שתף קטע נבחר

מתחילים ברגל ימין: הורוסקופ חודש מאי

איזה מזל צריך לעשות טעויות כדי לעלות על הדרך הנכונה, איזה מזל צריך להבין שלא כל שמועה נכונה ולמי מהמזלות מומלץ לשמור על שתיקה בכל הקשור לעבודה? קראו את ההורוסקופ החודשי שלכם לחודש מאי

  (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

 

 מה עוד יקרה? בדקו את ההורוסקופ השבועי שלכם וגם את ההורוסקופ השנתי

 

חוששים ממה יילד יום? אולי קריאה בטארוט תוכל לעזור- היכנסו למחשבונים 

  

טלה

בתחילת החודש כוכב כירון מתנשף סמוך למעלה העשירית של גזרת מזל טלה ומוביל אל נטייה לחלום בהקיץ. עליכם לחזור לעצמכם ולאופייכם המעשי ולראות את הדברים כפי שהם באמת. אין טעם לטמון את הראש בחול ולנהוג כמו בת יענה. ישנם שיקולים לכאן ולכאן, אולם זה העיתוי לקבל החלטה הקשורה בזוגיות. הכוונות של כול הנוגעים בדבר טובות, אולם בפועל יש לא מעט קשיים שלא בטוח שתוכלו לפתור אותם בעצמכם. בדקו האם הצד השני מוכן לשתף פעולה ואפילו לפנות לייעוץ זוגי.

 

בחציו השני של החודש: אין גבול להצלחה. אתם פשוט הולכים 'מחיל אל חיל' ומתפעלים עד כמה ההישגים שלכם באים לכם בקלות. אכן הגיעה סוף תקופת ההתלבטויות, אתם 'סגורים' על עצמכם בצורה מוחלטת ופתאום קל לכם לומר את דעתכם הנחרצת בקול רם וללא חשש מתגובות הסביבה. הביטחון העצמי שנמצא בעליה לאחר שפל, מקנה הרגשה נהדרת. אלא מה ? זה זמן ראוי לקשר של אהבה.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם הוא קלף חמש המטבעות - הקלף חוזה קשר רומנטי מפתיע בזמן ובמקום הכי פחות צפויים. ייתכן כי צפויה מעידה כלשהי. יחסי אמון ניצבים על הפרק. כדי לקבל מסר אישי, מומלץ לבצע פרישת קלפי טארוט אישית.

 

שור

בתחילת החודש השמש ניבטת אלינו מבעד לגזרת מזל שור ואין לכם סיבה לחיות באיכות חיים ירודה, במיוחד בעניינים הנתונים לשליטתכם הבלעדית (כמעט). הכעס הפנימי שאתם חשים אולי מוצדק במידה מסוימת אולם אינו מוביל לשום מקום. הפנימו את העובדות ונסו לעבוד על הדברים שניתן לשנות. טעויות? מי שלא עושה - לא טועה. אפילו אתם לא מושלמים וככול שתקדימו לפתח את המודעות הפנימית לעקרונות אלה תצליחו להתקדם.

 

בחציו השני של החודש: התחילו את התקופה הזו ברגל ימין. עליכם להקפיד לשדר 'עסקים כרגיל' גם אם אינכם מרגישים כך. המסר שתשדרו לסביבה, יביא את התוצאות המקוות. מצבכם הכלכלי הולך ומשתפר בעקבות פרויקט מעניין בו אתם לוקחים חלק. שפרו את התקשורת עם הסביבה במיוחד עם מי שאתם מחוברים אליו בקשרי עבודה. משימות חשובות בתחום הביתי ממתינות לביצוען הדחוף.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם הוא קלף תשע המטבעות - הקלף צופה מצב מוגן ויציב, אך גם כזה אשר יש בו פגם כלשהו שעליכם לתקנו. מכל מקום, מדובר במגמה חיובית ביסודה. כדי לקבל מסר אישי, מומלץ לבצע פרישת קלפי טארוט אישית.

 

תאומים

בתחילת החודש כוכבכם, מרקורי, חורש את גזרת מזל תאומים וקובע כי לפני שאתם רצים הלאה, עדיף לעשות 'ספירת מלאי'. הקשרים שלכם אינם משהו שכדאי לכם לזלזל בו. יש לכם משהו יקר ערך ואתם לא תמיד מעריכים את המצב בצורה אובייקטיבית. למרות שיש לכם השגות וביקורת, עדיף שתקפידו על התנסחות זהירה ולא פרובוקטיבית. חשוב לזכור שבסופו של דבר, הסבלנות של הצד השני, היא מוגבלת. אלא אם כן, החלטתם לקחת הימור ואחריות לתוצאות, הורידו פרופיל לפחות למשך זמן מה.

 

בחציו השני של החודש: מידע חשוב מגיע אליכם ממקור לא מהימן אולם בכול זאת, למרות ההבנה שיתכן והדבר אינו נכון בכלל, השלווה הפנימית שלכם מתערערת. התנהגו באיפוק לפני שאתם מגלים עוד עובדות. צפויה הכחשה בצד המעורב ויהיה לכם די קשה להוכיח את העובדות שגיליתם. עליכם להבהיר מה אתם יודעים ובמיוחד מה שלא. מה בדיוק אתם מתכננים לעשות? זה כבר תלוי בכם. בכול מקרה, תגובה קיצונית תגרור תגובה דומה.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם הוא קלף ארבע חרבות - הקלף צופה הסתייגות כלשהי מאדם שהערצתם בעבר. ייתכן כי הדברים אינם כה נפלאים כפי שסברתם בתחילה. כדי לקבל מסר אישי, מומלץ לבצע פרישת קלפי טארוט אישית.

 

סרטן

בתחילת החודש מצבו של כוכב פלוטו בבית הזוגיות שלכם (הבית השביעי) מעודד השקעה בקשרים קיימים. התרחקו מאנשים שליליים. ישנם לא מעט כאלה המנסים 'לנגוס' בזכויותיכם על מנת להרוויח מכך. רציתם לוותר כדי להימנע מקונפליקט שהעיתוי שלו לא מתאים לכם, אולם מתברר שהבגרות שגיליתם התפרשה כחולשה. 'עם האוכל בא התיאבון' ואתם מרגישים שהיריבים שלכם רק הולכים ונעשים חצופים יותר ויותר. זה הזמן המתאים להעמיד את הדברים על מקומם, אם ממש אין ברירה.

 

בחציו השני של החודש: עיתוי משגע במה שקשור לקריירה. אלמנטים שליליים שהפריעו לכם בעבר, פשוט נעלמים ומתפוגגים כמו אגלי טל בבוקר יום שמש. מצב הרוח עולה וקרוב לוודאי שתקבלו הצעה לשיפור מעמדכם. זהו גם עיתוי מתאים להעלות את נושא ההעלאה במשכורת, שנדחה עד כה. בני המשפחה תומכים בכם לכול אורך הדרך ואם חשבתם שרגשותיהם פשוט 'נגמרו' אתם נוכחים לדעת כמה טעיתם.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם הוא קלף מלכת החרבות - הקלף חוזה הצלחות בנושאים אשר רב בהם הנסתר על הגלוי. עיתוי חלומי לפרשיות סודיות שהשתיקה יפה להן. כדי לקבל מסר אישי, מומלץ לבצע פרישת קלפי טארוט אישית.

 

אריה

בתחילת החודש השמש השולטת בכם, מושפעת עתה מיסוד האדמה שמעודד יציבות. ההרגשה שלכם משתפרת ואתם מגלים תמיכה במקום לא צפוי. למרות הלחץ המופעל עליכם, אתם מתפקדים חלום ומוכיחים לעצמכם ולסביבה את החוסן הפנימי. השקעה רבה בתחום הזוגי משתלמת. בטווח הנראה לעין, מסתמנת לה מערכת יחסים עמוקה שכדאי לחכות לה מאשר לפצוח בסדרת פלירטים חסרי משמעות. זה אולי מרגיז אתכם במידה מסוימת אבל אתם יכולים לקבוע מה יקרה. העיקר, קחו את ההתפתחויות הרומנטיות בפרופורציה.

