שתף קטע נבחר

זמן ללמוד לדלג מעל המשוכות: הורוסקופ חודש אוגוסט

חופשת הקיץ מביאה עמה הזדמנויות חדשות עבור המזלות, עם קסם אישי שיכול לעזור בקריירה, חשיבה לעתיד שאינה מתעכבת על ביקורות מיותרות ועם חיבוק משפחתי אוהב. קראו מה מספר ההורוסקופ האישי שלכם לחודש אוגוסט

קפיצה  (צילום: shutterstock)
לדלג מעל המשוכות בחיים(צילום: shutterstock)

 

עוד כתבות בערוץ האסטרולוגיה:

 

טלה

נוטשות אתכם (בשעה טובה) אותן אנרגיות שליליות אשר שהו עד לאחרונה בבית הראשון של מפת הלידה שלכם, בית המימוש וההגשמה: צפוי חודש בסימן רומנטיקה.

 

תחילת עד אמצע חודש: כדאי שתתחילו להוריד עכבות וליהנות ממה שקורה סביבכם. יופי של ימים גולשים באופק, עם המון התרחשויות חיוביות. אל תגבילו את עצמכם בשום תחום. פשוט תזרמו ותגלו שהדברים מסתדרים נפלא כאשר אתם מצליחים להוריד את מפלס המתח. פרק זמן מתאים לבילוי. יש סיכוי לרומן עם אדם שאינו שייך כלל לסביבה הטבעית שלכם. קחו את הזמן, שום דבר לא בוער.

 

אמצע עד סוף חודש: ימים אלה מייצגים את תקופת הקיץ ואת שהייתו של כוכב מארס, שליטכם, בגזרת מזל בתולה שמעניקה לכם קסם אישי בצירוף הצלחה בכל תחום הדורש יכולות של משא ומתן. הצעה שהתייחסתם אליה לפני זמן רב, חוזרת אליכם עם הסכמה נלהבת: מצד שני, ייתכן שהיא כבר תופסת אתכם עוסקים בדבר מה אחר לחלוטין.  

 

קריסטל החודש של מזל טלה הוא אופל - זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. אבן האופל מעודדת הוצאת דברים החוצה, מחזקת תחושות. מעניקה אושר וכוח התמדה. אבן אופל היא אחת משתים עשרה אבני החושן. מקור השם בכתבי הסנסקריט ומשמעותה “אבן יקרה”. השפעתה של אבן אופל היא חיובית בכל מה שקשור לאיזון רגשי.

  

שור

הכוכבים מרקורי, ונוס וסטורן – מרעיפים מזל והצלחה על גזרת מזלכם: מצבכם הפיננסי מתייצב. תחום הקריירה צפוי לתפוס כיוון מוגדר ואתם די מרוצים.

 

תחילת עד אמצע חודש: התפקוד במסגרת המשפחתית גוזל את מרבית זמנכם. כפועל יוצא אתם נכנסים לשגרה של התייעלות ונראה שכך הכול פועל הרבה יותר טוב. ההבנה הפנימית של מה הגורם שיכול לעצור אתכם, בנסיבות מסוימות, עשויה להיות הפתרון לשינוי חשוב. אדם סמכותי שאתם סומכים עליו מאוד, מסייע לכם בעניין דחוף.

 

אמצע עד סוף חודש: ימים אלה מייצגים את תקופת הקיץ ואת גלישתו של כוכב ונוס שליטכם אל עבר גזרת מזל מאזניים שמעניקה חשיבות רבה לעניינים הקשורים במשפחתכם הגרעינית, כמו גם הצלחות לצעירים במשפחה. אתם מקבלים הצעות שהן לא ממש קידום, אך אפשר לראות בהן מעין טפיחה על השכם: תנו לדברים להתגלגל וסמכו על האינטואיציה שלכם.

 

קריסטל החודש של מזל שור הוא אוונטורין כתום - זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. קריסטל אוונטורין מחזק את הכוח פנימי להתמודדות עם מצבים מאתגרים הדורשים השקעת אנרגיה ומרץ. אוונטורין נחשבת לאבן מזל והיא מרגיעה ומרככת רגשות שליליים. טובה לתקשורת חיובית עם הסביבה, ומשפרת את היכולת להשיג את המטרות שלנו בטווח הקצר.  

 

תאומים

מצבו של כוכב שבתאי השולט בבית הבריאות שלכם עלול להוליד מצוקה רגשית. שימו לב: בעיות פיסיות עלולות להטריד אתכם לסירוגין במהלך חודש זה.

