתי אמר ל-ynet כי המשטרה עדיין מבצעת סיורים ברחבי העיר במטרה לאכוף את הנחיות הבריאות: איסור התקהלות והסתובבות ללא צורך במרחק של יותר מ-100 מטר מהבית.

   

 

לפני הזמן המוגדר- נפתחו המחסומים בעיר בני ברק (צילום: נדב אבס)
המחסומים הוסרו בבני ברק(צילום: נדב אבס)

לפני הזמן המוגדר- נפתחו המחסומים בעיר בני ברק (צילום: מוטי קמחי)
בני ברק ללא מחסומים(צילום: מוטי קמחי)

לפני הזמן המוגדר- נפתחו המחסומים בעיר בני ברק (צילום: נדב אבס)
המחסומים הוסרו, העיר נפתחה(צילום: נדב אבס)

לפני הזמן המוגדר- נפתחו המחסומים בעיר בני ברק (צילום: נדב אבס)
המחסומים מוכנים להעמסה(צילום: נדב אבס)

לפני הזמן המוגדר- נפתחו המחסומים בעיר בני ברק (צילום: נדב אבס)
המחסומים הוסרו(צילום: נדב אבס)

תושבי העיר התפלאו לראות את עמדות המשטרה ריקות. כאמור, המחסומים קופלו והוכנו להעמסה על משאיות. במשטרה ציינו כי הם מחכים לעדכון רשמי מהדיון שמתקיים כעת אם להחזיר את הסגר או להשאיר את העיר עם הנחיות צו בריאות הציבור והתקנות לשעת חירום בדומה לשאר הערים ברחבי הארץ.

 

 
 

 

 

כזכור, ראש הממשלה בנימין נתניהו הכריז שלשום כי על ישראל יוטל סגר לקראת החג השני והמימונה, עד למחר ב-05:00 בבוקר. מחר אחר הצהריים הממשלה אמורה לדון באסטרטגיית היציאה ובהקלות הצפויות החל מיום ראשון.

  

"מערב החג בשעה 17:00 ועד ליום חמישי בשעה 05:00 בבוקר חובה להישאר בגבולות הערים והיישובים שלכם", אמר נתניהו. "אתם מתבקשים לחגוג בחוג המשפחתי המצומצם שנמצא אתכם עכשיו, כפי שהיה בפסח".

 

 

בתקופה זו יציאה ממקום מגורים, של יחיד או של אנשים הגרים באותו מקום, לזמן קצר ולמרחק של עד 100 מטרים, תתאפשר רק למרחב הציבורי. היום משעה 16:00 ועד מחר בשעה 02:00 בלילה, לא ניתן יהיה להפעיל מקומות למכירת מזון למעט מרכול (סופרמרקט וחנות מכולת) ללא טיפול או הכנה של מזון. מגבלה נוספת תחול על פעילות התחבורה הציבורית בתקופה, שהוטלה ביום שני בשעה 20:00 בערב, ותסתיים מחר בשעה 05:30 בבוקר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: נדב אבס
המחסומים הוסרו בכניסות לעיר
צילום: נדב אבס
מומלצים