 

בחציו השני של החודש: התלבטות בנושא ביתי תבוא בסופו של דבר, לפתרון חריג מבחינתכם אולם יעיל. פרידה כלשהי, היא זמנית. אל תיקחו את זה כול כך קשה. העזרה שאתם מקבלים משפרת את הגישה שלכם ואתם רואים את הכול באור הרבה יותר חיובי. עליכם להחליט עד כמה אתם מוכנים לוותר (או לא). היכרויות חדשות בתחום הזוגי תסיט את תשומת ליבכם לכיוון של החיים הפרטיים שלכם וטוב שכך. סך הכול זוהי תקופה טובה של עשייה ומימוש.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם הוא קלף אס המטבעות - הקלף צופה התחדשות בתחום הרומנטי, כמו גם על הצורך להשתחרר מזיכרונות העבר. כדי לקבל מסר אישי, מומלץ לבצע פרישת קלפי טארוט אישית.

  

בתולה

בתחילת החודש כוכב נפטון בבית הזוגיות שלכם, מעודד התחדשות במישור הרומנטי. ללא משמעות ומטרה אינכם יכולים להרגיש מאושרים. לפעמים עקרון זה משמש לכם רק תירוץ, אולם בפעמים אחרות, זה באמת מה שאתם מרגישים. בעתיד, תדעו לנהוג קצת אחרת, על מנת להתקדם מהר יותר למטרות הרצויות לכם. בשלב זה אולי אתם מרגישים קצת 'אבודים' אולם המצב עומד להשתנות בקיצוניות. יש לקחת פסק זמן על מנת לשפר את מצבכם מבחינה פנימית: צאו מהפסיביות - זה בטוח לא יביא להתקדמות.

 

בחציו השני של החודש: בני המשפחה מחזירים לכם בצורה נדיבה ואלגנטית את מה שקיבלו מכם במשך תקופה ארוכה. קחו בחשבון את הקושי בו עומדים אלה שתומכים בכם והגיבו בסבלנות הראויה, גם אם לא נראית לכם הדרך. השורה התחתונה היא זאת שקובעת וכן המקום ממנו זה מגיע. בתחום הרומנטי- איש לא ירדוף אחריכם לנצח. ללא ספק, הזמן הולך ואוזל ואתם צריכים 'להחליט ולעשות'.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם הוא קלף ששת הגביעים - הקלף צופה התרפקות נוסטלגית על זיכרונות העבר. לעיתים יש בו בשורות טובות הקשורות לצעירים במשפחה ולילדים. כדי לקבל מסר אישי, מומלץ לבצע פרישת קלפי טארוט אישית.

 

מאזניים

בתחילת החודש כוכבכם, ונוס, שוהה במזל שור ומעודד מהלכים שקולים ושפויים. התפתחות פנימית ובדיקה מעמיקה של תוכניות לעתיד - חיוניות. התרחקות מחברים הינה רק אחת מהדרכים שאתם נוקטים בהם כדי למצוא מקום שקט ולחפש את התשובות בפנים, במקום בחוץ. צפויה לכם חוויה רוחנית אמיתית, אם תסכימו לזרום עם מה שקורה. רגשית – אתם באמת מוכנים לוותר על מעצורים שמעכבים אתכם. מבחינה הגיונית, קצת קשה לכם יותר, בתור טיפוסים שפועלים בדרך כלל על פי חוקים של הרמוניה.

 

בחציו השני של החודש: למרות הלחצים אתם שומרים על קור רוח מרשים ולא נעצרים. היו אסרטיביים מספיק כדי לדעת מתי אתם עומדים לעבור את הגבול. השלימו משימות וקחו לכם פסקי זמן ולו הקצרים ביותר כדי 'לנשום'. קשרים אישיים נדחקים למקום ריאלי יותר בגלל קוצר זמן. ניתוק מערכת רומנטית, ללא הסבר מינימלי עלול להביא לרגשי חרטה בעתיד. שמרו על תקשורת פתוחה.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם הוא קלף מלכת החרבות קובע כי הצלחתכם תגיע בו ברגע שתעניקו למעשיכם גוון מקורי, חריג, לא שגרתי ויוצא דופן. לכו אל פגישותיכם עם אור גדול נסוך על פניכם.

 

עקרב

בתחילת החודש כוכבכם פלוטו מערפל את התמונה הרומנטית, אך יוצק אנרגיה חושנית הודות לקשריו עם כוכב נפטון. במקביל, מישהו שאתם איתו בקשר רומנטי מעלה סימני שאלה לגבי המשכו. המצב הנוכחי אינו מאפשר לכם לתת תשובה אמיתית ומחייבת לטווח רחוק וזה מה שאתם צריכים לומר. שמירה על אמינות ויושר הכי חשובה. התגובה הצפויה אולי לא תהיה נעימה במיוחד אולם זה גם לא יהיה כול כך נורא. הצד השני פחות תלוי בכם מכפי שחשבתם. נסו להרוויח זמן. חשוב לראות את המצב בפרופורציה ולהמתין בסבלנות.

 

בחציו השני של החודש: שחרור המתח המצטבר חשוב מאוד ליצירתיות שלכם. תהליכים שהתחלתם בעבר מניבים פירות בהווה. אתם מרגישים מפויסים ורגועים הרבה יותר וזאת בזכות הרבה עבודה קשה. למרות התסכולים שליוו אתכם במשך תקופה לא קצרה, אתם מודים בעצמכם שבטוח היה שווה את המאמץ, שהרי אתם לא אוהבים להתאמץ סתם. כשמדובר במטרה ראויה לפי הבנתכם, אתם מוכנים לעשות כול מה שנדרש.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם הוא קלף נסיך המטות. רומז על תקופה בה יש ליהנות מפירות האהבה, אך אין לוותר על עצמאות ועל חופש אישי. כמו כן הוא מושפע מאירועים המתרחשים בחו"ל. כדי לקבל מסר אישי, מומלץ לבצע פרישת קלפי טארוט אישית.

 

קשת

בתחילת החודש גזרת מזל דלי משגרת אליכם (אל יופיטר כוכבכם) רעיונות מקוריים. בילויים עם חברים יאפשרו לכם לחוש התחדשות. זוהי תקופה טובה בכול מה שקשור לתחום החברתי. התקרבות פתאומית למישהו/י לא צפוי, תפתיע אתכם. מסרים חשובים שיגיעו אליכם, יחזקו אתכם בדרך החדשה. תהיו חזקים - לא להתפתות 'לשבור את הכלים' ולצאת מגבולות הקיים. לפחות לא במה שנוגע לעניינים כספיים שעלולים להפגיש אתכם עם מנהל הבנק מהר יותר משחשבתם.

 

בחציו השני של החודש: אתם מתבלטים בשטח למרות שדווקא בימים אלה, כדאי להנמיך פרופיל. המציאות נראית לכם מבטיחה מתמיד ואתם צריכים 'להילחם בעצמכם' כדי להחזיר את עצמכם לממד מציאותי וריאלי יותר. בניגוד למה שנראה על פני השטח, 'לא כול הנוצץ- זהב הוא'. קירבה מיידית ו-'ראש טוב' שנוצרים עם אדם חדש שתפגשו, עלולים להתגלות כאשליה אחת גדולה. טיפ: מוטב להיזהר מאשר להצטער.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם הוא קלף מלכת הגביעים. רומז על רגשות כמוסים שחשיפתם עלולה להביך: מצד שני, נראה כי אתם זקוקים לאוזן קשבת על-מנת לשפוך את ליבכם. כדי לקבל מסר אישי, מומלץ לבצע פרישת קלפי טארוט אישית.

 

גדי

בתחילת החודש כוכב נפטון מזרים אנרגיות חלומיות אל היוצרים והאמנים שביניכם. יש לכם מעט הסתייגויות מהצעה שמגיעה משותף לעסקים. הישארו ערניים לאורך כול הדרך. היכולת להאמין - חשובה יותר מאשר כול דבר אחר. מפגש עם אדם חדש יכול לעזור לכם להיחשף למציאות שונה. אווירה סוערת במישור המשפחתי תסיט את תשומת הלב לכיוון חדש. חשוב שיתוף פעולה שיאפשר לכם לקבל את מה שנחוץ לכם. הכול יתסדר בעתיד בקרוב למרות כול סימני השאלה.

 

בחציו השני של החודש: התארגנות בתחום הביתי תעורר בתוככם חלקים רדומים אשר שכחתם מקיומם. עניינים רומנטיים מתפתחים לכיוון רציני יותר ואתם מתחילים להפנים עובדה זאת בלי להילחץ כמו בעבר. חוסר הוודאות נעלם ואתם מרגישים סוף סוף ביטחון בקשר, בעצמכם ובחיים בכלל. סך הכול זהו עיתוי מוצלח ומשמח. טיפ: תתענגו מכול רגע.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם הוא קלף נסיך הגביעים. רומז על אהבה אשר עלולה לסחוף אתכם אל חופים אבודים, כמו גם על הליכה בעיניים עצומות אחרי בן-הזוג. כדי לקבל מסר אישי, מומלץ לבצע פרישת קלפי טארוט אישית.

 

דלי

בתחילת החודש כוכב סטורן ניצב במעלה ה-13 של גזרת מזל דלי ונראה כי אינכם יכולים להרשות לעצמכם לזוז מהמסלול שקבעתם לעצמכם. קוצר הזמן הוא בהחלט גורם מעכב. למרות שהייתם רוצים לחשוב מחדש, הרי שאתם כבר בתהליך הנע כאילו מעצמו. 'מפולת השלגים' עלולה לגבות מחיר יקר אולם אתם תצאו 'בסדר' מאי הנעימות. קחו זמן להתארגן בצורה נכונה. אז נכון שלא צפויים עימותים מסעירים, אולם עליכם להיות ערוכים לכול מצב.

 

בחציו השני של החודש: זו תקופת זמן עמוסה שמצדיק בילויים רגועים. מומלץ להישאר בערבים (לפחות, ברובם) בבית וליהנות מהפתעות שבן/ת הזוג עשוי להכין לכם. שדרוג היחסים יאפשר פתיחה של תקופה חדשה. אולי אינכם מוכנים בשלב זה להתקדמות מהירה מידי אולם אין ספק ששינוי חיובי אכן מתרחש. לא למהר. הרפו מהצורך לדעת כול מה שמתרחש סביבכם. התנגדות של אחד מבני המשפחה לתוכנית שהצעתם אינה עילה להתחלת 'מלחמת עולם'.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם הוא קלף מלכת המטבעות. קלף זה מעניק מזל גדול לעסקי נדל"ן שבכוונתכם לבצע: כמו כן הוא מבשר על תקופה טובה עבור אלה מכם העוסקים בעיצוב מכל סוג שהוא. כדי לקבל מסר אישי, מומלץ לבצע פרישת קלפי טארוט אישית.

 

דגים

בתחילת החודש כוכב נפטון ממשיך להסעיר אתכם ולכן, מילת המפתח לזמן זה הינה: איזון. התלהבת גורפת שגורמת לכם לפעול בצורה קיצונית ולא שגרתית, הינה מוגזמת לכול הדעות וגם אתם בעצם מבינים שזה כך. עליכם להגן על עצמכם מפני אכזבה. אין זה מאבק כוחות לשמו אלא יש כאן סיכונים מוחשיים. חשוב לנקוט עמדה ברורה אך לא 'להילחם בטחנות רוח', כמו דון קישוט. כוחה של 'קבוצת תמיכה' לא יסולא בפז. שקט פנימי יבטיח הצלחה.

 

בחציו השני של החודש: יופי של עיתוי לתקשורת עם הסובבים אתכם. תשמחו לדעת שיש לכם הזדמנויות נוספות הנמצאות קרוב מאוד מבחינת לוח הזמנים, מעבר למכשולים הנוכחיים. העתיד מבטיח לכם חוויות מעניינות דווקא עם אנשים לגמרי לא צפויים. הנסיבות משתנות לטובתכם במהירות. אי הבנה תגרום לוויכוח שסופו מפתיע לחיוב. מידע חדש שאתם מספרים לאדם קרוב, מעמיד את העובדות באור אחר. טיפ: נסו לראות את התמונה הכוללת.

 

קלף הטארוט החודשי שלכם הוא קלף נסיך החרבות. רומז על תקופה נפלאה עבור אלה מכם החולמים על עולם התקשורת, כמו גם על עולם המסחר והשיווק. כדי לקבל מסר אישי, מומלץ לבצע פרישת קלפי טארוט אישית.

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
הורוסקופ חודשי
צילום: shutterstock
מומלצים