 

תחילת עד אמצע חודש: זה לא הזמן להיכנע לנסיבות. למרות שאתם מרגישים חוסר אונים מסוים, לנוכח התנהגותם של אנשים כלשהם, עליכם לנסות לפחות, להחזיק את עצמכם בפוזה המתאימה כדי לא לחשוף חולשה. אל תעשו שום דבר שאתם עלולים להצטער עליו בשלב מאוחר יותר. טיפ: חשוב ללמוד להפנות את הכעסים למקום הנכון בלי להזיק לעצמכם. ולטפח אמונה בעתיד טוב יותר.

 

אמצע עד סוף חודש: ימים אלה מייצגים את תקופת הקיץ ואת שהייתו של כוכבכם מרקורי בגזרת מזל בתולה שמבטיחה הצלחות לאלה מכם הלוטשים עיניים אל תפקידים יוקרתיים הדורשים הופעה ייצוגית. ללא שום סיבה מיוחדת, אתם עשויים לחוש כאילו העולם קטן עליכם וכי לעומת השקעותיכם אין היבול שאתם קוצרים ראוי לשמו. זה בסדר שאתם סבורים כך, אך אל תציגו אולטימטום. מישהו שקשה להשביע את רצונו, מציב בפניכם רף גבוה: אם תדלגו מעל המשוכה, תזכו באשראי גדול מצידו.

 

קריסטל החודש של מזל תאומים הוא מונסטון - זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. קריסטל מונסטון נפלא לאיזון רגשי, חברות והרמוניה. מומלץ לשמירה על זוגיות קיימת ויצירת זוגיות חדשה. מעניק תחושת עידוד בתקופות של שינויים רגשיים תוך הבנת הרגשות והמקור לחוסר נוחות במידה וקיימת.  

 

סרטן

כוכב אוראנוס משפיע על הבית השביעי אשר במפת הלידה שלכם (בית הזוגיות) ומזרים אליכם אנרגיות שעשויות להוליד התחדשות במישור הרגשי והרומנטי.

 

תחילת עד אמצע חודש: אנשים ממזלות האדמה (גדי, שור ובתולה) מנסים להתקרב אליכם. אתם מפגינים חביבות אך לא נותנים צ'אנס אמיתי וחבל. המפתח להצלחה טמון ביכולתכם לראות את החזון ולא להתמקד באירועי החולין. נסו לאמץ לעצמכם ראיה כוללת יותר של הדברים. אל תקלקלו זרימה של עניינים מתפתחים בגלל קוצר רוח.

 

אמצע עד סוף חודש: ימים אלה מייצגים את תקופת הקיץ שתחילתו מבשרת על הזדמנויות חדשות ופתיחת דלתות, כמו גם על שחרור מפרשיות שסיבכו את חייכם. היבטים קוסמיים רבים אל עבר הירח שליטכם, מבטיחים קשרים רומנטיים אשר יש להם עתיד ותכלית. כל זה רומז לכם שלא לבזבז את האנרגיות שלכם על קשרים שחוץ משברון לב, לא מעניקים לכם דבר.

 

קריסטל החודש של מזל סרטן הוא קוורץ אפור - זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. קריסטל הקוורץ הוא המינרל הנפוץ ביותר על פני כדור הארץ. באגדות הקוורץ מוגדר כ"מלך" של הקריסטלים. הקוורץ האפור מחזק את היכולת שלנו להתמקד בעיקר ולא בטפל, מאפשר לנו חיבור לכסף ושפע ומעניק לנו כוחות להשיג את המטרות שלנו. 

 

אריה

הכוכבים נפטון, מארס, מרקורי וונוס – מזרימים ים של אנרגיות אל גזרת מזלכם: בחודש הקרוב תהיו עסוקים "מעל לראש".

 

תחילת עד אמצע חודש: קשיי תקשורת עלולים להציק לכם, בעיקר בתחום הזוגיות. המסקנות שאתם מגיעים אליהן אינן בהכרח נכונות. תנו מקום לאנשים סביבכם לחשוב ולנהוג אחרת ממה שנראה לכם הגיוני. עלבון הוא עניין של בחירה. אז או שתעשו פרצופים חמוצים, או שתוכלו להתמודד עם הקשיים באמצעות שיחות בוגרות.

 

אמצע עד סוף חודש: ימים אלה מייצגים את תקופת הקיץ ואת שהייתה של השמש (איך לא) בגזרת מזל אריה, שזו תופעה קוסמית שמזרימה מזל וברכה אל ועל אנשי התקשורת שביניכם, כמו גם אל ועל אנשי שיווק ומכירות. זו תקופה טובה לרעיונות לא שגרתיים. אנרגיה המגיעה מכוכב יופיטר יוצרת מצבים לפיהם רק השמיים הם הגבול.

