שתף קטע נבחר

מניעים לפעולה: הורוסקופ חודש אפריל

יש מי שהחודש הנוכחי הוא זמן מושלם לשינויים שתמיד רצים לעשות, עבור אחרים החודש הזה הוא קפיצת מדרגה לקראת הבאות שיביאו עמם זמנים טובים. קראו את ההורוסקופ האישי שלכם לחודש אפריל

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

 

מה עוד יקרה? בדקו את ההורוסקופ השבועי שלכם וגם את ההורוסקופ השנתי

 

חוששים ממה יילד יום? אולי עוגיית המזל שלכם תוכל לייעץ. היכנסו למחשבונים 

 

טלה

תחילת עד אמצע חודש: זה פרק זמן ידידותי ומעודד. יש לכם אומנם לא מעט התלבטויות אולם הן תיעלמנה ממש בקרוב. זה יקרה בעקבות מידע חיוני שיגיע אליכם. עזרה תתקבל גם במקומות לא צפויים. אי אפשר תמיד ללכת על בטוח. לפעמים מוכרחים לקחת סיכונים ולהמר. לפנויים, יש מצב להיכרות עם מישהו חדש. אתם נמשכים תמיד לטיפוסים הלא שגרתיים. צפוי ים של ריגושים.

 

אמצע עד סוף חודש: אתם ממשיכים את מה שהתחלתם לפני כחודש. התחושות הפנימיות שלכם נכונות בעיקרון, למרות שיש לכם נטייה לסבך קצת את המצב על ידי 'תסריטים' דמיוניים. אתם מחפשים בכוח מישהו שיבין אתכם ויוכל גם לתת עצה בכיוון הנכון עבורכם. העניין הוא שכל עצה ולו הטובה ביותר היא משהו חיצוני. בעצם עליכם למצוא את הדרך להתחבר לפנימיות שלכם.

 

להפחתת ביקורתיות, הצלחה והגנה השתמשו באבן טורמלין שחור: אבן מופלאה המגנה עלינו מאנרגיות שליליות ומטהרת את המרחב. אבן טורמלין שחור עשויה לחבר אתכם עם תעצומות נפש שלא ידעתם על קיומם. יש מטפלים בקריסטלים הנוהגים לכנותה "האבן הפסיכולוגית".

 

שור

תחילת עד אמצע חודש: זה פרק זמן שמושפע מאנרגיות של הרמוניה ויציבות. הכול זורם בכיף. גם בעבודה 'הולך' לכם יופי וגם באישי.

אתם מרגישים המון ביטחון עצמי ומרשים לעצמכם לומר בקול רם את מה שאתם בדרך כלל מסתירים בלב. האווירה בבית טובה מאוד. יש לכם רצון לאהוב ולהיות נאהבים. לכו על זה בגדול. צפויה לכם הצלחה גדולה בתחום משמעותי הודות לעוצמתכם האישית.

 

אמצע עד סוף חודש: מיזם שהובלתם הסתיים ונורא מתחשק לכם להישאר בבית בימים אלה. אתם עייפים למדי והמתנה הכי גדולה שהייתם יכולים לקבל עכשיו היא מנוחה. זה הזמן לעשות חשבון נפש. אין להתפלא אם לפתע פתאום תתחילו כבר להרגיש שעמום וחוסר מנוחה. זה יהיה הסימן שלכם שאתם מוכנים לחזור לפעילות. צפויה הפתעה במישור הרומנטי.

 

להצלחה, מזל והגנה השתמשו בקריסטל ג'ספר אדום: היא תעזור לכם לחצות מכשולים מבלי להינזק. היא תלווה אתכם במסעותיכם אל הלא-נודע. מפורסמת בתכונותיה המופלאות בכל הנוגע לאומץ ולתעוזה. צבעה האדום הולם את אופייכם הלוהט.

