שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  פנדורה 2007

  תחיה אדר, הכוהנת הגדולה של הרכילות ההוליוודית, שאף יום שישי לא היה שלם בלי שפתחנו את "תיבת פנדורה" שלה, מסכמת במיוחד ל-ynet את השנה החולפת. כולל עדכון על בעלה, ריצ'רד גיר. איך לא

  נתחיל דווקא עם הבחירה של הגוים: השבועון "אס" בחר בבראד פיט ואנג'לינה ג'ולי כזוג הכי הכי של השנה, ואחריהם את טום קרוז וקייטי הולמס. כלומר, בהוליווד עסקים כרגיל: הנוצצים ממשיכים לנצוץ, ואלה שרק רוצים להגיע למעמד הנחשק הזה הולכים ומסתבכים. אבל כשעושי הסקנדלים הגדולים מחליטים להרגיע קצת, את הבמה ממלאים אלה שבשוליים. וכך, את הכותרות תפסו השנה דווקא אלה שלא בדיוק ידועים בזכות כישרון כלשהו, והבלגנים שהם מחוללים היו השנה גדולים במיוחד.

   


  פריס הילטון. מפורסמת רק מפני שהיא מפורסמת (צילום: רויטרס)

   

  פריס הילטון, למשל, שמפורסמת רק מפני שהיא מפורסמת וטרם תרמה משהו נשגב לאנושות, דואגת להצטלם תחת כל עץ רענן ונורא רוצה לשחק ולשיר ולעצב אופנה, נתפסה נוהגת תחת השפעת אלכוהול.

   

  המשטרה ההוליוודית - ואיזו משטרה בעצם לא? - אוהבת לעצור סלבריטאים. פריס היא לא היחידה בהוליווד שנוהגת כשהיא שיכורה. השנה נתפסו גם שתי דומות לה: לינדזי לוהן , שחקנית שאילו היתה מתרכזת רק במשחק אולי היתה רואה פרי בעמלה, ובריטני ספירס שפעם, לפני יומיים, היתה זמרת והיום מפורסמת בעיקר בגלל הטירוף שאחז בה. אילו היה מישהו שבאמת אכפת לו ממנה הוא היה שולח אותה לפסיכיאטר טוב ולא לזרועות הפפראצי.

   

  דווקא לבריטני היה הכי הרבה מה להפסיד. בכל זאת יש לה שני ילדים מאוד קטנים. היא נראית אבודה, ולידה הרקדן ההוא, שיש שיכנו אותו הכלומניק, שהתחתן איתה רק כדי להיות מפורסם ואכן הצליח לו, קווין פדרליין, נראה ההורה השפוי מבין השניים. ורגע לפני שהשנה התכלתה, האחות הקטנה שלה, ג'יימי לין, האפילה עליה עם פצצת ההריון שהטילה. אחיות למופת.

   


  האחיות לבית ספירס. מתחרות על תשומת הלב? (צילום: רויטרס)

   

  השלישייה ההזויה הזו - פריס, בריטני ולינדזי - כולן בלונדיות, כולן מסובכות כהוגן ושתיים מהן אף ביקרו בכלא, עשתה את הכותרות השנה.

   

  שותים ונוהגים

  בכלל שמח שם בכלא. קיפר סאתרלנד כרגע יושב שם על נהיגה בשכרות, ולא בפעם הראשונה. זאת אומרת בכלא הוא יושב בפעם הראשונה, אך לנהוג בשכרות הוא כבר נהג ונתפס לפחות שלוש פעמים, אבל מי סופר. עכשיו הוא עובד במכבסה של הכלא.

   

  פריס הילטון ישבה שבועיים תמימים בכלא ולינדזי לוהן בילתה שם רק 84 דקות. לא להאמין, אבל מדובר באנשים כל כך עשירים. למה לכל הרוחות הם לא שוכרים לעצמם נהג מקצועי?

   

  כדאי גם לזכור שבמקום חיבוקי מאמא, שתיים מהן לפחות סובלות מאמא שאין לה גבולות ביצר הפרסום שמכרסם בהן. האמא של בריטני, שמיהרה לכתוב ספר על "תהילת" בתה (ובינתיים דחתה אותו בעקבות שערוריית הבת השניה), והאמא של לינדזי שרוצה שגם בתה היותר צעירה תתפרסם, ויפה שעה אחת קודם. ללינדזי יש גם אבא שבדיוק יצא מן הכלא ובתו לא רצתה שום קשר איתו, אך הוא תפס אותה לא במיטבה, היא השלימה איתו ומאז הוא לא מפסיק להתראיין וכאשר המראיינים התאדו הוא החליט להיות מטיף דת.

   

  סאגת השנה: אנה ניקול סמית

  את ההמולה הכי גדולה עשתה עוד אחת מהשוליים שהוזנקה לקדמת הבמה - אנה ניקול סמית העסיסית. הכוכבנית הזו, שניחנה בנתונים פיזיים מרשימים, ומה שלא נתן לה הטבע הוסיף לה המנתח הפלאסטי, התחתנה לה יום בהיר אחד עם מיליארדר בן 89 ומאז לא ירדה מהכותרות. היא טענה שאלה היו נישואי אהבה, בנו המאומץ טען אחרת.

   


  אנה ניקול סמית. מתה חמישה חודשים אחרי הבן (איי.פי)

   

  כשהבעל הקשיש מת שנה לאחר הנישואים הפכה סמית לאשה מאוד מדוברת. הקטטות שלה עם בנו המאומץ על המיליונים שהשאיר הזקן המשיכו להעסיק את בתי המשפט ולהזרים לכיוון שלה גברים שונים ומשונים שרצו לא רק פרסום אלא גם מיליונים של דולרים. לאנה היה בן מקשר קודם ובום טראח היא ניכנסה להיריון וילדה בת ובסך צעדו כל מיני גברברים שטענו: אני הוא האבא.

   

  כשהבן המסכן של אנה המסכנה מת מתערובות שונות של סמים, איבדה היא את הרצון לחיות, וחמישה חודשים אחרי שהוא מת, מתה גם היא מיתה משונה, על פי אותה נוסחה של סמים מעורבים ולא ברורים. ולנו נשארו הגברברים ההם שרצו להיות גם אבא וגם מיליונר. הקטנה עוד לא ראתה גרוש מהמיליונים שאמורים לשטוף אותה, אבל אנשים שפתאום הפכו למפורסמים באו לבית המשפט וטענו שהם האב הביולוגי. לארי בירקהד, הווארד קיי סטרן ופרדריק פון אנהאלט - שהוא, דרך אגב, גם בעלה של מטורללת אחרת בשם ז'אז'א גאבור - כולם רצו להיות האב של הילדה. בדיקת רקמות מסרה את הילדה ללארי בירקהד. סוף סוף קצת שקט מהפרשה המאוד מוזרה הזו.

   

  כך חולפת

  הלאה. סילבסטר סטאלון, שאף אחד לא האשים אותו בכישרון משחק - נהפוך הוא, כבר בשנת 2000 הוא נבחר על ידי ה"ראזי" לשחקן הגרוע של המאה - ניסה להיכנס לאוסטרליה עם 48 בקבוקונים של הורמון משפר ביצועים. הוא נתפס על ידי שלטונות המכס, נקנס ואויים שאולי גם ייכנס לכלא. זה עוד לא קרה אבל אין לאבד את התקוווה.

   

  בוי ג'ורג' , שירד מגדולתו, כמו כולנו, דיווח על שוד בדירתו במנהטן וכשהגיעו השוטרים לביתו, במקום שודד מצאו שם קוקאין. מן הון להון הוא קיבל בבית משפט ניו יורקי עונש של חמש שעות של עבודות שירות שאותן עשה בניקיון רחובות ניו יורק. כמה מביך בשבילו. עוד אחת שניקתה רחובות בניו יורק בדיוק כמוהו היתה הדוגמנית נעמי קמפבל האלימה.

   


  קיילי מינוג ואוליבייה מרטינז. בגד בה פה ושם (צילום: איי.פי)

   

  קיילי מינוג חלתה בסרטן השד, החלימה והמשיכה את הרומן שהיה לה עם הצרפתי ההוא אוליבייה מרטינז. ההורים שלה לא אהבו אותו, החברים שלה לא אהבו אותו והוא נהג לבגוד בה פה ושם. אחת הבגידות היתה עם הישראלית שרי גבעתי . לקיילי זה נמאס והיא נתנה לו דרור.

   

  מה עוד היה לנו?

  • ג'וליה רוברטס לא תהיה אשה יפה לנצח, מזכיר לה הגיל שלה. הנה מלאו לה 40. כמה מנחם. אבל היפה הזו באמת נמצאת בתקופה יפה ביותר עם בעל, שלושה ילדים וגם קצת קריירה.

   

   

  • השבועון "אס" טוען שרופא פלסטיקאי טוען ש-60 אחוז מהשחקנים-זמרים-אמנים בהוליווד עברו ניתוחים פלאסטיים כאלה ואחרים. בין היתר הם אומרים שגם סקרלט ג'והנסון עברה ניתוח אף. היא טוענת שלא.

   

  • מדונה עוזרת לבעלה לקדם את סרטו החדש. בריטני ספירס בדרך לאבד חזקה על ילדיה לטובת הגרוש שלה. אואן וילסון ניסה להתאבד אך אחיו השחקן לוק וילסון מצא אותו בזמן, העביר אותו לבית החולים והיום הוא חזר לחייך. אווה לנגוריה מכחישה שבעלה בגד עם עם דוגמנית כלשהי. לייזה מינלי מתמוטטת על במה בשבדיה. הדוגמנית טיירה בנקס מכחישה שאמרה שמצידה בריטני ספירס יכולה להתאבד. פמלה אנדרסון מתגרשת ואחרי שלושה ימים מתחרטת. והכל עוד פתוח. אל תמצמצו לרגע.

   

  ומה עם בעלי ריצ'רד גיר, אתם מן הסתם שואלים? ובכן, עם בעל כזה אני מעדיפה להיות גרושה. אחרי שניסה להשכין שלום במזרח התיכון ברוח הבודהיזם - ונכשל כמו שאתם שמים לב, הרגיז את ההודים כשנישק בפומבי אשה. מישהו זוכר מתי הוא השתתף בסרט טוב לאחרונה?

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  תחיה אדר. התגעגענו
  צילום: ירון ברנר
  לאתר ההטבות
  מומלצים