 

קריסטל החודש של מזל אריה הוא פרסולייט - זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. פרסולייט הוא בעצם אמטיסט ירוק. השפעתו צאפשרת הקלה על עומס רגשי. קריסטל זה מעודד צמיחה, מיקוד במטרה ומחזק את היכולת לעבור משלב של תקיעות לשלב מעשים. כמו כן, קריסטל זה מחזק את יכולת הביטוי ושיתוף קרובים בעובר עלינו ובכך מביא לשחרור מועקות. 

 

בתולה

מצב הכוכבים (שבתאי, נוגה וכוכב-חמה) רומז על כך שמאבק פנימי ייפתר בתקופה הקרובה הודות לחוכמת החיים שצברתם.

 

תחילת עד אמצע חודש: המתח שחשתם לאחרונה, נעלם כלא היה. מצב הרוח משתפר. צפויה נסיעה אל מקום אקזוטי עם קבוצת אנשים שאתם מחבבים. נראה כי ההנאה שלכם תהיה רבה. במהלך הנסיעה המשמעותית, תגלו עניין רב בתחום חדש שמישהו יציג בפניכם. נסו להיפרד מעודף הרגישות. בתור מדיניות- קחו החלטות נחרצות במהירות ואל תחשבו פעמיים על אותו נושא.

 

אמצע עד סוף חודש: ימים אלה מייצגים את תקופת הקיץ ואת גלישתו של כוכב נפטון בבית החלומות שלכם (הבית השניים עשר) אשר מעניק מזל והצלחה לאלה מכם העוסקים בסיוע לזולת, בעיקר בתחומים הקשורים לרפואה ולרפואה חלופית. מסרים מרתקים צפויים לכם דווקא ממישהו המפורסם בקטעים הוללים: נראה שאתם נמשכים אל בני המין השני המדיפים ניחוח של מסתורין ואדישות מסויגת.

 

קריסטל החודש של מזל בתולה הוא פיריט - זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. פיריט היא אבן חן בעלת המזכירה זהב. זו אבן עוצמתית ובעלת מעלות רבות. אבן פיריט מעניקה לנו עידוד, כוח לעשייה והתקדמות תוך שמירה על גישה חיובית לקשיים. מחזקת את היכולת האינטואיטיבית ואת היכולת הבנת מצבים מורכבים.  

 

מאזניים

אנרגיות של מזל וברכה מורעפות החודש בעקיפין על הבית השמיני אשר במפת הלידה שלכם, בית הריגושים והאינטימיות: בחודש הקרוב אתם מתחילים להתחבר לצרכים הפיסיים שלכם.

 

תחילת עד אמצע חודש: אדם בעל יוזמה שקרוב אליכם מאוד, משפיע עליכם בצורה משמעותית. אתם מתחילים לחשוב בצורה שונה מהרגיל ונראה שהלוליינות המחשבתית ממריצה ונעימה לכם למדי. ההתנהגות שלכם תחת לחץ טובה יותר מהצפוי. כמו כן, גוברים הסיכויים שלכם לרווחים כספיים. זאת בתנאי שתהיו מספיק ערניים להזדמנויות שנקרות על דרככם.

 

אמצע עד סוף חודש: ימים אלה מייצגים את תקופת הקיץ ואת כוכבכם וונוס הנמצא בקשר עם כוכב נפטון שהוא בעל אופי ביתי, שורשי, חמים, נעים, אימהי ומפנק. אם סבלתם ממחסור וחסך באהבה, זה הזמן למלא מצברים. התחום האישי מפגיש אתכם עם אדם הנענה לאתגר שהצבתם לו: אם אתם לא מתכוונים ברצינות, כדאי שתרדו מהפרשיה הזו.

 

קריסטל החודש של מזל מאזניים הוא לאופרד סקין - זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. קריסטל לאופרד סקין הוא חלק ממשפחת אבני הג'ספר. השפעתו של קריסטל זה חיובית על יציבות רגשית ותעוזה. מעניק חוזק פנימי המאפשר להעז לעשות דברים חדשים הדורשים התמקדות במטרה.  

 

עקרב

תסיסה קוסמית (שלושה כוכבי לכת) משפיעים החודש על הבית השביעי אשר במפת הלידה שלכם, בית הזוגיות והשותפויות: זהו חודש של אתגרים. אתם מרגישים שמעמידים אתכם בניסיון.