 

תאומים

תחילת עד אמצע חודש: זה פרק זמן נהדר. אתם מקבלים תשובות בנוגע לשאלות שהטרידו אתכם זמן מה. המצב הכלכלי משתפר. הבעיות בתחום הרומנטיקה יכולות להיפתר בקלות אם תפסיקו להיות כל כך מבולבלים וחסרי מנוחה. מיקוד והגדרה מדויקת יותר של המטרה הן מילות המפתח לימים אלה. זה פרק זמן שמתאים לנסיעות ארוכות. צפויה לכם הצלחה בתחומי עולם התקשורת על כל גווניו.

 

אמצע עד סוף חודש: אכזבה מסוימת בעבודה גורמת לכם לחשוב ולשקול מחדש את כל הנושא. אתם צריכים ללמוד להפריד בין פרטים ואירועים בודדים לבין התמונה כולה. אין לכם ברירה. ברור לכם שאתם חייבים לקחת על עצמכם התחייבות של ממש. מובן מאליו שלא הכול יתנהל כול הזמן בדיוק בהתאם לציפיות שלכם, במיוחד שהן לא ממש ריאליסטיות. נא לא לקחת את זה בכבודות רבה מידי. זה לא אישי.

 

להצלחה, מזל והגנה השתמשו בקריסטל רוז קוורץ: האבן תשרת אתכם כמאזנת בין ארבעת היסודות הפועלים בנפשכם: מצד אחד יסודות האש והאוויר המעניקים לכם אנרגיה ותבונה, ומן העבר השני יסודות המים והאדמה המעניקים לכם רגשות ומעשיות.

 

סרטן

תחילת עד אמצע חודש: נראה כי החלטתם לקחת משימה על עצמכם ועכשיו אתם אמורים לפעול וליישם. כל הכבוד. זה פרק זמן מורכב למדי עבור אנשים אוהבי משפחה וחובבי מסגרות שכמותכם. צפוי שיפור משמעותי במצב הרוח, אך תיתכן אכזבה ממישהו קרוב שלא מספר לכם את כל האמת ומסתבך בצרה. הפעילו את האינטואיציה ותנו עצה רק אם תתבקשו.

 

אמצע עד סוף חודש: זה פרק זמן פורה שבמהלכו תפגשו הרבה מאוד אנשים שיכולים להשפיע לטובה על מצבכם. יעלו רעיונות רבים. כל שאתם צריכים הוא רק לבחור מה לעשות ולברר את כל המידע הרלוונטי. כרגע נורא משעמם לכם ? אין מה לחפש אשמים ולהעביר ביקורת עצמית או חיצונית. למרות שאפשר לא להכניס שינויים לתבנית הכול כך מתוכננת של החיים שלכם, כדאי להכניס למרות הכול.

 

להצלחה, מזל והגנה השתמשו בקריסטל סיטרין: זהו קריסטל השפע. ביכולתו לחבר בין יסוד האוויר, אינטליגנציה, ויסוד האדמה. נוהגים להשתמש בה כמושכת אנרגיות ממוזלות.

 

אריה

תחילת עד אמצע חודש: זה פרק זמן אשר רובו ככולו עוסק במערכות יחסים. חברים קרובים יושיטו יד לעזרה בשעת לחץ. אדם ממזל גדי יפתיע ויתבלט בנכונותו לעזור. הקסם האישי שלכם שובה את ליבם של כל מי שנמצאים סביבכם ואין מי שיגיד לכם לא. צפויה הזדמנות להתנסות בחוויה לא שגרתית. לכו על זה בלי להרגיש רגשי אשמה. אתם זקוקים ליציאה מן השגרה בעיקר מבחינה רוחנית ורגשית.

 

אמצע עד סוף חודש: זה פרק זמן מרענן ותפנית בגישה ובדרך בה אתם רואים דברים. התפיסה והתנהגות משתנים בעקבות מפגש בו אתם משתחררים מהרגשה שאין מי שממש מבין אתכם. יש מקומות ואנשים שגורמים לכם להרגיש 'בבית'. מותר וכדאי לכם להיות בררניים יותר בנוגע למסגרת החברתית שלכם. יחד עם זאת, מציאת האנשים המתאימים מבחינה רוחנית ורגשית אינה פותרת אתכם מעבודה אישית על מודעות ועוצמה פנימית.

 

להצלחה, מזל והגנה השתמשו באבן אמרלד: אבן ידועה ומפורסמת שהייתה נפוצה אצל העמים שאכלסו את אסיה ואת אפריקה. יש מטפלים בקריסטלים הנוהגים לכנותה: "השוטרת הגדולה של האהבה", וזאת משום שהיא מגינה על בני הזוג מפני מעידות ובגידות.

 

בתולה

תחילת עד אמצע חודש: זה פרק זמן מתיש. הכול קורה בקצב מסחרר ואתם, ששליטה מאוד חשובה לכם, לא עומדים בקצב ומאבדים את תחושת היציבות. כדאי שתשימו לב ותיזהרו מפני איבוד חפצים ומסמכים חשובים. קצר בתקשורת עלול לגרום לתקלות עם בן/ת הזוג. נסו לקצר את שהייתכם בעבודה. אם אפשר, לכו הביתה וקחו פסקי זמן של מספר שעות מכל פעילות. בקרוב יגיע פרק זמן חדש וטוב יותר.

 

אמצע עד סוף חודש: זה פרק זמן עם מצב רוח טוב במיוחד. אתם מוצפים שמחה פנימית. תיתכן נסיעה ארוכה וביקור במקום מעניין במיוחד. האנרגיה המוגברת גורמת לכם להתנדב ולהיחלץ לעזרה במקומות לא צפויים, מה שגורם לכם לסיפוק רב ואמונה מחודשת בכוחות ובעוצמות הפנימיות. קצב העניינים המהיר מתאים לכם לפתע ואתם מגלים כושר עמידה מצוין בלחצים.

 

להצלחה, מזל והגנה השתמשו באבן אובסידיאן: היא אוצרת בחובה אנרגיות מהסוג הפורץ והלוחמני משהו (בהחלט טוב לבתולות), ועל כן נהוג להיעזר בה בפתרון בעיות של גברים בתחום הרגיש והאינטימי. האבן מסמלת בטוהרה את הטוהר הנהוג לייחסו למזל בתולה. שימו לב, האבן אינה סובלת התחכמויות מכל סוג שהוא.

 

מאזניים

תחילת עד אמצע חודש: זה פרק זמן לא קל. אתם חייבים לתת הזדמנות לאנשים אחרים במשפחה לפעול בצורה ובקצב שנראים להם והדבר קשה לכם מאוד. אתם גם מגלים רגשות של 'רכושנות' כלפי מישהו שאין לכם שום זכות לחוש כך כלפיו. הרבה תסכול וכעסים מצטברים אצלכם בבטן. תכל'ס, זה פרק זמן שמלווה בתחושות כלל לא קלות ובנימה של בדידות. במקביל, צפויות הארה והשראה לתחום יצירתי שאתם מצטיינים בו.

 

אמצע עד סוף חודש: אתם מרגישים ירידה מסוימת במורל. נדמה לכם שמה שיגרום לכם אושר ומה שנחוץ לכם זה 'אישור' מהסובבים אתכם. הקשר הרומנטי מאכזב מעט. קשה לכם להחליט מה לעשות והמצב המתמשך הזה גורם לכם לעייפות נפשית. הפחד מפגיעה רגשית הוא גורם משמעותי שמוביל לתקיעות. יש לכם כמה וכמה תובנות לגבי המצב אבל אתם לא מצליחים לחתוך ולהחליט לכאן או לכאן. בקרוב צפויים שינויים חיוביים. יש לפתח ביטחון עצמי.

 

להצלחה, מזל והגנה השתמשו בקריסטל פרידות: אבן נדיבה באופייה המסייעת לעונד אותה לזכות בהישגים שלא תמיד מגיע לו לזכות בהם. נפלאה עבור אנשים הלהוטים להשביע את רצון הסובבים אותם, עד שהם נוטים לשכוח את האינטרסים שלהם עצמם (מזכיר לכם משהו?).

 

עקרב

תחילת עד אמצע חודש: זה פרק זמן שמלווה בהמון בעיות בתקשורת. כל הרצון הטוב, לא עוזר. הקסם האישי לא ממש פועל עתה ואולי זאת בעצם הזדמנות להרגיש מה קורה לכם בפנים, כשאתם צריכים לעבוד קשה מאוד בלי אפשרות לעגל פינות. האווירה בעבודה מתוחה. לעומת זאת, בבית המצב חביב ביותר. תתנחמו בעובדה זאת. טוב שיש מקום אחד לפחות בו אפשר לנוח ולמלא את המצברים.

 

אמצע עד סוף חודש: מישהו אשר בשמו מופיעה האות אלף עלול לגלות לכם צד לא סימפטי באישיותו. לא יהיה לכם קל להתמודד עם הגילוי הזה אבל בסופו של דבר, זאת תהיה הזדמנות להיפתח ולדבר גלויות על משהו שבעבע מתחת לפני השטח והפריע מאוד לזרימה התקינה של מערכת היחסים. אל תהססו לשאול שאלות נוקבות ולומר בדיוק את מה שאתם מרגישים. לא לשכוח להשתמש בכמות נדיבה של טקט, מה שלא סותר גילוי לב.

 

להצלחה, מזל והגנה השתמשו בקריסטל פלורייט: אבן מטריפה ביופייה הכובשת מייד את עיני המתבונן. האבן מקימה חיץ בין העונד אותה, לבין האנרגיה השלילית הצפונה במשברי העבר אשר הותירו צלקת בנפשו.

 

קשת

תחילת עד אמצע חודש: גלו ערנות לגבי הסובבים אתכם. ייתכן כי יש בהם את מי אשר ניצבים בפני צעד דרסטי שאתם לא מודעים לו. כדאי שתתכוננו גם אם אין מקום לדאגה. זרימה של אנרגיה חיובית תאפשר לכולם להגיע להסכמה. בערבים מומלץ לצאת לבילויים עם חברים. אל תתמכרו לאשליות. הצד האסרטיבי באישיותכם בא לידי ביטוי במעשים של אומץ רב.

 

אמצע עד סוף חודש: זה פרק זמן טוב לפתח קשרים בינאישיים חדשים. המון תלוי בכם. אם תתנהלו כמו 'ראש' תצליחו להניע אנשים להתקרב אליכם. ההתפתחות הפנימית הזאת תשפיע על מספר תחומים בחיים כולל תחום הזוגיות והקריירה. אתם עוברים תהליך פנימי של שינוי שידרוש היערכות מחודשת. אל תתכננו יותר מידי רחוק. נסו להתמקד במחשבה שתמיד יהיו לכם אתגרים חדשים להתמודד איתם ואין טעם לנסות לפתור מצבים עתידיים. נא להתרכז ב-'כאן ועכשיו'.

 

להצלחה, מזל והגנה השתמשו באבן ענבר: אבן ענבר מאפשרת חיזוק יכולת קבלת החלטות, הגנה והגברת יכולת התקשור. מנקה ומסייעת לטיהור ההילה מאנרגיות שליליות. מצוינת למדיטציה, תקשור ושחזור גלגולים.

 

גדי

תחילת עד אמצע חודש: צפוי לכם פרק זמן מאתגר. מפגש לא מתוכנן בתחילת החודש יעורר התרגשות רבה ויעלה שאלות נוקבות. אתם עלולים 'לאבד את הצפון'. כדאי לשמור על הדברים בפרופורציה ולברר עם הצד השני מה המניעים והמטרות, כדי לתאם ציפיות ולמנוע אכזבות. הימנעו מהפעלת לחץ. לא כולם יכולים לעמוד בקצב שלכם. תיתכן אכזבה הנובעת מהסתערות על מכשולים.

