שתף קטע נבחר

השמיים מתבהרים והאנרגיות חיוביות: הורוסקופ חודש מארס

מי צריך להניח בצד את הרגשות השליליים מהסביבה ולשים דגש על הרצונות האישיים, מי צפוי לצאת לחופשה מהנה סוף-סוף ולמי מגיעות אנרגיות מלאות באהבה? קראו את ההורוסקופ החודשי שלכם לחודש מארס

למצוא שלווה. מה מבשר לכם חודש מארס? (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
למצוא שלווה. מה מבשר לכם חודש מארס?(צילום: shutterstock)
 

 

מה עוד יקרה? בדקו את ההורוסקופ השבועי שלכם וגם את ההורוסקופ השנתי

 

חוששים ממה יילד יום? בצעו קריאה אישית בקלפי טארוט היכנסו למחשבונים

 

טלה

תחילת עד אמצע חודש: בימים אלה אתם מארחים אנשים שלא ממש בא לכם לבלות בחברתם. אין לכם סבלנות או עניין מיוחד לשמוע שוב ושוב את אותם הדברים. נדמה לכם שעדיף לשתוק ולבצע מחויבויות מטעמי נימוס מאשר לסרב. אתם טועים בגדול. מותר לכם לומר 'לא' לאנשים שאינם מתאימים לכם ועדיף שכאשר אתם כבר מבצעים משהו, תעשו זאת מכול הלב או בכלל לא.

 

אמצע עד סוף חודש: ברור לכם שאתם רוצים להגיע להישגים במספר תחומים אבל אתם לא בטוחים כיצד לעשות זאת. המצב גורם לכם לדכדוך ולתסכול. יש לכם לא מעט אפשרויות לבחור מהן אבל עליכם להקדיש עוד זמן למחשבה בעניין רציני זה. פרק זמן זה יהווה מעין הזדמנות פז לחשוב ולקבל החלטות אופרטיביות. מכל מקום, מותר להתפשר.

 

קריסטל המזל החודשי שלכם: אגת בוטצוואנה. אבן חן זו מעוררת את צ’אקרת הכתר ומעניקה אנרגיה עוצמתית המחזקת את ההילה. משחררת רגשות, לוכדת עין הרע, מחזקת יציבות, ומזמנת אנרגיות של שמחה ואושר לחיינו.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם: קלף מלך המטות: בקלף רואים מלך אדמוני נטוי על כס-מלכותו, בתנוחה המביעה דריכות. משענת הכיסא, כמו גם גלימתו, מעוטרת בציורי סלמנדרות. הקלף משדר אנרגיה הבשלה לפרוץ.

 

שור

תחילת עד אמצע חודש: אתם משתתפים באירוע חברתי גדול בו אתם פוגשים אנשים בעלי עניין משותף לכם ולהם. זרימה חיובית של אנרגיות גורמת להצעות מעניינות להגיע אליכם גם מכיוונים לא צפויים. אתם מגלים יכולת הישרדות ועמידות גבוהה. אתם מתאוששים מעייפות גדולה במהירות, למרות שאתם עובדים קשה מכפי שאתם רגילים בדרך כלל. צפויה לכם הצלחה בביצוע משימה בלתי אפשרית לכאורה.

 

אמצע עד סוף חודש: יש אנשים שלא מתביישים לנצל את המסירות והנאמנות שלכם לצרכים אגואיסטיים. אל תהססו לומר להם את האמת בפנים אך מצאו דרך 'רכה' יחסית לעשות זאת, במידה והדבר אפשרי. זאת כל החוכמה. עכשיו יותר מתמיד הינכם מצהירים שאתם מחפשים הגינות בכל מקום. חשוב שתזכרו שזה כולל גם אתכם, גם אם למהלכים שלכם - תוצאות שאינן משביעות רצון.

 

קריסטל המזל החודשי שלכם: אקוומארין. צבעה הבהיר של אבן האקוומארין נתן לה את הכינוי ‘אבן הנעורים’. לאבן זו תכונות ראיית הנולד, תקשור, כוחות למעבר מכשולים וקשיים. עוזרת בפתרון חסמים רגשיים כגון: רגשות מבוכה, חוסר בטחון עצמי, מחזקת יכולת הבעה ותקשורת בינאישית.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם: קלף מלכת המטבעות. בקלף מתוארת מלכה נשית יושבת בינות שדות מוריקים ומעיינות מים. כס מלכותה מעוטר בפירות האדמה. הקלף ממוסגר בפרחים ומסמל תקופה של יציבות, שלווה, כמו גם מזל ופריון.

 

תאומים

תחילת עד אמצע חודש: הניסיון שלכם לעורר ולרגש את השטח מבחינה חברתית ולארגן מסיבה, עולה יפה. היכולת שלכם לרכז סביבכם אנשים ולהלהיב אותם בכיוון הרצוי לכם- פשוט וירטואוזית ומרשימה בהחלט. חבל שאין לכם את היכולת לעשות זאת לעיתים יותר קרובות. זה היה עשוי להוביל אתכם להצלחה כלכלית וחברתית גם יחד. חשבתם על הסבה מקצועית?

 

אמצע עד סוף חודש: הגיע הזמן שתפסיקו להתעסק עם מה שאחרים חושבים עליכם ותחיו בכיף את החיים שלכם. קחו את החופש לבחור את מצב הרוח, את החברה וכמו כן את בן/ת הזוג להיות איתם. יותר מידי אנשים מרגישים שיש להם זכות להביע את דעתם על סגנון החיים שלכם. שיחת טלפון מעצבנת מגיעה אליכם אבל לכם כדאי לנפנף אותה.

 

קריסטל המזל החודשי שלכם: סודליית. אבן זו מחזקת את צ'אקרת הגרון. השפעתה של הסודליית על ביטחון בתקשורת בפרט בתקשורת הדורשת אסרטיביות. מקל עמידה מול אנשים אחרים בזמן הצגת עמדה, מצגת, פרויקט, או העברת מידע בכל רובד או תחום.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם: קלף נסיך החרבות. בקלף אנו רואים נסיך יפה תואר ניצב על כר דשא ירוק ומניף חרב אל להקת עורבים. ברקע עולים עננים אל תוך שמיים כחולים. הקלף מסמל קלילות אך רומז גם על חוסר שקט פנימי.

 

סרטן

תחילת עד אמצע חודש: אתם עסוקים מאוד במחשבות הקשורות לעתיד שלכם וכוללות מעבר למקום מגורים אחר או משהו דומה לזה. ברירת מחדל נתפסת בעיניכם כאפשרות הסבירה ביותר לתקופה הקרובה. צפוי מפגש משמעותי עם מישהו שיש לכם איתו חשבון אישי בלתי סגור. אל תהססו להוציא את מה שיש לכם בבטן ולדבר על כל הדברים שמפריעים לכם.

 

אמצע עד סוף חודש: דחף להרפתקה דוחף אתכם ליזום פעילות לא שגרתית, מה שמתקבל בשמחה על ידי חברים. צאו לחופשה מענגת שתעזור לכם להתנתק מהשגרה שכל כך מפריעה לכם. הקדישו יותר זמן לעצמכם ופשוט תשכחו מכל השאר. התחמקו בכל מחיר מעימותים- הכול יכול לחכות למועד אחר. פרק זמן זה הוא החופש שלכם. צפויה הצעה המבטיחה פתרון אופטימי לבעיות המטרידות אתכם.

 

קריסטל המזל החודשי שלכם: קריסופראס – להתפתחות אישית ושיפור היכולת לקבל מסרים בחלום. אבן הקריסופראס היא אחת מאבני החן הנדירות והיקרות ביותר. מאפשרת קבלה עצמית וקבלת אחרים. מלמדת לסלוח. מעודדת יכולת הסתגלות. הצבע הירוק המדהים של אבן הקריסופראס מעניק למביטים בה רוגע ושלווה, תחושת קבלה עצמית וקבלת האחר.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם: קלף מלך הגביעים. בקלף אנו רואים מלך אוחז גביע יושב על כס אבן במרכזו של ים סוער. נראה כי דווקא בדרך של התכנסות והתבודדות, הוא מצליח להתגבר על הקשיים המקיפים אותו. הקלף רומז על צורך בהתכנסות האדם בתוך ביתו ומשפחתו.

 

אריה

תחילת עד אמצע חודש: חיי האהבה מגיעים לשיאים חדשים. אתם מרגישים מקובלים ואהובים ללא תנאי. זו תחושה משכרת ומהפנטת שגורמת לכם להזניח לפחות במידה מסוימת את החובות שיש לכם כלפי הבית ובני משפחה. נסו לאזן בין הדברים. אי אפשר להמשיך ולהתעלם מכל העולם אפילו שנדמה לכם שאתם מאוהבים. אל תשכחו את הכלל אשר לפיו לכל זמן ועת לכל חפץ.

 

אמצע עד סוף חודש: שיבוש חלק מתוכניותיכם ייתן לכם הזדמנות לעשות דברים יותר טובים מאלה שתכננתם מלכתחילה. אתם נמצאים במקום הנכון ובעיתוי הנכון. תסמכו קצת יותר על עצמכם ועל הגורל שיזמן אתכם לאן שצריך. גישה אופטימית יותר תמגנט אליכם אנשים שיכולים לתרום לכם רבות, היפתחו לשפע. כך או אחרת, יש להתרכז בהתפייסות לאחר מריבה או עימות קולני.

 

קריסטל המזל החודשי שלכם: אמרלד. אבן חן להגנה מאכזבות. יש מטפלים בקריסטלים הנוהגים לכנותה: ‘השוטרת הגדולה של האהבה’, וזאת משום שהיא מגינה על בני הזוג מפני מעידות ובגידות. מסייעת להתחבר עם אנרגיות גבוהות.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם: קלף מלכת המטות. בקלף זה אנו רואים מלכה גאה יושבת בהוד ובהדר על כס-מלכותה. כיסאה מגולף ומעוטר באריות. המסר: היכולות שלכם בשיאן ואין שום סיבה שלא תצליחו ובגדול. הניסיונות שחוויתם בזמן האחרון אולי גרמו לכם לאבד במידה מסוימת את האמון שיש לכם בעצמכם.

 

בתולה

תחילת עד אמצע חודש: עלולה להתעורר רגשנות בגלל נושאים כספיים שגם קשורים לילדים ומשפחה. יש מי שמנסה להוציא מכם סכומי כסף גדולים למטרות 'מוצדקות' מבחינה מסוימת. אינכם חייבים להיכנע לתכתיבים חיצוניים אלה. יתרה מזאת, אם לא תלמדו לשים גבולות, לא יהיה לעניין הסחטנות הרגשית- סוף. האנרגיות צופות התחדשות אדירה ושינוי מדהים לטובה.

 

אמצע עד סוף חודש: האינטואיציה, הראייה החדה וכושר הניתוח שלכם מאפשרים לכם לראות דברים שאדם קרוב מסרב לקלוט. עימות מילולי עלול להתפתח על רקע זה. מישהו במשפחה מתכנן נסיעה רחוקה. אתם צריכים להרפות ולתת לאנשים אחרים לחיות את חייהם לפי הקריטריונים שלהם. גם חשוב שתורידו ציפיות ולא תשדרו בין המילים ביקורת שרק פוגעת ולא ממש תורמת למישהו או למשהו.

 

קריסטל המזל החודשי שלכם: מונסטון. אבן חן לחיזוק זוגיות ואיזון ריגשי. קריסטל נפלא לאיזון רגשי, חברות והרמוניה. מומלץ לשמירה על זוגיות קיימת. מעניק תחושת עידוד בתקופות של חוסר איזון רגשי ושל שינויים רגשיים תוך הבנת הרגשות והמקור לחוסר נוחות במידה וקיימת.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם: קלף נסיך המטבעות. בקלף מתואר נסיך ניצב בשדה ירוק ובוחן מטבע שהוא אוחז בידיו. הוא מעדיף להתעלם מן הנוף הקסום שסביבו. המסר: לכו על פי תחושת הבטן. זאת לא תאכזב אתכם.

 

מאזניים

תחילת עד אמצע חודש: נראה כי משהו או מישהו הקשורים בחו"ל – ישפיעו לטובה על מזלכם הטוב. רעיון יצירתי שצץ לכם במוח לא נותן לכם מנוח. אתם עסוקים מאוד במחשבות ובדרכים ליישום של מה שנראה לכם סיפור הצלחה של ממש. אל תסמכו על אנשים שאינכם מכירים לעומק ואל תגלו פרטים חושפניים שעלולים לסכן את מעמדכם. בימים אלה אתם אמורים להיפגש עם אנשים בעלי השפעה. שמרו על פרופיל גבוה.

 

אמצע עד סוף חודש: המודעות שלכם עולה והתובנות מרגיעות אתכם. אתם נהנים מאנרגיות חדשות ומרעננות. אל תקשיבו למי שמנסה לעורר רגשי אשמה לא מוצדקים. כדי להעביר את המסרים שלכם לאחרים, אתם צריכים להתאמץ להיות ממוקדים ולומר דברים ברורים. אם זה הולך 'קשה' מוטב לדחות את השיחות למועד אחר. צפוי לכם מזל חריג בהימורים פעוטים (שקל פה ושקל שם).

 

קריסטל המזל החודשי שלכם: קריסטל סיטרין – לזימון שפע והצלחה. סיטרין היא אבן קריסטל שהשפעתה טובה וחזקה במיוחד. האבן מיטיבה במיוחד עם אנשים בעלי נטיות רוחניות הזקוקים לעוגן כלשהו בעולם החומרי. אבן אשר טוב לענדה כקמע המביא בכנפיו שפע של מזל והצלחה, בעיקר בתחומים כספיים ועסקיים.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם: קלף מלך החרבות. בקלף אנו רואים מלך אוחז חרב יושב על כס רם ונישא. גלימתו הסגולה רומזת על חוכמה וכושר שיפוט. המסר: יש לכם את היכולת לקבל החלטה אך יש צורך להיעזר באינטואיציה פנימית.

  

עקרב

תחילת עד אמצע חודש: יש מצב כי השקפת העולם שלכם עומדת להשתנות, לפחות במידה מסוימת. אופטימיות ותקווה מציפים אתכם בגל חיובי וגדול של רגש. אירוע או כינוס חברתי בו אתם משתתפים גורם לכם נחת רוח כפי שלא חשתם מזה זמן רב. נראה כי הגעתם למקום בו מבינים אתכם ויש לכם הרגשה שמדברים בשפה שלכם. יפה לכם ככה.

 

אמצע עד סוף חודש: זה פרק זמן בו עליכם להתאמן ולתרגל את כישורי התקשורת שלכם כדי להקל על עצמכם. אנשים פועלים למענכם מאחורי הקלעים אך אתם הם אלה שצריכים לבצע. עליכם להיות ברורים ובהירים לגבי הדרישות שלכם מאנשים קרובים לכם ולא לוותר למרות ההתנגדויות הצפויות. אנרגיות רוחניות רומזת על קשר חזק ביניכם לבין עולם המיסטיקה. לכו על זה.

 

קריסטל המזל החודשי שלכם: יונקייט – לאיזון רגשי ואיזון אנרגיות. יונקייט נפלא לאיזון רגשי בעיקר בתקופות של עומס, בלבול או חוסר הבנת הרגשות. מרגיע סערת רגשות בתקופות בהן ישנה תחושה של סערה רגשית. יונקייט מאפשר איזון בין התנהלות אישית להתנהלות מול אנשים אחרים ברובד הרגשי. מאפשר שחרור מנתינה במטרה של ריצוי או קבלת אהבה.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם: קלף גלגל-המזל. המסר הוא - אינכם צריכים לתכנן דבר, הניחו לגלי החיים להוביל אתכם אל מחוז חפצכם.

 

קשת

תחילת עד אמצע חודש: אל תחששו להבהיר לאנשים קרובים אליכם את הרגשות האמיתיים שיש לכם כלפיהם. עושה רושם שאתם שבויים בתפיסה של נאמנות בכול מחיר, גם כאשר יש מי שפוגע בכם ולא ממש קשוב לצרכים שלכם. הגיע הזמן לעשות תהליך של ניקוי והבראה פנימיים ולהרשות לעצמכם להתבטא ב-'פול ווליום'. צפויה לכם הצלחה הודות להתערבותו של גורם חיצוני.

 

אמצע עד סוף חודש: זה פרק זמן בו תהיה לכם הזדמנות לנוח ולעשות חשבון נפש. צפויה התאוששות מהירה לאחר עייפות מתמשכת. אתם מחפשים תשומת לב וחמימות אך קשיים וקצרים בתחום התקשורתי עלולים לגרום למתח עם אנשים קרובים. אל תיכנסו למתח. אפשר ליישב כל מחלוקת בצורה תרבותית, בלי לחולל 'מלחמות עולם'. זאת, במידה ותדעו לנסח נכון את הדברים.

 

קריסטל המזל החודשי שלכם: סרפנטיין ירוק – לצמיחה, קבלה עצמית וחיזוק רגשי. זוהי אבן נדירה ביופיה. אבן סרפנטיין ירוק מעניקה לנו אופטימיות, ויש לה השפעה חיובית על גמישות אישית כלפי עצמינו וכלפי הסביבה. גמישות בהתנהלות האישית, עם ומול אחרים. מאפשרת קבלת החלטות ממקום שלם ונכון

 

קלף הטארוט החודשי שלכם: קלף המיזוג. המסר הוא - אתם תוכלו להגיע להתפתחות רוחנית ביום בו תציבו אדם אחר על המדרגה אשר עליה אתם ניצבים.

 

גדי

תחילת עד אמצע חודש: שיחה ארוכה ומתישה עם בן אדם מרתק חושפת הרבה מאוד מידע, שלילי בחלקו, הקשור לאדם שלישי המקורב אליכם. הדברים ישפיעו על כל התקופה, משום שאתם לא בדיוק יודעים מה כדאי לעשות בנידון ואם להעביר את האינפורמציה לאחרים לטובת כל הגורמים הנוגעים בדבר. הכי טוב שתשאירו את המצב כפי שהוא ולא תנסו לעשות 'סדר' למען אנשים אחרים.

 

אמצע עד סוף חודש: נראה כי אין לכם זמן לדברים החשובים באמת מכיוון שקשה לכם להבדיל בין עיקר וטפל. העניין הוא לגעת בדבר האמיתי ולא לעבוד מסביב. ישנם אנשים קרובים שיכולים לעזור לכם להתמקד, רק תגידו. פתיחות וכנות יאפשרו לכם להתקדם. בסוף החודש ובעקבות השפעת הכוכבים מתחשק לכם להתפנק ולקבל מלוא חופניים תשומת לב. מגיע לכם.

 

קריסטל המזל החודשי שלכם: ג’ספר אדום. מעניקה אנרגיה, אופטימיות ומרץ. מחזקת את הגוף במצבי לחץ וחרדה, מאפשרת חיבור לאנרגיות הבסיס, מגבירה את התשוקה ומאפשרת להתגבר על מכשולים.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם: קלף הכוהנת-הגדולה. המסר: אל תסגירו סודות בידי אלה שאינם ראויים לזה. צפויות פרשיות שהשתיקה יפה להן.

 

דלי

תחילת עד אמצע חודש: צפוי פרק זמן אשר מביא איתו משב רוח של רעננות וחדוות נעורים. מבחינה חברתית אתם מוזמנים למקומות רבים ומצליחים להתחבר לאנשים בעלי השפעה שנמצאים שם. חברים וותיקים ניצבים לצידכם ומפרגנים. במקביל, נראה שאתם צריכים לעבוד על שינוי משמעותי ומהותי במעגל הקרוב ביותר. צפוי קטע מוטרף וחיובי אשר ישפיע על מהלך העניינים.

 

אמצע עד סוף חודש: תוכניות לבילוי משותף עם חברים יוצאות אל הפועל. נסו סתם ליהנות ממה שיש, במקום להצטער על מה שאין. אנשים מעניינים יגיעו אליכם בלי להתאמץ יותר מידי. אל תזניחו את הבית והמשפחה למרות שאולי יש לכם משהו יותר מעניין לעשות. חפשו את הדרך לאזן בין צרכים של אחרים ובין מה שבא לכם לעשות. ממתינים לכם חיק הטבע ואוויר פסגות.

 

קריסטל המזל החודשי שלכם: אבן חן לברדורייט – לחיזוק תהליכי התפתחות, העצמה רוחנית והגברת יכולת תיקשור. לברדורייט מכונה "אבן הכוכבים", זאת מכיוון שיתן לראות בה השתקפות צבעים מרהיבים הדומים לגלקסיות רחוקות. מאפשרת ראיית היופי בכל דבר.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם: קלף הנזיר. המסר: זה הזמן להתעלם מדברים חומריים ולהתמקד ברוחניות. דרוש פסק זמן למחשבה והתבודדות.

 

דגים

תחילת עד אמצע חודש: בימים אלה אתם מתעסקים בכל מה שקשור לעניינים שבינו לבינה. אתם חשים כי משהו אינו כשורה ויש לעשות דברים בנידון. הקשיבו לקולות הפנימיים שתובעים תבונה וסבלנות כדי להחזיר אנרגיות שהתדלדלו. קשה לכם לוותר על תוכניות שתכננתם אבל נראה שלא תהיה לכם ברירה. תנו לעצמכם צ'אנס. צפוי סוד עסיסי אשר ישפיע על מהלך הדברים.

 

אמצע עד סוף חודש: מה שמאפיין פרק זמן זה הוא 'שיעור בצניעות'. משום מה נדמה לכם לעיתים שאתם כל יכולים ואף ייתכן שאתם פוגעים במי ש-'מפריע' לכם להגיע בדרך הקצרה ביותר למטרה אליה אתם שואפים. אל תשכחו כי בסופו של דבר, מה שהכי קשה לכם היא הבדידות. הקפידו לא לאבד בדרך את החברים הטובים שעמדו לצידכם בשעות קשות- היו שם גם בשבילם.

 

קריסטל המזל החודשי שלכם: סרפנטיין רוסי – לאיזון אנרגטי וצמיחה מתוך עוצמה. זוהי אבן נדירה ביופיה בטקסטורה המזכירה עור נחש בגווני ירוק ושחור. לאבן סרפנטיין רוסי השפעה חיובית על גמישות אישית כלפי עצמינו וכלפי הסביבה. גמישות בהתנהלות האישית, עם ומול אחרים. מאפשרת קבלת החלטות ממקום שלם ונכון.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם: קלף המרכבה: המסר הוא - אוצרות שצברתם בעבר עשויים לשמש אתכם כקרש קפיצה אל עתיד וורוד. שימו לב, מישהו מאחורי הקלעים מושך בחוטים.

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
אנרגיות טובות
צילום: shutterstock
מומלצים