 

תחילת עד אמצע חודש: אל תיקחו ללב אם יפרצו וויכוחים ועימותים עם עמיתים לעבודה וגם עם חברים. הרגישות הגבוהה שלכם גורמת לכם לנפילות במלכודות טיפשיות. אתם מבזבזים יותר מידי אנרגיה על עניינים שוליים וכעסים מיותרים. השקיעו את זמנכם בעבודה ובבילוי עם חברים. רעננו את אווירת הנכאים המשתלטת עליכם וכך גם תוכלו לקבל תמיכה נפשית. רק תבקשו.

 

אמצע עד סוף חודש: ימים אלה מייצגים את תקופת הקיץ ואת כוכבכם פלוטו כשהוא מקיים קשרים הרמוניים עם הכוכבים נפטון וונוס, מה שמהווה מעין זריקת עידוד ליוצרים ולאמנים שביניכם. הרומנטיקה צפויה לזרום אל תוך נהר של דיבורים ושיחות: לפתע, אתם מוכנים להעמיד במבחן את אשר כה חששתם מפניו.

 

קריסטל החודש של מזל עקרב הוא טייגר איי אדום - זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. טייגר איי אדומה מגיעה אלינו בעיקר מדרום אפריקה והודו. האנרגיות של קריסטל זה, קשורות ליציבות רגשית ומנטלית. קריסטל זה מעודד אופטימיות ומראה לנו שיש "אור בקצה המנהרה". מחזק גישה חיובית, מחזק רגשית, מנטלית ונפשית ומעניק תמיכה אנרגטית חזקה. כמו כן, קריסטל זה מעורר בנו את היכולת ליישם רעיונות ומטרות.

 

קשת

מהלכו של כוכב כירון מחבר אתכם עם העין השלישית (האינטואיציה) שלכם: אתם עסוקים בדיונים פנימיים ומצליחים להבין מדוע נושאים מסויימים הטרידו אתכם בעבר.

 

תחילת עד אמצע חודש: קשה לכם לשמור על שיווי משקל נפשי וקור רוח. יותר מידי אירועים מתרחשים סביב ולכם קשה לעמוד בקצב. יתכנו פסקי זמן של איבוד שליטה והתפרצויות. נסו להוריד את רמת המתח על ידי מדיטציה. בזמן מעין זה חשוב להתייחס למה שקורה בנימה פילוסופית. חשוב מאוד שתאפשרו לעצמכם זמן איכות ביחידות.

 

אמצע עד סוף חודש: ימים אלה מייצגים את תקופת הקיץ ואת נקודת המזל הקוסמית השוהה בבית החלומות שלכם ומתנתקת לזמן מה מהשפעתם של שאר גרמי השמיים, מה שפותח בפניכם מגוון של אפשרויות בכל תחומי ההימורים, אך מבלי ליטול סיכונים מוטרפים. בתקופה זו אתם זוכים באוזן קשבת: השגיחו על אהבתכם כדי שלא תתחיל לזרום בכיוונו של כומר הווידוי שלכם.

 

קריסטל החודש של מזל קשת הוא זויסייט - זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. הצבע הירוק העז של אבן זוסייט מעניק לנו חוסן רגשי וכוח פנימי לעמוד על המתאים והנכון עבורינו. מעניק תחושת עידוד ואופטימיות בכל הקשור לחברות ויחסים עם אנשים. אבן הזוסייט עוזרת לנו להביט פנימה, לראות את היופי הפנימי שלנו ולקחת את האנרגיה למקום של אהבה עצמית... במקום לנסות ולרצות את הסובבים אותנו.

 

גדי

בחודש הקרוב האנרגיות בבית השמיני אשר במפת הלידה שלכם (בית הריגושים והאינטימיות), רומזות על צורך לשיפור מהלך הדברים בתחום זה.

 

תחילת עד אמצע חודש: צפויה נסיעה לביקור חברתי שיעלה על כל הציפיות הכי וורודות שלכם. גישה ספונטאנית תוכיח את עצמה כנכונה והתפתחות בלתי מתוכננת תגרום לנחת רוח. אווירה רומנטית תגרום לכם לנהוג בחמימות רבה כלפי בני הזוג. אל תתייחסו להערות ציניות שמישהו עלול להשמיע בעיתוי לא מתאים.

 

אמצע עד סוף חודש: ימים אלה מייצגים את תקופת הקיץ ואת כוכב פלוטו השוהה במזל גדי ומקיים קשרים הרמוניים עם הכוכבים נפטון וונוס, מה שמעודד אתכם להסתייע בכלי התקשורת (רשתות חברתיות) כדי לשפר ולהצהיל את היחסים שבינו לבינה. זו תקופה טובה להתפייס עם מי שהתחרו בכם, אך בתנאי שהשלל נשאר בידיכם: כל פעולה אחרת עלולה להתפרש כחולשה מצידכם.