 

אמצע עד סוף חודש: אתם סמכותיים, אמיצים ועצמאיים מאוד. דווקא שלוש התכונות הללו גורמות לכם להסתבך במצבים לא ממש מתוכננים ולא ממש נעימים. בימים אלה אתם מוצאים את עצמכם בסיטואציה מביכה למדי הקשורה לתחום העבודה. דיברתם יותר מידי ועכשיו אתם לא יודעים איך לצאת מהעניין. אתם יכולים להפוך את הקערה על פיה באמצעות שיחה כנה מלב אל לב. נא לא להמציא תירוצים.

 

להצלחה, מזל והגנה השתמשו באבן טורמלין שחור: אבן מופלאה המגנה עלינו מאנרגיות שליליות ומטהרת את המרחב. אבן טורמלין שחור עשויה לחבר אתכם עם תעצומות נפש שלא ידעתם על קיומם. יש מטפלים בקריסטלים הנוהגים לכנותה "האבן הפסיכולוגית".

 

דלי

תחילת עד אמצע חודש: יש לכם המון התלבטויות הקשורות לתחום הקריירה. מעשים וצעדים שאתם עושים גורמים לאנשים מסביבכם להתנגדות. אירועים בתחום החברתי הם מקור לאכזבה מסוימת. אתם חווים עומס ולחץ. צפוי ניתוק. ייתכנו ויכוח או מריבה של ממש עם מישהו שמלחיץ אתכם יותר מידי. במקביל ובתחום הרומנטי צפוי מזל יותר משכל כמו גם הצלחה שאינה מתוכננת.

 

אמצע עד סוף חודש: אתם מתלבטים ומתחבטים בנוגע לנסיעה של בן משפחה. הנושא עולה ומרחף בחלל ומפריע מאוד מבחינה נפשית. הדאגנות שהתעוררה בכם- ממש מיותרת. עם קצת מאמץ תוכלו להפוך את האירוע 'המפחיד' עבורכם, לחוויה של התעצמות והתחזקות. מצד אחד, יש לכם ציפיות מוגזמות ומצד שני אתם מעבירים מסרים כפולים ומבלבלים. קחו פסק זמן ורק אז תחליטו.

 

להצלחה, מזל והגנה השתמשו באבן לאפיס לזולי: הלאפיס היא אבן כחולה עם כתמים קטנים של זהב ולבן. שימשה כוהני דת שענדו אותה על צווארם כיוון שאבן זו מחזקת מאוד את יכולת התקשור, קשר עם המודעות העצמית, משמשת כמטהר מנטלי, מגבירה חלומות, מעניקה כוח וחוכמה.

 

דגים

תחילת עד אמצע חודש: אתם מתחילים את החודש עם הרבה תוכניות והרגשה של אקשן. זה הכוח שמניע אתכם. פעולה ופעילות שגורמים לכם להרגיש מעורבים בתהליכים של התקדמות. חשוב ללמוד ולהסיק מסקנות מטעויות בעבר ולהתוות דרך פעולה מוגדרת מאוד. אחרת, אתם עלולים להתפזר לכול הכיוונים, לעבוד קשה ולא להתקדם. בקיצור, 'פול גז בניוטרל'. נסו להימנע מכך.

 

אמצע עד סוף חודש: במקום לראות את המציאות יש לכם לפעמים נטייה לחיות סרט. כלומר, לצבוע את מה שמתרחש בצבעים בהירים כדי למצוא הצדקות להחלטות מסוימות שאינכם שלמים איתן. חלומות בכלל ופנטזיות בפרט הם דבר חיובי, אבל זמני. יש לכם תחושות של אי נוחות והשאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא מה באמת אתם חושבים ומרגישים.

 

להצלחה, מזל והגנה השתמשו באבן עין הנמר: אבן עין הנמר/ טייגר איי מחזקת גישה חיובית ומספקת הגנה עוצמתית מאנרגיות שליליות. כמו כן, מעניקה אומץ, ויש לה השפעה חיובית על קבלת שינויים ולקיחתם למקום טוב. מטפלים רוחניים משתמשים באבנים אלו כמקור אנרגטי לחיזוק ביטחון עצמי וביטחון בדרך. מטיבה במצבים של צורך בחיזוק והגנה אנרגטית.

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים