שתף קטע נבחר

אלת המזל מחייכת אליכם: הורוסקופ פברואר

למי צפויה היכרות יוצאת דופן בעבודה, מי יאזור אומץ לעשות שינוי ומי זקוק לקצת מנוחה? קראו את ההורוסקופ האישי שלכם לחודש פברואר

זודיאק גלגל המזלות (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

 

מה עוד יקרה? בדקו את ההורוסקופ השבועי  שלכם וגם את ההורוסקופ השנתי

 

חוששים ממה יילד יום? אולי בעוגיית המזל שלכם תמצאו את העידוד המתאים. היכנסו למחשבונים

 

מזל טלה

כוכב מאדים שליטכם מושפע מן האנרגיה הזורמת אליו בעקיפין מכוכב אורנוס השולט ב"דליים" אשר כזכור, נמנים עם מזלות האוויר. פנייה מצדכם לאדם קרוב אליכם (בן מזל אוויר) שמחובר מאוד לעצמו, למציאות ולהגיון תחשוף את 'חולשתכם' אבל אם תשכילו למצב את עצמכם במקום הנכון, תגלו את הצדדים האנושיים שלכם וזה בכלל לא רע.

 

בעבודה: בעיות מסוימות שיש לכם דורשות יד מכוונת. יש לכם לא מעט 'אויבים' בגלל הדרך בה אתם מתנהגים עם עמיתים לעבודה.

 

בימים אלה מופיעה נטייה להתחשבן באהבה, אתם יודעים, לבחון מה את מקבלים תמורת מה אתם מעניקים. הכוכבים רומזים לכם שזו לא הדרך הנכונה ועליכם להתמסר לאהבה כדי לפתח אינטימיות ושיתוף אמיתי.

 

להצלחה, וזימון אנרגיות חיוביות בחודש הקרוב תוכלו להיעזר בקריסטל רוז קוורץ: האבן תשרת אתכם כמאזנת בין ארבעת היסודות הפועלים בנפשכם: מצד אחד יסודות האש והאוויר המעניקים לכם אנרגיה ותבונה, ומן העבר השני יסודות המים והאדמה המעניקים לכם רגשות ומעשיות.

 

מזל שור

השפעתו של כוכב נפטון על כוכב נוגה שליטכם עשויה להועיל מאוד למגוון ההזדמנויות הרומנטיות, אך משבשת את כושר השיפוט: אחרי עלייה שוב יש לכם נפילה מסוימת. להרגשה הזאת יש שורשים עמוקים מאוד הקשורים בחרדת נטישה. בן/ת הזוג עלול להיתקל בעוינות מצדכם בלי שיעשה שום דבר חריג. הנסיבות המשתנות מאלצות אתכם להשתנות. המצב החדש לא הכי נוח לכם כי אתם לא מתים על שינויים.

 

פרנסה וקריירה: הבנה יוצאת דופן עם מכר מן העבר עשויה להוביל לשותפות עסקית ותרמוז על תחילתה של תקופה פיננסית מופלאה. בתחום ההשקעות כדאי לכם להמר על האינטואיציה ולאו דווקא על שיקולים קרים של ההיגיון.

 

להצלחה, וזימון אנרגיות חיוביות בחודש הקרוב תוכלו להיעזר באבן החן ג'ספר אדום: הג'ספר תעזור לכם לחצות מכשולים מבלי להינזק. היא תלווה אתכם במסעותיכם אל הלא-נודע. מפורסמת בתכונותיה המופלאות בכל הנוגע לאומץ ולתעוזה. צבעה האדום הולם את אופייכם הלוהט.

 

מזל תאומים

כוכב מרקורי שליטכם מקבל אנרגיות טובות ממספר גרמי שמיים: אתם נראים הרבה יותר טוב מאשר דרך כלל. הקסם האישי שלכם הולך ומתגבר יד ביד עם הביטחון עצמי. זה קרה בגלל קשר רומנטי קצרצר לא מחייב אבל טוב מאוד לאגו. סערת הרגשות שהרגשתם בהתחלה נרגעה, האכזבה חלפה ובסך הכל אתם מרגישים על הגובה. כדי לסגור מעגל חשוב שתזכרו שמבחינת האישיות אותו אדם שפנטזתם עליו כלל אינו מתאים לכם. נקודה.

 

בתחום הכלכלי ובעבודה: החודש אתם צפויים לקבל רמזים ממישהו המעוניין להעסיק אתכם, אך נמנע מהצעה ישירה. הישמרו מפני מעסיקים הטופחים לכם על השכם, אך אינם מתרגמים את התלהבותם למונחים כספיים.

 

להצלחה, וזימון אנרגיות חיוביות בחודש הקרוב תוכלו להיעזר בקריסטל סיטרין: זהו קריסטל השפע. ביכולתו לחבר בין יסוד האוויר, אינטליגנציה, ויסוד האדמה. נוהגים להשתמש בה כמושכת אנרגיות ממוזלות.

 

מזל סרטן

היחסים הנרקמים בין גזרת מזל סרטן לבין הכוכב המדהים אורנוס, מעניקים לכם אנרגיה מהסוג המקורי ויוצא הדופן: אתם רוצים שינוי אבל גם חוששים ממנו. המחשבות והתכנונים שאתם מקדישים לנושא לימודים, אינם בהכרח רלוונטיים. יש נותנים שלא לקחתם בחשבון. גישה מעשית של אדם קרוב לכם ממקדת אתכם בדברים שצריך לעשות. טיפ לחודש זה: פחות דיבורים ויותר מעשים. אל תחששו, היקום פועל לטובתכם.

 

באהבה: תקופה זו מבשרת טובות לאלה מכם המחפשים אהבה יציבה וממוסדת, אך מעוררת שדים אצל אלה מכם התרים אחר הרפתקאות. צפויים יחסים ממוזלים עם ילידי מזל גדי.

 

להצלחה, וזימון אנרגיות חיוביות בחודש הקרוב תוכלו להיעזר באבן החן אמרלד: אבן ידועה ומפורסמת שהייתה נפוצה אצל העמים שאכלסו את אסיה ואת אפריקה. יש מטפלים בקריסטלים הנוהגים לכנותה: "השוטרת הגדולה של האהבה", וזאת משום שהיא מגינה על בני הזוג מפני מעידות ובגידות.

  

מזל אריה

השמש שליטתכם מושפעת בתקופה זו משפע של אנרגיות המגיע אליה ממספר גדול של כוכבים: תופעה ברוכה, אך עלולה גם לבלבל וליצור אי בהירות: מעין מסך של ערפל. עליכם להתייעץ עם מישהו אובייקטיבי כדי לעשות סדר בבלגן. קשר רומנטי בו שהתחיל לאחרונה גורם לכם לעוגמת נפש רבה. על מנת לפתור את המסתורין לגבי האדם איתו אתם מעורבים, כדאי לשמוע גורם שלישי.

 

במהלך החודש הזה יתחדשו קשרים עם מישהו בחו"ל. אל תפתחו ציפיות. תעלה אפשרות לנסיעה. יש לבדוק את כל היתרונות והחסרונות.

 

במקום העבודה אתם הופכים לכותל-וידויים עבור אלה העובדים לצידכם. למי שנמצא בחופשה, זהו זמן מצוין להרחיב אופקים ולהתחיל לחושב על "המחר". זהו זמן נכון מבחינתכם לקחת תחביב מהעבר ולבחון האם ניתן לקחת אותו "צעד אחד קדימה" לכיוון הכנסה נוספת.

 

להצלחה, וזימון אנרגיות חיוביות בחודש הקרוב תוכלו להיעזר באבן טורמלין שחור: אבן מופלאה המגנה עלינו מאנרגיות שליליות ומטהרת את המרחב. אבן טורמלין שחור עשויה לחבר אתכם עם תעצומות נפש שלא ידעתם על קיומם. יש מטפלים בקריסטלים הנוהגים לכנותה "האבן הפסיכולוגית".

 

מזל בתולה

גזרת מזל בתולה סופגת בתקופה זו אנרגיות ממוזלות המגיעות אליה בין היתר מגזרת מזל דגים: צפוי שיפור במצב הרוח, למרות שיש לא מעט בעיות במשפחה. יתעורר מתח מסוים עם חברים אבל רוב הסיכויים שעם קצת סבלנות תצליחו להתגבר.

 

תחום העבודה זקוק באופן נואש לרענון. גם רצון להגשמה והתפתחות אישית, מניע אתכם ביתר עוצמה מאשר בעבר. הימנעו מבזבוז מיותר. לפינוקים ולמימוש הפנטזיות שלכם לטיול או לחופשה ארוכה יהיה זמן.

 

כל מי שמחפש זוגיות, זוהי תקופה שמביאה ברכה גדולה על אלה מכם הרוצים להקים בית ומשפחה, אך מעוררת זעזועים אצל אלה שטרם נפרדו מהרפתקאותיהם. בחודש הקרוב צפויים קשרים רומנטיים עם שבט הגדיים.

 

להצלחה, וזימון אנרגיות חיוביות בחודש הקרוב תוכלו להיעזר באבן אובסידיאן. אובסידיאן היא אבן שעוזרת לחיזוק, מצמצמת נגטיביות ומקלה על קבלת שינויים. מקורה של האבן הוא בהתפרצויות לבה של הרי געש. נהוג להיעזר בה בפתרון בעיות של גברים בתחום הרגיש והאינטימי. האבן מסמלת את הטוהר הנהוג לייחסו בין היתר לילידי למזל בתולה.

  

מזל מאזניים

כוכב צדק מקיים קשרים חלומיים עם השמש ועם הכוכבים נפטון, מרקורי וונוס: החודש מתפתחת לה הזדמנות של ממש לחזק את מעמדכם בעבודה, לבסס קשרים עסקיים ובכלל להתפתח באופן אישי. גם המצב הכלכלי מתחיל להשתפר.

 

רגשות האהבה שאתם חשים ומחצינים כלפי הרבה אנשים סביבכם, חוזרות אליכם כמו בומרנג. מה שחסר לכם זה קצת מנוחה. בדקו אפשרות של יציאה לנופש קצר.

 

החל מהשבוע השני ועד לסופו של החודש, אלת המזל מחייכת אליכם בכל הנוגע להשקעות פיננסיות, אך נראה שאתם מדלגים על ההזדמנויות. ייתכן שזיכרונות העבר גורמים לכם להקפיא כל רעיון של הימור פיננסי.

 

להצלחה, וזימון אנרגיות חיוביות בחודש הקרוב תוכלו להיעזר בקריסטל פרידוט: אבן נדיבה באופייה המסייעת לעונד אותה לזכות בהישגים שלא תמיד מגיע לו לזכות בהם. נפלאה עבור אנשים הלהוטים להשביע את רצון הסובבים אותם, עד שהם נוטים לשכוח את האינטרסים שלהם עצמם (מזכיר לכם משהו?).

 

מזל עקרב

כוכב פלוטו שליטכם "מתאושש" מן המצבים הבעייתיים שהתקיימו בינו לבין שאר גרמי השמיים, ועתה הוא נהנה מיחסים טובים השוררים בינו לבין השמש, כמו גם בינו לבין כוכב יופיטר.

 

חזרה איטית לשגרה גורמת לכם להרגיש טוב ובטוח. אתם מצליחים לאזן בין הרצון שלכם להתבודדות ובין שיפור התחום החברתי. בעבודה אתם מגיעים להישגים מרשימים במיוחד.

 

באהבה: צפויים יחסים מולאים עם ילידי מזל דגים. צפויה אהבה שאינה תלויה בדבר. צפויים יחסים מרנינים עם המזלות תאומים, בתולה ושור. "אקסים" ממזל מאזניים עשויים להוות גורם מאתגר. הפגינו ביטחון עצמי ובאמת שאין לכם סיבה לחוש נחותים במחיצתם.

 

להצלחה, וזימון אנרגיות חיוביות בחודש הקרוב תוכלו להיעזר באבן חן לאפיס לזולי. לאפיס לאזולי היא אבן כחולה עם כתמים קטנים של זהב ולבן. אבן זו מחזקת מאוד את יכולת התקשור, קשר עם המודעות העצמית, משמשת כמטהר מנטלי, מגבירה חלומות, מעניקה כוח וחוכמה. כיום אבן הלאפיס משמשת מתקשרים רבים שנעזרים בה בטיפולים.

 

מזל קשת

אם תלכו עד הסוף עם האנרגיות המופלאות הזורמות בתקופה זו אל כוכב יופיטר השולט בכם, הרי שצפויה לכם הצלחה כבירה בתחומים עסקיים: סך הכול צפוי חודש המאופיין בתנודות, עליות וירידות. אתם מחכים לתשובות גורליות והעניין הזה מורט לכם את העצבים. הסדרים חדשים צפויים להיכנס לתוקף בעתיד. אין לכם מה לחשוש- מעמדכם לא יפגע.

 

באהבה: צפויות שיחות נפש על אודות דברים שהעדפתם להדחיק ולשכוח. צפויות פגישות סוערות עם מאהבים מן העבר. עליכם לגלות עוצמות פנימית ולא להראות חולשה – נסו להיזכר למה נפרדתם מלכתחילה.

 

להצלחה, וזימון אנרגיות חיוביות בחודש הקרוב תוכלו להעזר באבן חן מלכית. מלכית היא אחת מהאבנים העתיקות בעולם, תיעוד על השימוש באבן זו קיים כבר בשנת ארבעת אלפים לפני הספירה, כאשר המצרים הקדמונים כרו אותה והשתמשו בה כהגנה חזקה כנגד רוחות רעות ושיפור השינה. המלכית מסייעת בשיפור זיכרון חלומות, הגנה, הקלה בבעיות שינה, זימון אנרגיות חיוביות והגנה עוצמתית מעין הרע.

 

מזל גדי

אנרגיות קוסמיות הזורמות אל גזרת מזל גדי גורמות לכם "לפזול" לצדדים ולהיות מושפעים מ"מה יגידו השכנים". אתם מרשים לגורמים חיצוניים להשפיע עליכם, ושמים לב לכל מיני שטויות זניחות. סף הרגישות יורד ולכן קשה לכם יותר. למרות שיש סביבכם אנשים שמפעילים לא מעט לחצים ומניפולציות, ממש לא כדאי לכם להיכנס למאבק כוחות. כשאתם מגיעים לקצה גבול הסבלנות ונוקטים בצעדים קיצוניים קשה למצוא דרך חזרה.

 

בעבודה צפויים ימים מורכבים: גורמים אינטרסנטיים קרייריסטיים משתדלים להגן על עצמם באמצעות גישה תוקפנית. כדאי לכם להתחיל מייד במשיכת החוטים מאחורי הקלעים כדי לגרום לשינוי המצב. אגב, מותר ואף רצוי לנקוט בצעדים מסויימים, שאינם כה אציליים.

 

להצלחה, וזימון אנרגיות חיוביות בחודש הקרוב תוכלו להיעזר בקריסטל רוז קוורץ: האבן תשרת אתכם כמאזנת בין ארבעת היסודות הפועלים בנפשכם: מצד אחד יסודות האש והאוויר המעניקים לכם אנרגיה ותבונה, ומן העבר השני יסודות המים והאדמה המעניקים לכם רגשות ומעשיות.

 

מזל דלי

מצבו של כוכב אורנוס שליטכם מושפע לטובה מאנרגיות המגיעות אליו בעיקר מכוכב שבתאי: צפוי חודש אופטימי. מצבכם הכספי מתחיל להשתפר. אתם לומדים להתפשר במידה מסוימת על רכישות של מותרות, אך לא מתוך תבוסתנות אלא מתוך בחירה, בדיוק במידה המתאימה לכם.

 

התחושה שלכם היא של השלמה עם המציאות. סוף סוף מצאתם דרך טובה לחיות. מתנות יקרות ערך וכספים מגיעים אליכם ואתם נהנים מכל רגע.

 

תקופה זו הופכת אתכם לפופולאריים ומבוקשים אצל בני המין השני. המשיכה החושנית שלכם מפילה חללים בקרב מחזריכם. צפויה תחרות רומנטית שאתם יוצאים ממנה כאשר ידכם על העליונה. טיפ: קחו את הנצחון שלכם ל"מקום טוב" ונסו למנוע רגשות קנאה כלפיכם.

 

להצלחה, וזימון אנרגיות חיוביות בחודש הקרוב תוכלו להיעזר באבן עין הנמר. אבן עין הנמר מחזקת גישה חיובית ומספקת הגנה עוצמתית מאנרגיות שליליות. כמו כן, אבן עין הנמר מעניקה אומץ, ויש לה השפעה חיובית על קבלת שינויים ולקיחתם למקום טוב. מטפלים רוחניים משתמשים באבני עין הנמר כמקור אנרגטי לחיזוק ביטחון עצמי וביטחון בדרך. מטיבה במצבים של צורך בחיזוק והגנה אנרגטית.

 

מזל דגים

כוכב נפטון שליטכם "נלחץ" ממבול האנרגיות הזורמות אליו מן הכוכבים וונוס ומרקורי: גם לשמש יש יד בדבר, ועל כן, צפוייה לכם תקופה לא פשוטה. מצד אחד, נראה שאתם חיים בדיוק איך שבא לכם. מצד שני, תגובות צוננות שאתם מקבלים מאנשים שנמצאים סביבכם אינן בדיוק מעודדות. כשאומרים לכם להתאפס, אתם לא בטוחים איך לעשות את זה. אתם שקועים עד מעל לצווארכם בחיפוש פנימי של הכיוון המתאים לכם. זהו תהליך מורכב שרצוי לא לעשות לבד. ליווי של אדם מקצועי יכול לעזור.

 

במקום העבודה צפויות שיחות הבהרה בהן כל צד מתבקש להציג את עמדתו: כל זה הוא טוב ויפה אך לכם מומלץ לנקוט בשפה דיפלומטית בשעה שאתם מותחים ביקורת על אחד מעמיתיכם.

 

השבוע השלישי של החודש יהווה תקופה נפלאה עבור הרומנטיקנים שביניכם ועבור כל אלה שציפו לאהבה טהורה וזכה. יחד עם זה, אין להלחיץ את בני הזוג בכל הנוגע למיסוד היחסים...

 

להצלחה, וזימון אנרגיות חיוביות בחודש הקרוב תוכלו להיעזר באבן טורמלין שחור: אבן מופלאה המגנה עלינו מאנרגיות שליליות ומטהרת את המרחב. אבן טורמלין שחור עשויה לחבר אתכם עם תעצומות נפש שלא ידעתם על קיומם. יש מטפלים בקריסטלים הנוהגים לכנותה "האבן הפסיכולוגית". 

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
הורוסקופ חודשי
צילום: shutterstock
מומלצים