 

קריסטל החודש של מזל גדי הוא ג'ספר דלמטי - זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. קריסטל ג'ספר מגיעה אלינו בעיקר מרוסיה ודרום אמריקה. ג'ספר דלמטי הוא קריסטל של שמחה המעלה חיוך ואושר אצל מרבית האוחזים בו. מבחינה אנרגטית ורוחנית הוא עוזר לנו לראות את האמת כפי שהיא, להביט בצורה אמיתית אל תוך הנפש ולראות את היתרונות והחסרונות. ג'ספר דלמטי יעזור לנו במקרים בהם קיים צורך בחיזוק נאמנות מהסביבה ויצירת מערכות יחסים ארוכות טווח.

 

דלי

מיקומו של כוכב מארס צופה חודש מתאים להתחלות חדשות. אומץ הלב שלכם ויכולתכם המופלאה להתחדשות והישרדות יובילו אתכם למקומות שלא חלמתם עליהם.

 

תחילת עד אמצע חודש: כניסה לתחום חדש מאתגרת אתכם שכלית ורגשית. חשוב לכם להראות בקיאות ולהפגין את הידע שלכם בפני שאנשים שתפגשו במהלך ימים אלה. אין ספק שחשוב לנצל הזדמנויות כדי להרשים את מי שיכולים להשפיע בקלות במקומות הנכונים. יש לשמור על קשרים חברתיים טובים עם אנשים ילידי מזל מים (דגים, סרטן ועקרב).

 

אמצע עד סוף חודש: ימים אלה מייצגים את תקופת הקיץ ואת גזרת מזל דלי שמארחת, לתקופות ממושכות, גרמי שמיים בעלי אופי קוטבי זה לזה (יופיטר וסטורן). יש בתופעה כדי להטיל עליכם אחריות רבה למעשיכם ובעצם, לסמוך על עצמכם ולא על המזל העיוור. מצד שני, התנהגות על-פי הספר עלולה שלא לעלות בקנה אחד עם נטיותיכם הטבעיות, בעיקר אם מדובר במצבים בהם הצד השני כופה עליכם את גחמותיו.

 

קריסטל החודש של מזל דלי הוא אוונטורין כחול - זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. אוונטורין כחול הוא קריסטל של חיזוק חברות, אדיבות ונתינה. מצמצם גישה ביקורתית. מעודד במצבים של בדידות תוך הבנה שלבד זה לא בודד. קריסטל זה מצויין לחיזוק תקשורת חיובית עם הסובבים אותנו ומשפר את היכולת שלנו להשיג את המטרות בטווח הקצר.

 

דגים

אנרגיות טובות מגיעות אל גזרת מזלכם. צפויה תחושה של אופטימיות בעקבות סימנים ממשיים בשטח. אל תהיו קטנוניים ואל תעשו יותר מידי חשבונות.

 

תחילת עד אמצע חודש: זה פרק זמן תנודתי שמתאים לפעילות ציבורית וחברתית. יש לכם המון מה להציע בתחום הזה אבל לא בא לכם להתאמץ. המסגרת החברתית חסרה לכם מאוד למרות שלמען האמת, אתם די מסודרים מבחינת הזוגיות. אתם מטילים את 'העבודה השחורה' על אחרים, מה שעלול לגרום לתרעומת ולמרירות. נסו להיות מעורבים יותר או -אל תצפו לתוצאות.

 

אמצע עד סוף חודש: ימים אלה מייצגים את תקופת הקיץ ואת כוכב נפטון השוהה בגבולכם ומבצע מה שמכונה 'רטרו' שזה מעין הילוך לאחור, אשר יש אסטרולוגים הרואים בתופעה כאילו היא קוראת לכם להשקיע בזוגיות ולא לקבל את בני זוגכם כאילו היו מובנים מאליהם. היחסים הבין אישיים חוזרים לעצמם לאחר תקופה של קצרים וחוסר אמון: פעילות משותפת תצליח לגשר על הפערים. נראה שגם הצד השני מבין שלא כדאי לו לגעת בנקודות רגישות.

 

קריסטל החודש של מזל דגים הוא אגת אפריקוט - זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. אגת אפריקוט הוא קריסטל המעודד גישה אופטימית ומחזק את היכולת לקבל אנרגיות חיוביות מהסביבה. מקל הבנה של המעגליות של אירועים או תופעות שאנו חווים בחיינו, מקל את ההתמודדות עימם ומוביל לצמיחה והצלחה.

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים